Valmieras Ziņas

Fotoreportāža: Valmierā atklāta jau otrā BENU Aptieka

Svinīga atmosfēra šorīt, 16. augustā, bija Valmierā, Ausekļa ielā 29, kur durvis apmeklētājiem vēra jau otrā BENU Aptieka Valmierā. Aptiekas atklāšanā piedalījās un svinīgus vārdus teica BENU Aptiekas Latvija direktore Anete Rožkalna, kā arī aptiekas vadītāja Līga Dzene, savukārt ikviens interesents aicināts apmeklēt aptieku un izmantot atklāšanas īpašās atlaides.

Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk Ausekļa ielā 29 klientiem būs pieejama augstākā līmeņa farmaceitiskā aprūpe pie profesionāliem, atsaucīgiem un atbildīgiem farmaceitiem. Līdzšinējie aptiekas klienti ir laipni aicināti pieteikties un izmantot plašās BENU Aptiekas lojalitātes programmas priekšrocības, kas piedāvā labākās atlaižu un bonusu iespējas visu aptieku tīklu vidū Latvijā. Kā arī turpmāk klientiem būs pieejams vēl plašāks veselībai, skaistumam un labsajūtai nepieciešamo preču klāsts – visu veidu medikamenti (valsts kompensējamie, recepšu un bezrecepšu), vitamīni un uztura bagātinātāji, higiēnas preces, kā arī pasaulē atzītu zīmolu dermatoloģiskā kosmētika un matu kopšanas līdzekļi. Aptiekā pieejami arī vegāniem un veģetāriešiem piemēroti produkti, piemēram, uztura bagātinātāji un citi produkti, kuru ražošanā nav izmantotas dzīvnieku valsts izcelsmes izejvielas. Turklāt, par godu īpašajam notikumam, BENU Aptieka valmieriešiem sagādājusi īpašu pārsteigumu – laika posmā no 16. līdz 31. augustam, aptiekā noformējot BENU Lojalitātes karti, pirmajam pirkumam tiek piešķirta 20% atlaide.[1]

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, jaunā BENU Aptieka atvērta valmieriešiem viegli pieejamā vietā, nozīmīgāko Valmieras sporta objektu – Vidzemes Olimpiskā centra, Valmieras peldbaseina un populārās BMX trases – tuvumā.

Aicinām valmieriešus un pilsētas viesus apmeklēt jaunatvērto aptieku, kā arī vienmēr jautājumos par veselību, uztura bagātinātāju un kosmētikas izvēli droši varat vērsties pie mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem farmaceitiem, kas sniegs padomu un ieteiks tieši Jums piemērotākos produktus.

[1] Akcija spēkā BENU Aptiekā Ausekļa ielā 29, Valmierā.

Akcija neattiecas uz recepšu medikamentiem, kompensējamām recepšu ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem, akcijas precēm un dāvanu kartēm.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

3119 18 Kokapstrādes Tehnologs BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts Plānot tehnoloģisko secību kokapstrādes procesiem ražotnē; Noteikt iekārtu noslogojumu un ražotspēju; Paaugstināt uzņēmuma darbības efektivitāti un rūpēties, lai darba procesi noritētu bez aizķeršanās; Nodrošināt maksimāli racionāli darbagaldu un resusrsu izmantošanu; Apstrādāt pasūtījumus, aprēķināt to izdevīgumu, noteikt iespējamos zudumus; Pārzināt un kontrolēt saražoto produktu kvalitāti; Pārzināt uzņēmuma tehniskās iespējas, konsultēt uzņēmuma vadību un piedalīties lēmumu pieņemšanā; Plānot ražošanas darbinieku darbu pēc ražošanas uzdevumiem, motivēt un organizēt darbinieku darbu; Uzņemties atbildību un sekot līdz darba drošībai un disciplīnas ievērošanai. Prasības kandidātiem Augstākā izglītība kokapstrādē; Obligāta pieredze kokapstrādes nozarē; Izprast kokapstrādes iekārtu un darba galdu īpašības, to tehniskās iespējas; Augsta atbildības sajūta, precizitāte un sistemātiska pieeja darbam; Spēja brīvi sazināties latviešu un krievu valodās; Pieredze darbā ar datoru. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Daļēji apmaksātas pusdienas; Apmaksātus ceļa izdevumus. Uz darba vietu nogādā no Valmieras uz cehu “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00 Līdz 2019. gada 15.novembrim Alga: Sākot no EUR 1125.00 Bruto.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Pieteikties: sūtot CV uz Epasts: bwe@bwe.lv Profesija: KOKAPSTRĀDES TEHNOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: sūtīt CV uz e-pasta adresi: bwe@bwe.lv

Mūsu partneri