Valmieras Ziņas

Gada notikums Latvijas riteņbraukšanā 2023 – Eiropas kausa posmi BMX Valmierā

Lasīšanas laiks: 3 min

Piektdien, 1. decembrī, Ādažu Kultūras centrā svinīgā apbalvošanas ceremonijā “Latvijas Riteņbraukšanas gada balva 2023” godināti aizvadītā gada sportisti, treneri un organizatori. Pasākuma laikā pasniegtas balvas septiņās nominācijās – Valmierā rīkotie Eiropas kausa posmi BMX atzīti par “Gada notikumu Latvijas riteņbraukšanā 2023”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Vairākās nominācijās tika izvirzīti arī Valmieras novadnieki. Nominācijā “Gada amatieru riteņbraucējs” – Ainārs Ķiksis, 2023. gada Pasaules čempions treka riteņbraukšanā individuālajā braucienā un vicečempions sprintā Masters 50–54 grupā. Nominācijā “Gada jaunā Latvijas riteņbraucēja” – BMX kluba “MŠA/Valmieras puikas” sportiste Adelīna Kārkliņa, kura 2023. gada Pasaules riteņbraukšanas čempionātā ieguva augsto 5. vietu un 7. vietu Eiropas čempionātā BMX riteņbraukšanā meiteņu G15 grupā. Gada labākā riteņbraukšanas trenera balvu Ādažos saņēma Edžus Treimanis – bijušais profesionālais BMX braucējs, šobrīd ar panākumiem trenē jaunos BMX braucējus Rīgā. Savukārt par Gada notikumu Latvijas riteņbraukšanā atzīti Valmierā notikušie UEC BMX Eiropas kausa posmi, kas pulcēja vairāk nekā 500 sportistu no Eiropas un citiem pasaules reģioniem. Lieliski sarīkotajās sacensībās panākumus guva arī vietējie BMX braucēji. Apbalvojumu no “WRC Latvija” rallija rīkotāja Raimonda Strokšas saņēma Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs.

Pasākuma laikā sveikti arī aizvadītās sezonas Latvijas BMX čempionu titulu ieguvēji dažādās vecuma grupās un sumināti Eiropas BMX čempionātā un Pasaules riteņbraukšanas čempionātā panākumus guvušie braucēji. No Valmieras novada sportistiem apbalvojumus saņēma: Ieva Višņevska (Latvijas čempione G9–10 vecuma grupā), Tīna Štefenberga (6. vieta Eiropas čempionātā G11 grupā), Anna Pedraudze (Latvijas čempione G11–12 grupā, 2. vieta Eiropas čempionātā G12 grupā), Adelīna Kārkliņa (Latvijas čempione G15+ grupā, 7. vieta Eiropas čempionātā un 5. vieta Pasaules čempionātā G15 grupā), Patriks Krauklis (3. vieta Eiropas čempionātā, 8. vieta Pasaules čempionātā B13 grupā), Kristaps Lūsis (Latvijas čempions B8 grupā), Zane Andersone (Latvijas čempione WU23 grupā), Mārtiņš Emīls Treimanis (Latvijas čempions U23 grupā) un Valmieras Sporta skolas treneris Kristens Krīgers (Latvijas čempions ME grupā).

Tika apbalvoti Latvijas Nacionālā šosejas, MTB un Gravel ranga laureāti absolūtajā ieskaitē vīriešiem, sievietēm, kā arī komandām, tāpat sveikti tiesneši – UCI (Starptautiskās riteņbraukšanas savienības) nacionālo kategoriju ieguvēji. Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) prezidents Sandis Āķis pasniedza balvas arī federācijas sponsoriem un sadarbības partneriem.

Latvijas Riteņbraukšanas gada balva ir svētki visai riteņbraukšanas saimei, iespēja kopā atskatīties uz paveikto un izvirzīt atkal jaunus mērķus sezonai. Nākamā gada 13. un 14. jūlijā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” notiks 2024. gada Eiropas kausa posmi BMX, savukārt 2025. gadā Valmiera kļūs par mājvietu Eiropas BMX čempionātam. 

Lai noteiktu uzvarētājus nominācijās Gada labākais sportists, Gada labākā sportiste, Gada riteņbraukšanas treneris, Gada amatieru riteņbraucējs, Gada jaunais sportists un Gada sporta notikums, no 10. līdz 21. novembrim LRF aicināja ikvienu sporta cienītāju piedalīties līdzjutēju balsojumā,  tas veidoja vienu trešdaļu no kopējā vērtējuma. 

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 8 stundas (0.271 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Sociālais pedagogs”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā; • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar Iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem; • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai; • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto; un Jums ir: • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 30 stundas (0,750 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs/-a”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri