Valmieras Ziņas

Gada noslēgums un jauna gada sākums Valmieras sākumskolā

Lasīšanas laiks: 2 min

Situācija valstī mainās reizēm pat neprognozējami. Visi šie procesi ietekmē arī darbu skolā. 2020.gads nebija no vienkāršākajiem. Izaicinājumi bija uz katra soļa. Visi – gan bērni, gan vecāki, gan skolotāji tika pakļauti nemitīgām pārmaiņām, plānošanai, rezerves variantiem un pieaugošiem resursiem. Saprotam situāciju, tāpēc visi kopā drosmīgi metamies izaicinājumos.

Mācību gada pirmo semestri noslēdzām ar aktīvām nodarbēm, kad ierastajās mācībās ar darba burtnīcām, grāmatām un prezentācijām, ievietojās tematiskas aktivitātes. Pēc detalizēta plāna un sagatavošanās, skolēniem bija iespēja pabūt vairākās Ziemassvētku stacijās. Kino dienā, pēc “Ziemassvētku jampadrača” noskatīšanās, aizpildījās viktorīnu jautājumi, kas lika aizdomāties par sirsnību un ģimeniskām vērtībām. Vēl tagad skolas gaiteņos dzīvo “Svētki pilsētā”, krāsaini, izdomas pilni un svētku rotās, iztinušies metru metros. Īpaši dinamiska un kustīga bija sporta stacija. Pat 100 skolēniem vienlaicīgi dažādās skolas vietās tika piedāvātas kustīgas sacensības ar sevi un citiem, kā arī piedāvāta iespēja ielūkoties karjeras labirintos. Viena diena tika atvēlēta karuselim, kurā griezās ļoti atšķirīgas aktivitātes. Katras dienas noslēgumā veicām izvērtējumu pēc mūsu labi zināmā plāna “Paslavē! Pajautā! Piedāvā!” Apkopojot paveikto, izdevās iepazīt skolēnu domas, ieteikumus un secinājumus.

Arī 2021.gads turpina piedāvāt jaunus un jaunus izaicinājumus. Jautājumu ir daudz, un nav vieglu un vienkāršu atbilžu. Lai racionāli izmantotu ziemas brīvlaika pagarinājumu, izstrādājām kopīgu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Jēgpilni, kompleksi uzdevumi, kas virzīti uz sasniedzamo rezultātu”. Tēma aktuāla visiem, jo tas ir viens no skolas metodiskajiem uzdevumiem šajā mācību gadā. Dziļāk un detalizētāk pētīsim teorētiskos materiālus, kā arī praktiski veidosim un mācību procesā skolēniem piedāvāsim šādi izstrādātus uzdevumus. Programmā sadarbojamies ar Ropažu novada vidusskolas skolotājiem, kuri ir mūsu sadarbības partneri jau vairākus gadus. Mūs atbalsta arī pilsētas ģimnāziju Metodiskie centri.

Kvalitāti nodrošina atbalstošs, radošs, profesionāls pedagogu kolektīvs, kurš ir spējīgs ātri un korekti darbu paveikt labi. Kopā darām, meklējam atbildes uz ikdienas un globāliem jautājumiem, lai kļūtu vēl efektīvāki un rezultatīvāki.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri