Valmieras Ziņas

Ģimenes dienas programmā – dabas tūrisms Valmieras apkārtnē

Jau šo sestdien, 2.jūnijā, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” pagalmā notiks Ģimenes diena. Pagalma vārti, aicinot iesaistīties dažādās ģimenēm ar bērniem saistošās aktivitātēs, apmeklētājiem būs atvērti jau no plkst.10.00. Pasākumu programma būs dalīta vairākos blokos, no kuriem viens būs saistīts ar veselīga un videi draudzīga dzīvesveida iepazīšanu.

Vasara ir tikko sākusies. Tādēļ Ģimenes dienas organizatori plkst.11.00 aicina uz sarunu par ģimenēm piemērotas atpūtas iespējām dabā Valmieras apkārtnē. Sarunas laikā vides gids no Dabas aizsardzības pārvaldes un pārstāvis no organizācijas “Pasaules dabas fonds” iepazīstinās ar interesantiem mazāk zināmiem dabas atpūtas objektiem Valmieras apkārtnē, kā arī sniegs ieteikumus, gatavojoties ģimenes atpūtai dabā – kā plānot kopābūšanu ērtu un pilnvērtīgu, nenodarot kaitējumu dabai.

Ģimenes dienas aktivitātēs interesanti būs gan bērniem, gan jauniešiem, gan viņu vecākiem. Plkst.10.00-13.00 bērni un jaunieši varēs iesaistīties ekoloģisku produktu gatavošanas darbnīcās un izveidot līdzi ņemamas vannas bumbas. Plkst.10.30-11.30 labākās draudzenes vecumā no 10 līdz 16 gadiem varēs piedalīties galda spēlē ”Ceļojums draudzībā” (iepriekšēja pieteikšanās, sūtot labāko draudzeņu pieteikumus uz vinda@valmiera.edu.lv). Vecāki varēs gan piedalīties lekcijā par veselīgu uzturu, gan plkst.12.00 sarunā par ekoloģisku pārtiku, videi draudzīgu lauksaimniecību un iespējām šiem labumiem kļūt par ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu.

Lai Ģimenes dienas norise būtu draudzīgāka dabai, uz kopīgo ģimeņu pikniku, kad plkst.13.00 būs iespējams baudīt zupu, aicina līdzi ņemt savu vairākkārt lietojamu zupas trauciņu un karotīti.

Jāpiemin, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts, tā laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri