Valmieras Ziņas

Iekārtojot savu mājokli, sāciet ar guļamistabu!

Lasīšanas laiks: 6 min

Mājokļa iekārtošana ir interesants, aizraujošs un vienlaikus sarežģīts process. Pārcelšanās uz jaunu mājvietu, dzīvokļa vai savrupmājas iegāde, veco mēbeļu nolietošanās, mazuļa piedzimšana – tie ir biežākie iemesli, kad cilvēki vēlas iegādāties jaunas mēbeles un interjera priekšmetus. 

Mūsdienu straujais dzīves ritms mainījis mūsu iepirkšanās paradumus un arī mēbeles tagad daudzi izvēlas iegādāties tieši internetā. Vai arī otra iespēja – izvēlas internetā un brauc pie tirgotāja kārotās preces aplūkot klātienē. Mēs, uzņēmums OR mēbeles, piedāvājam abas iespējas – gan iepirkties internetā un iekārtot telpas “neizejot no mājas”, vai arī iepazīt mūsu sortimentu internetveikalā un braukt pie mums ciemos, lai izraudzītās mēbeles iegādātos klātienē. OR mēbeles ir viens tiem Latvijas uzņēmumiem, kas piedāvā Latvijā uz vietas ražotu produkciju plašā klāstā. Jums tas nozīmē izdevīgākas cenas, piedāvājumus un pārbaudītu kvalitāti. Ne velti Latvijā ražotās mēbeles tiek augstu vērtētas pasaules tirgos. 

Lielākā daļa mūsu piedāvājumā esošās mēbeles gatavotas no dabīgajiem kokmateriāliem – priedes koka, bērza, melnalkšņa, ozolkoka. Sortimentā ir arī mēbeles no lamināta, kokskaidu plātnēm, saplākšņa u.c.  materiāliem. Apdarei tiek izmantots tekstils (mēbeļu audumi), metāls, plastikas un plātņu materiāli, videi draudzīgas krāsas un augstas kvalitātes furnitūra no labākajiem Eiropas furnitūras ražotājiem.

 Gultas katrai gaumei

Uzņēmums OR mēbeles ir viens no vadošajiem mēbeļu tirdzniecības uzņēmumiem, kas specializējies guļamistabas mēbeļu sortimentā. Piedāvājam dažāda veida gultas, to papildinājumus un aksesuārus. Ilgus gadus strādājot mēbeļu tirdzniecībā un analizējot pircēju vēlmes un paradumus, esam secinājuši, ka pircēji dod priekšroku Latvijā ražotām dabīgā koka gultām. Arī savu sortimentu galvenokārt veidojam, piedāvājot vietējo ražotāju izgatavotās gultas no masīvkoka. Dabīgais koks ir gadiem pārbaudīta vērtība, un no masīvkoka ražotās gultas ir stabilas, izturīgas, ilgmūžīgas un videi draudzīgas. Pie mums varat izvēlēties gan vienvietīgas, gan divvietīgas gultas.

Veidojot piedāvājumu zīdaiņu un bērnu gultām, veicam īpašu ražotāju atlasi. Bērnu gultas ir īpašs mēbeļu veids, kur izejmateriālu, ražošanas tehnoloģiju un izgatavošanas procesa noteikumi ir ļoti stingri. Mūsu sortimentā iekļautās bērnu gultas ir ar visaugstāko kvalitāti un atbilst visiem izvirzītajiem nosacījumiem, ko paredz likumdošana. Visi piedāvātie modeļi ir izgatavoti no dabīgā koka – priedes vai bērza masīvkoka, apdarei izmantoti videi un veselībai nekaitīgi materiāli. 

Kad ģimenē piedzimst mazulis, viens no svarīgākajiem pirkumiem ir zīdaiņa gultiņa. Mēs piedāvājam standartiem atbilstošas un sertificētas Latvijā ražotas bērnu gultiņas. To apdarei izmantotas videi draudzīgas ūdens bāzes krāsas vai lakas, kas nav alerģiskas un neizdala kaitīgas vielas. Visiem modeļiem ir maināms pamatnes grīdiņas augstums 3 līmeņos un nolaižama sānu mala, kas atvieglo mazuļa aprūpēšanu. Atkarībā no modeļa bērnu gultiņas var tikt aprīkotas ar fiksējošiem ritenīšiem ar bremzēm, atvilktnēm vai veļas kastēm. Vairums bērnu gultiņas ir ar izņemamām sānu redelēm, kas būs aktuāli tad, kad mazulis jau staigās un pats varēs iekāpt un izkāpt no gultas.

