Valmieras Ziņas

Ielūgums uz Valmieras 738. dzimšanas dienu

Lasīšanas laiks: 5 min

23., 24. un 25. jūlijā svinēšu savu 738. dzimšanas dienu. Šajās dienās papildu zināmajām pieturvietām tevi piestāt aicinās jaunas un diezgan neparastas. Tajās maršrutu karšu vietā būs norādes, kas aizvedīs aizraujošā pastaigā Gaujas krastos. Tajās garām braucošo automašīnu dūkoņu nomainīs mūzika. Tajās laternas uz brīdi tiks izslēgtas, lai gaismas strūklakas atklātu neparastu pasauli. Tajās ieraudzīsi, ka blakus stāvošais cilvēks pārtop par tēlu filmā. Tajās mierīgu sēdēšanu nomainīs laba izkustēšanās. Manā dzimšanas dienā būs svētku pieturas, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem.

Radio un TV pietura

Mājaslapā www.valmierasvin.lv svētku dienās ne tikai skanēs īpašs radio, bet notiekošo studijā, kā arī dažādās svētku pieturvietās varēsi redzēt videotiešraidēs. Mani draugi Uģis Melders, Mikus Frišfelds un Valmieras TV parūpēsies, lai zini, kas notiek svētku pieturās. Studijā viesosies ciemiņi ar labākajiem stāstiem. Skanēs apsveikumu koncerts, būs iespēja tikt pie lieliskām balvām, ko sarūpējuši mūsu uzņēmēji. Ja nevarēsim tikties klātienē svētku pieturās, www.valmierasvin.lv dzimšanas dienas sajūta turpināsies no rīta līdz vēlam vakaram ar atkārtojumiem divas dienas – piektdien un sestdien.

Noskaņu pieturas

Dodoties pastaigā gar Gauju, redzēsi strūklakas, taču tajās ūdens vietā būs skaista gaismas saspēle. Gaujas krasti neparasti būs arī diennakts gaišajā laikā. Ja dosies šajā maršrutā, satiksi īstu dzīvesprieku.

Muzikālās pieturas

Jau ierasts, ka svētku sestdienā modinātājpulkstenim ir branga konkurence. Par priecīgu dienas sākumu parūpēsies pūtēju orķestris ielās un māju pagalmos. Vēlāk muzikālās pieturās būs skanīgs dienas un vakara turpinājums. Jāņparkā rībēs, Pārgaujā ducinās, skanēs arī Burkānciema apkārtnē, džeza mūzika dzīvosies Vecpuišu parkā, alternatīvo harmoniju saklausīt varēs Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā. Paldies jau tagad par mierpilno un skaisto skanējumu, ko piedzīvosim ērģeļu svētkos dzimšanas dienas izskaņā. Taisnības labad jāsaka, ka arī dažas ierastās pieturas pārtaps par muzikālajām. To varēs piedzīvot tie, kuri uz svētkiem dosies ar Gaujas zelta smilšu krāsas videi draudzīgajiem autobusiem. Svētku sestdienā braucieni Valmieras pilsētas maršrutu autobusos būs bez maksas.

Sportiskās pieturas

Mana dzimšanas diena nav iedomājama bez labas izkustēšanās, jo mēs mīlam sportu un esam izcili līdzjutēji. Enerģiju svētkiem dos piedalīšanās Verve nodarbībā Valmieras Jauniešu mājā. Būs iespēja iepazīt arī spāņu tradicionālās spēles. Vēlāk aicinu ne tikai pastaigāties apkārt Dzirnavu ezeriņam, bet arī apskatīt tā strūklaku tuvplānā, izbraucot ar laivām, supiem un katamarāniem. Svētku svētdienā būs jau iemīļotais un par tradīciju kļuvušais rogainings. Savukārt velobrauciena dalībniekus sagaida gana neparasts finišs – uzņēmumā, kas zina, kur graudiem “kājas” dīgst.

