Valmieras Ziņas

Iekārtojot savu mājokli, sāciet ar guļamistabu!

Lasīšanas laiks: 6 min

Mājokļa iekārtošana ir interesants, aizraujošs un vienlaikus sarežģīts process. Pārcelšanās uz jaunu mājvietu, dzīvokļa vai savrupmājas iegāde, veco mēbeļu nolietošanās, mazuļa piedzimšana – tie ir biežākie iemesli, kad cilvēki vēlas iegādāties jaunas mēbeles un interjera priekšmetus. 

Mūsdienu straujais dzīves ritms mainījis mūsu iepirkšanās paradumus un arī mēbeles tagad daudzi izvēlas iegādāties tieši internetā. Vai arī otra iespēja – izvēlas internetā un brauc pie tirgotāja kārotās preces aplūkot klātienē. Mēs, uzņēmums OR mēbeles, piedāvājam abas iespējas – gan iepirkties internetā un iekārtot telpas “neizejot no mājas”, vai arī iepazīt mūsu sortimentu internetveikalā un braukt pie mums ciemos, lai izraudzītās mēbeles iegādātos klātienē. OR mēbeles ir viens tiem Latvijas uzņēmumiem, kas piedāvā Latvijā uz vietas ražotu produkciju plašā klāstā. Jums tas nozīmē izdevīgākas cenas, piedāvājumus un pārbaudītu kvalitāti. Ne velti Latvijā ražotās mēbeles tiek augstu vērtētas pasaules tirgos. 

Lielākā daļa mūsu piedāvājumā esošās mēbeles gatavotas no dabīgajiem kokmateriāliem – priedes koka, bērza, melnalkšņa, ozolkoka. Sortimentā ir arī mēbeles no lamināta, kokskaidu plātnēm, saplākšņa u.c.  materiāliem. Apdarei tiek izmantots tekstils (mēbeļu audumi), metāls, plastikas un plātņu materiāli, videi draudzīgas krāsas un augstas kvalitātes furnitūra no labākajiem Eiropas furnitūras ražotājiem.

 Gultas katrai gaumei

Uzņēmums OR mēbeles ir viens no vadošajiem mēbeļu tirdzniecības uzņēmumiem, kas specializējies guļamistabas mēbeļu sortimentā. Piedāvājam dažāda veida gultas, to papildinājumus un aksesuārus. Ilgus gadus strādājot mēbeļu tirdzniecībā un analizējot pircēju vēlmes un paradumus, esam secinājuši, ka pircēji dod priekšroku Latvijā ražotām dabīgā koka gultām. Arī savu sortimentu galvenokārt veidojam, piedāvājot vietējo ražotāju izgatavotās gultas no masīvkoka. Dabīgais koks ir gadiem pārbaudīta vērtība, un no masīvkoka ražotās gultas ir stabilas, izturīgas, ilgmūžīgas un videi draudzīgas. Pie mums varat izvēlēties gan vienvietīgas, gan divvietīgas gultas.

Veidojot piedāvājumu zīdaiņu un bērnu gultām, veicam īpašu ražotāju atlasi. Bērnu gultas ir īpašs mēbeļu veids, kur izejmateriālu, ražošanas tehnoloģiju un izgatavošanas procesa noteikumi ir ļoti stingri. Mūsu sortimentā iekļautās bērnu gultas ir ar visaugstāko kvalitāti un atbilst visiem izvirzītajiem nosacījumiem, ko paredz likumdošana. Visi piedāvātie modeļi ir izgatavoti no dabīgā koka – priedes vai bērza masīvkoka, apdarei izmantoti videi un veselībai nekaitīgi materiāli. 

Kad ģimenē piedzimst mazulis, viens no svarīgākajiem pirkumiem ir zīdaiņa gultiņa. Mēs piedāvājam standartiem atbilstošas un sertificētas Latvijā ražotas bērnu gultiņas. To apdarei izmantotas videi draudzīgas ūdens bāzes krāsas vai lakas, kas nav alerģiskas un neizdala kaitīgas vielas. Visiem modeļiem ir maināms pamatnes grīdiņas augstums 3 līmeņos un nolaižama sānu mala, kas atvieglo mazuļa aprūpēšanu. Atkarībā no modeļa bērnu gultiņas var tikt aprīkotas ar fiksējošiem ritenīšiem ar bremzēm, atvilktnēm vai veļas kastēm. Vairums bērnu gultiņas ir ar izņemamām sānu redelēm, kas būs aktuāli tad, kad mazulis jau staigās un pats varēs iekāpt un izkāpt no gultas.

Mūsu piedāvājumā arī atradīsiet bērnu gultas, kas ir transformējamas no zīdaiņa gultiņas līdz pat pusaudža gultai garumā līdz 160 cm. Bērniem augumā līdz 140 cm piedāvājam bērnu gultas ar papildu drošības malām. Plašā klāstā piedāvājam bērnu gultas, kas paredzētas pusaudžu vecumam. Sortimentā ir gan vietējo, gan Eiropas vadošo mēbeļu ražotāju izstrādātie modeļi. Klasiskā variantā tās ir vienkāršas standarta modeļa bērnu gultas garumā līdz 200 cm ar matraci 60 x 120 cm. Mūsu piedāvājumā ir arī koka divstāvu gultas, kas īpaši pieprasītas ģimenēs ar bērniem, jo ļauj būtiski ietaupīt telpas platību.

Matrači – veselībai un komfortam

Labs miegs un kārtīga izgulēšanās ir svarīgi priekšnosacījumi fiziskai un emocionālai pašsajūtai. Būtiska nozīme šeit ir gultas matracim.

Uzņēmums OR mēbeles ir viens no pieredzes bagātākajiem gultas matraču ražotājiem Latvijā. Mēs izgatavojam dažāda veida matračus – mūsu klāstā ir matrači bez atsperēm, ar atsperu blokiem, ortopēdiskie matrači, kā arī elastīgie Memory foam matrači.

Savukārt, lai gultas matracis kalpotu ilgāk, ieteicams iegādāties virsmatraci. Ja gultā nejauši izlīs brokastu kafija, nedarbus sastrādās bērni vai mājdzīvnieki, virsmatraci iztīrīt būs daudz vienkāršāk nekā lielo matraci. Būtībā virsmatrači ir kā vēl viens matracis jūsu gultai. Virsmatrači ir arī izmantojami kā ātri ierīkojama guļvieta viesiem, ērti paņemami līdzi ceļojumā ar teltīm, dodoties ciemos uz laukiem, tie piemēroti vingrošanas vai jogas nodarbībām vai kā neliels rotaļu laukums bērniem.

Mūsu piedāvātie virsmatrači ir ražoti no videi draudzīgiem, antibakteriāliem un antialerģiskiem materiāliem. Atkarībā no modeļa virsmatrači var tikt pildīti ar putu poliuretānu, kokvilnu, inovatīvu sintētisku šķiedru materiālu Air Tex, kokosa šķiedrām, Memory Foam putām, lateksu vai aitas vilnu.

Ņemot vērā mums pieejamās ražošanas tehnoloģijas un materiālus, matrači izgatavojami jebkurā izmērā, formā un ar pildījumu atbilstoši klientu vēlmēm.

Dīvāni – mājas omulības radītāji

Dīvāni ir iecienīta mīkstā mēbele gan ērtai atpūtai, gan tos izmanto gultas vietā. Dīvāns nereti ir vismīļākā mājas mēbele un tas, nenoliedzami, piešķir telpai omulību.

Mēs piedāvājam plašu dažāda veida dīvānu un stūra dīvānu klāstu, kas lielākoties ražoti Latvijā. Mūsu sortimentā ir jau pārbaudītas, klasiskas vērtības – par divguļamo gultu pārveidojamie dīvāni, gan dažādi moduļu tipa dīvāni, kas transformējami ar dažādu mehānismu palīdzību. Plašā klāstā pie mums iegādājami stūra dīvāni. Tās ir ērti transformējamas mēbeles, kas ļauj iegūt plašu papildu guļvietu un sniedz iespēju pilnībā izbaudīt šādas mīkstās mēbeles priekšrocības.

Komfortam un siltumam

Pareiza spilvena izvēle ir priekšnoteikums, lai ar laiku nerastos dažādas ar mugurkaulu saistītas veselības problēmas. Ņemiet vērā, ka spilveni nav paredzēti tikai galvas atbalstam. Lai mugurkauls guļot, ieņemtu pareizu pozu, uz spilvena jābalsta arī kakla daļa. Augstāki spilveni būs piemēroti cilvēkiem, kas labprātāk guļ uz sāniem. Tiem, kam ērtāka ir gulēšana uz muguras, būs piemērotāki zemāki spilveni. Atsevišķa spilvenu grupa ir ortopēdiskie spilveni, kas izstrādāti, domājot par ergonomiju, lai gulēšanas laikā jebkurā pozā kaklam un plecu zonai tiktu sniegts maksimāls komforts. Spilveni tiek pildīti ar dabīgo vai sintētisko materiālu pildījumu. Pie dabīgā pildījuma pieder dūnas un spalvas, aitas vilna, zīds un dažāda veida augu izcelsmes materiāli – griķi, jūras zāles, apiņi u.c. Pie sintētiskā pildījuma pieder spilveni, kas pildīti ar sinteponu, poliesteru, Memory Foam putām, lateksu. Mūsu plašajā piedāvājumā noteikti atradīsiet savām vajadzībām vispiemērotāko spilvenu.

Siltumam un dziļam miegam neiztikt bez labas segas. Lai izvēlētos piemērotāko, nepietiek aprobežoties ar „bieza” vai „plāna”. Mūsdienu segas atšķiras ar daudzām niansēm, kas segas lietošanu padara komfortablu un apstākļiem atbilstošu. Izvēloties segas, jāņem vērā tādi faktori kā segas virsaudums, segas izmērs, segas siltuma koeficients, segas nošuvuma veids un svars. Īpaša nozīme tiek pievērsta segas pildījumam – izšķir segas ar dabīgo pildījumu (vilna, kokvilna, dūnas un zīds) un segas ar sintētisko šķiedru pildījumu.

Lūk, soli pa solim esam nedaudz iepazīstinājuši ar to, kas būtu nepieciešams jūsu guļamistabas vai bērnistabas iekārtošanai. Atliek tikai doties uz interneta vietni ormebeles.lv un izvēlēties sev piemērotākās mēbeles un piederumus. Uz tikšanos!

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina pastāvīgā darbā: PROJEKTA VADĪTĀJU Prasības pretendentam: akadēmiskā augstākā izglītība vai pēdējā kursa students (vēlams vadības zinātnēs, ekonomikā vai tiesībās); darba pieredze finansiāli ietilpīgu projektu vadībā un izpratne par ES fondu projektu ieviešanu; valsts valodas zināšanu atbilstība Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām; angļu valodas prasmes ne zemākas par C1 līmeni atbilstoši Eiropas kopīgajām nostādnēm valodu apguvei; prasme racionāli organizēt darbu paaugstinātas intensitātes un spriedzes apstākļos; augsta atbildības sajūta, teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes; prasme strādāt komandā, deleģēt un koordinēt pienākumu izpildi; padziļinātas datorprasmes; orientācija uz rezultātu un risinājumu meklēšanu, spēja uzņemties iniciatīvu. Darba pienākumi: plānot, vadīt, koordinēt, nodrošināt un uzraudzīt projektu darbību īstenošanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, projekta mērķiem, uzdevumiem, kontrolēt projektu finanšu izpildi; nodrošināt nepieciešamo administratīvo, tehnisko un finanšu dokumentu sagatavošanu un iesniegšanu; nodrošināt projektu dokumentācijas identificēšanu, sistematizāciju, aktualizēšanu, apriti, izpildi un saglabāšanu; organizēt projektu īstenošanai nepieciešamo iepirkumu sagatavošanu, organizēt līguma slēgšanu; piedalīties visu projektu realizācijas laikā iepirkto preču, pakalpojumu un būvdarbu pieņemšanas procesā, kontrolēt atbilstību līguma nosacījumiem un tehniskajām specifikācijām; sagatavot un iesniegt atskaišu pārskatus; nodrošināt projektu pēcuzraudzību noteiktajos termiņos; atrast uzņēmuma attīstības stratēģijai atbilstošus projektus, definēt tos, izstrādāt projekta pieteikumus; sagatavot starptautisko sadarbības līgumu projektus. Piedāvājam: profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes; darbu profesionālā kolektīvā; atbildīgu, dinamisku un interesantu darbu; iespējas realizēt jaunas idejas; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; ģimenei draudzīgs darba devējs, ilgtspējas indeksa zelta kategorijas laureāts; stabilu atalgojumu, veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā un citus labumus atbilstoši iekšējos normatīvos noteiktajam. Darba līgumu piedāvājam slēgt uz nenoteiktu laiku. Darba samaksa (bruto) – mēnešalga no 1402.00 EUR. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Projekta vadītājs” līdz 17.02.2023. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. 2) Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kontaktinformācija: Valkas ielā 11, Strenčos, Valmieras novadā, LV -4730, e-pasts: info@strencupns.lv. Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs varat iegūt interneta mājas lapā: https://strencupns.lv/ Profesija: PROJEKTA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-17 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: · veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; · uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: · godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; · spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: · amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  · pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  · darbam nepieciešamo apmācību; · teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; · veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 4.28 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 17.02.2023. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. 2) Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kontaktinformācija: Valkas ielā 11, Strenčos, Valmieras novadā, LV -4730, e-pasts: info@strencupns.lv. Papildu informāciju par personas datu apstrādi jūs varat iegūt interneta mājas lapā: https://strencupns.lv/ Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-17

Mūsu partneri