Valmieras Ziņas

Godina Burtnieku novada pašvaldības izglītības iestāžu pedagogus un tehniskos darbiniekus

Burtnieku novada pašvaldība izsaka atzinību par ieguldīto darbu izglītības iestāžu pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem. Ik gadu godināšana norit Skolotāju dienai veltītā pasākumā, bet šī gada apsveikums ir individuālāks, jo sveikšana norisinās katrā iestādē atsevišķi, lai samazinātu iespējamību saslimt ar Covid-19.

“Ikviens izglītības iestādes darbinieks, kurš strādā ar bērniem, ir pelnījis, lai viņam tiktu izteikta pateicība, nešķirojot pedagogus un tehniskos darbiniekus. Ir jāpasakās ikvienam, kurš savu enerģiju iegulda jaunās paaudzes audzināšanā, jo bērni veidos un noteiks, kāda nākotnē būs mūsu sabiedrība. Esmu gandarīts par novada izglītības iestāžu panākumiem un cilvēkiem, kuri tos ir veicinājuši. Atzinības rakstus saņēmējus nominējuši iestāžu vadītāji kopā ar kolēģiem, jo tuvākie jau vislabāk var novērtēt kāda izaugsmi un veikto ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā,” vērtē Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edvīns Straume.

Burtnieku novada pašvaldības Atzinības rakstu par profesionālu darbu saņēmušas: Linda Felkere (PII “Sienāzītis”), Dace Felkere (PII “Sienāzītis”), Anita Malceniece (PII “Namiņš”), Ineta Altmane (PII “Namiņš”), Dace Alsiņa (Matīšu pamatskola), Sanita Alberinga (Matīšu pamatskola), Indra Goba (Rencēnu pamatskola), Zane Lapere (Rencēnu pamatskola), Agita Piebalga (Rencēnu pamatskola), Aīda Stramkale (Rencēnu pamatskola), Inga Kļaviņa (Burtnieku Ausekļa pamatskola), Māra Zauere (PII “Burtiņš”), Evija Voškina (PII “Burtiņš”), Rudīte Birzgale (PII “Burtiņš”), Valentīna Drevinska (PII “Burtiņš”), Kristīne Freimane Semjonova (PII “Burtiņš”), Ieva Antone (PII “Burtiņš”), Laura Līva (PII “Burtiņš”), Līga Miķelsone (PII “Burtiņš”), Krista Kora Lovkina (PII “Burtiņš”).

Par ilggadēju profesionālu pedagoģisko darbu un nozīmīgu ieguldījumu bērnu izglītošanā un audzināšanā Burtnieku novada pašvaldības Goda raksts pasniegts mājturības un tehnoloģiju skolotājam Antonam Kromānam, kurš Ēveles pamatskolā nostrādāja piecdesmit gadus.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksaskaravīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani uz Zemessardzes 22.kājnieku bataljonu – 25447883, 28671227, vai ierodies vienībā - Valmierā, Cēsu ielā 54 (līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu un izglītības dokumentus). Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, "Kaugurmuiža" Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 10 Aktuāla līdz: 2021-04-08 Kontaktpersona: Zvani uz tālr. 25447883, 28671227, vai ierodies Valmierā, Cēsu 54 (līdzi ņemot dok.)

Mūsu partneri