Mūsu piedāvājumā arī atradīsiet bērnu gultas, kas ir transformējamas no zīdaiņa gultiņas līdz pat pusaudža gultai garumā līdz 160 cm. Bērniem augumā līdz 140 cm piedāvājam bērnu gultas ar papildu drošības malām. Plašā klāstā piedāvājam bērnu gultas, kas paredzētas pusaudžu vecumam. Sortimentā ir gan vietējo, gan Eiropas vadošo mēbeļu ražotāju izstrādātie modeļi. Klasiskā variantā tās ir vienkāršas standarta modeļa bērnu gultas garumā līdz 200 cm ar matraci 60 x 120 cm. Mūsu piedāvājumā ir arī koka divstāvu gultas, kas īpaši pieprasītas ģimenēs ar bērniem, jo ļauj būtiski ietaupīt telpas platību.

Matrači – veselībai un komfortam

Labs miegs un kārtīga izgulēšanās ir svarīgi priekšnosacījumi fiziskai un emocionālai pašsajūtai. Būtiska nozīme šeit ir gultas matracim.

Uzņēmums OR mēbeles ir viens no pieredzes bagātākajiem gultas matraču ražotājiem Latvijā. Mēs izgatavojam dažāda veida matračus – mūsu klāstā ir matrači bez atsperēm, ar atsperu blokiem, ortopēdiskie matrači, kā arī elastīgie Memory foam matrači.

Savukārt, lai gultas matracis kalpotu ilgāk, ieteicams iegādāties virsmatraci. Ja gultā nejauši izlīs brokastu kafija, nedarbus sastrādās bērni vai mājdzīvnieki, virsmatraci iztīrīt būs daudz vienkāršāk nekā lielo matraci. Būtībā virsmatrači ir kā vēl viens matracis jūsu gultai. Virsmatrači ir arī izmantojami kā ātri ierīkojama guļvieta viesiem, ērti paņemami līdzi ceļojumā ar teltīm, dodoties ciemos uz laukiem, tie piemēroti vingrošanas vai jogas nodarbībām vai kā neliels rotaļu laukums bērniem.

Mūsu piedāvātie virsmatrači ir ražoti no videi draudzīgiem, antibakteriāliem un antialerģiskiem materiāliem. Atkarībā no modeļa virsmatrači var tikt pildīti ar putu poliuretānu, kokvilnu, inovatīvu sintētisku šķiedru materiālu Air Tex, kokosa šķiedrām, Memory Foam putām, lateksu vai aitas vilnu.

Ņemot vērā mums pieejamās ražošanas tehnoloģijas un materiālus, matrači izgatavojami jebkurā izmērā, formā un ar pildījumu atbilstoši klientu vēlmēm.

Dīvāni – mājas omulības radītāji

Dīvāni ir iecienīta mīkstā mēbele gan ērtai atpūtai, gan tos izmanto gultas vietā. Dīvāns nereti ir vismīļākā mājas mēbele un tas, nenoliedzami, piešķir telpai omulību.

Mēs piedāvājam plašu dažāda veida dīvānu un stūra dīvānu klāstu, kas lielākoties ražoti Latvijā. Mūsu sortimentā ir jau pārbaudītas, klasiskas vērtības – par divguļamo gultu pārveidojamie dīvāni, gan dažādi moduļu tipa dīvāni, kas transformējami ar dažādu mehānismu palīdzību. Plašā klāstā pie mums iegādājami stūra dīvāni. Tās ir ērti transformējamas mēbeles, kas ļauj iegūt plašu papildu guļvietu un sniedz iespēju pilnībā izbaudīt šādas mīkstās mēbeles priekšrocības.