Tirgošanās pieturas

Dzimšanas dienas tirdziņā Rīgas, Lāčplēša, Tērbatas un Raiņa ielā, paviesojoties tematiskajos laukumos “Hanzas laiki”, “Gardēžu pils”, “Amatu ceļš” un “Tirgotāju iela, gardumus un skaistus darinājumus būs sarūpējuši amatnieki un mājražotāji. Svētku andele svētdien norisināsies arī Vecpuišu parkā. Atklāšu, ka piektdien Vecpuišu parkā mūziķi un citas radošas personības parādīs, kādus šedevrus rada. Turklāt tos būs iespēja arī iegādāties, zinot, ka darinājumi ir unikāli un pieejami tikai šīs vasaras tirdziņos. Jāpiemin, ka dzimšanas dienas nedēļā būs arī Garšu pieturas – Valmieras ēdināšanas uzņēmumi būs parūpējušies, lai svētku nedēļā lustētājiem piedāvātu īpašu dzimšanas dienas ēdienkarti. Gardēži aicināti paviesoties arī Veides ielā, kur notiks “Vinda” StreetFood.

Radošās pieturas

Tā kā Valmierā dzīvojam zaļi, aicinu Jauniešu mājā radīt ko īpašu, dodot lietām otro elpu. Vēlāk radošu domu lidojumu pieredzēsim kopā ar improvizācijas teātri. “Vindas” dārzā būs dažādas spēles, kas patiks mazākajiem svētku dalībniekiem un, saku no pieredzētā, arī mammām un tētiem. Turpat būs arī “Domu sienas pietura”, kur aicinu atstāt sirsnīgu vēlējumu mums visiem. Bērnu atrakciju pieturvieta būs arī netālu esošajā Vienības laukumā. Savukārt svētdien Krāču ielā 2 durvis vērs Radošais šķūnis. Interesanti, kas tur notiks! Ja vēlies svētku apģērbu radīt pats, koprades darbnīcā DARE būs iespēja apdrukāt līdzi paņemtos krekliņus. Bet pirms radošās darbošanās iedvesmu noteikti varēsi smelties izstādēs. Valmieras muzejā ir brīnumskaistu rotu izstāde, savukārt muzeja Garšaugu dārzā radošajos spārnos pacels izstāde “Lido atkal”.

Braucošā pietura

Manā dzimšanas dienā norisināsies svētku brauciens “Gala pietura: stacija!”. Ikviens aicināts izrotāt savu automašīnu, velosipēdu vai cita veida pārvietošanās līdzekli, lai dotos paša izvēlētā maršrutā pa Valmieras ielām, braucienu noslēdzot Stacijas ielā, kur stacijas laukumā, kā jau dzimšanas dienā pieklājas, būs fotografēšanās, skaistās bildēs iemūžinot brauciena dalībniekus. Jāpiemin, ka neparasta fotografēšanās vieta būs pie pieminekļa “Valmieras puikas”. Tie, kuriem vēl daži gadi līdz autovadītāja apliecības iegūšanai jāpagaida, labi izbraukāties varēs “Annels” atrakciju parkā, kā arī Retro karuseļu parkā.

Labo darbu pieturas

Turpinot braukšanas tēmu, aicinu piedalīties neparastā rallijā – Valmieras novada fonda Labdarības bumbu rallijā. Uz starta līnijas stāsies krāsainas bumbiņas, kas katra būs devums, palīdzot piepildīties labām idejām. Tām īstenoties palīdzēsi, arī apmeklējot Ezīša migu.

Kino pietura

Vasaras vakariem piestāv brīvdabas kino. Pačukstēšu, ka šogad programmā arī vairākas pirmizrādes. Turklāt filmu galvenie varoņi, iespējams, šķitīs pazīstami, varbūt pat esi ar viņiem draugos. Turklāt viņu fotoportreti kādu laiku bija vērojami vietā, ko citkārt neuzskatītu par izstāžu zāli – uz bijušās katlumājas skursteņa fasādes.

Būsim kopā manā dzimšanas dienā 23.–25.jūlijā! Visu norišu apkopojumu aicinu apskatīt Valmieras 738.dzimšanas dienas programmā mājaslapā www.valmierasvin.lv. Turpat svētku dienās arī pieslēdzies radio un video tiešraidei!

Tava Valmiera

Valmieras dzimšanas dienas norises notiks, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās ierobežošanai. Plašāk par tiem mājaslapā www.valmierasvin.lv. Būsim atbildīgi, pasargāsim sevi un līdzcilvēkus, lai jau drīz varam tikties plašā pulkā!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri