Valmieras Ziņas

Fotoreportāža: Valmierā atklāta jau otrā BENU Aptieka

Svinīga atmosfēra šorīt, 16. augustā, bija Valmierā, Ausekļa ielā 29, kur durvis apmeklētājiem vēra jau otrā BENU Aptieka Valmierā. Aptiekas atklāšanā piedalījās un svinīgus vārdus teica BENU Aptiekas Latvija direktore Anete Rožkalna, kā arī aptiekas vadītāja Līga Dzene, savukārt ikviens interesents aicināts apmeklēt aptieku un izmantot atklāšanas īpašās atlaides.

Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk Ausekļa ielā 29 klientiem būs pieejama augstākā līmeņa farmaceitiskā aprūpe pie profesionāliem, atsaucīgiem un atbildīgiem farmaceitiem. Līdzšinējie aptiekas klienti ir laipni aicināti pieteikties un izmantot plašās BENU Aptiekas lojalitātes programmas priekšrocības, kas piedāvā labākās atlaižu un bonusu iespējas visu aptieku tīklu vidū Latvijā. Kā arī turpmāk klientiem būs pieejams vēl plašāks veselībai, skaistumam un labsajūtai nepieciešamo preču klāsts – visu veidu medikamenti (valsts kompensējamie, recepšu un bezrecepšu), vitamīni un uztura bagātinātāji, higiēnas preces, kā arī pasaulē atzītu zīmolu dermatoloģiskā kosmētika un matu kopšanas līdzekļi. Aptiekā pieejami arī vegāniem un veģetāriešiem piemēroti produkti, piemēram, uztura bagātinātāji un citi produkti, kuru ražošanā nav izmantotas dzīvnieku valsts izcelsmes izejvielas. Turklāt, par godu īpašajam notikumam, BENU Aptieka valmieriešiem sagādājusi īpašu pārsteigumu – laika posmā no 16. līdz 31. augustam, aptiekā noformējot BENU Lojalitātes karti, pirmajam pirkumam tiek piešķirta 20% atlaide.[1]

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, jaunā BENU Aptieka atvērta valmieriešiem viegli pieejamā vietā, nozīmīgāko Valmieras sporta objektu – Vidzemes Olimpiskā centra, Valmieras peldbaseina un populārās BMX trases – tuvumā.

Aicinām valmieriešus un pilsētas viesus apmeklēt jaunatvērto aptieku, kā arī vienmēr jautājumos par veselību, uztura bagātinātāju un kosmētikas izvēli droši varat vērsties pie mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem farmaceitiem, kas sniegs padomu un ieteiks tieši Jums piemērotākos produktus.

[1] Akcija spēkā BENU Aptiekā Ausekļa ielā 29, Valmierā.

Akcija neattiecas uz recepšu medikamentiem, kompensējamām recepšu ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem, akcijas precēm un dāvanu kartēm.

Mūsu partneri