Komfortam un siltumam

Pareiza spilvena izvēle ir priekšnoteikums, lai ar laiku nerastos dažādas ar mugurkaulu saistītas veselības problēmas. Ņemiet vērā, ka spilveni nav paredzēti tikai galvas atbalstam. Lai mugurkauls guļot, ieņemtu pareizu pozu, uz spilvena jābalsta arī kakla daļa. Augstāki spilveni būs piemēroti cilvēkiem, kas labprātāk guļ uz sāniem. Tiem, kam ērtāka ir gulēšana uz muguras, būs piemērotāki zemāki spilveni. Atsevišķa spilvenu grupa ir ortopēdiskie spilveni, kas izstrādāti, domājot par ergonomiju, lai gulēšanas laikā jebkurā pozā kaklam un plecu zonai tiktu sniegts maksimāls komforts. Spilveni tiek pildīti ar dabīgo vai sintētisko materiālu pildījumu. Pie dabīgā pildījuma pieder dūnas un spalvas, aitas vilna, zīds un dažāda veida augu izcelsmes materiāli – griķi, jūras zāles, apiņi u.c. Pie sintētiskā pildījuma pieder spilveni, kas pildīti ar sinteponu, poliesteru, Memory Foam putām, lateksu. Mūsu plašajā piedāvājumā noteikti atradīsiet savām vajadzībām vispiemērotāko spilvenu.

Siltumam un dziļam miegam neiztikt bez labas segas. Lai izvēlētos piemērotāko, nepietiek aprobežoties ar „bieza” vai „plāna”. Mūsdienu segas atšķiras ar daudzām niansēm, kas segas lietošanu padara komfortablu un apstākļiem atbilstošu. Izvēloties segas, jāņem vērā tādi faktori kā segas virsaudums, segas izmērs, segas siltuma koeficients, segas nošuvuma veids un svars. Īpaša nozīme tiek pievērsta segas pildījumam – izšķir segas ar dabīgo pildījumu (vilna, kokvilna, dūnas un zīds) un segas ar sintētisko šķiedru pildījumu.

Lūk, soli pa solim esam nedaudz iepazīstinājuši ar to, kas būtu nepieciešams jūsu guļamistabas vai bērnistabas iekārtošanai. Atliek tikai doties uz interneta vietni ormebeles.lv un izvēlēties sev piemērotākās mēbeles un piederumus. Uz tikšanos!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā  BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie amata pienākumi: nodrošināt biroja ikdienas darbības nepārtrauktību un efektivitāti; koordinēt un pārvaldīt dokumentu apriti, arhivēšanu un lietvedību; veikt ienākošās un izejošās korespondences apstrādi; organizēt un protokolēt kapitālsabiedrības valdes un dalībnieku sēdes; sniegt atbalstu uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem ikdienas jautājumos; komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem; sagatavot atskaites. Prasības kandidātiem: darbības sfērai atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams administrācijas, vadības vai lietvedības jomā); ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzīgā amatā; teicamas organizatoriskās un komunikācijas prasmes; prasme strādāt ar biroja tehniku un IT sistēmām; pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par dokumentu vadības sistēmām, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar DVS Namejs; augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte darbā. Piedāvājam: darbu uz nenoteiktu laiku; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; atalgojumu no EUR 1400 līdz EUR 1600 pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli lūdzu sūtīt elektroniski uz danuta.zerbele@valmierasoc.lv līdz 05.06.2024. Tālrunis uzziņām +371 20021028 Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-05 Kontaktpersona: Danuta Žērbele Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 5.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 6.00 EUR/h Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 07.06.2024. uz e-pastu – megija.stalberga@valmierasoc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU uz noteiktu laiku – līdz 31.10.2024. Amata pienākumi: piedalīties Jāņa Daliņa sporta kompleksa ikdienas saimniecisko darbu veikšanā, tajā skaitā strādāt ar traktortehniku, mehanizēto un teritoriju uzkopšanas tehniku; uzraudzīt un uzturēt darba kārtībā Jāņa Daliņa sporta kompleksa teritoriju, inventāru un tehnisko aprīkojumu. Uzraudzīt un uzturēt kārtībā Daliņu pludmali; tehniskā atbalsta sniegšana pasākumu organizatoriem, izmantojot stadiona un manēžas infrastruktūru un aprīkojumu; komunikācija un sadarbība ar darbu izpildītājiem, un dalība Jāņa Daliņa sporta kompleksa realizētajos projektos savas kompetences ietvaros. Prasības kandidātiem: vidējā izglītība; augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme orientēties tehniskas dabas jautājumos; pozitīvu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; atalgojums – 1280 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; darba vieta: Jāņa Daliņa sporta komplekss, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera CV lūdzam sūtīt uz megija.stalberga@valmierasoc.lv Kontaktpersona: Megija Stalberga (e-pasts: megija.stalberga@valmierasoc.lv; tālr.Nr. +371 27079858) Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 07.06.2024. Profesija: Ēkas inžniertehnisko sistēmu UZRAUGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri