Valmieras Ziņas

Fotoreportāža: Valmierā atklāta jau otrā BENU Aptieka

Svinīga atmosfēra šorīt, 16. augustā, bija Valmierā, Ausekļa ielā 29, kur durvis apmeklētājiem vēra jau otrā BENU Aptieka Valmierā. Aptiekas atklāšanā piedalījās un svinīgus vārdus teica BENU Aptiekas Latvija direktore Anete Rožkalna, kā arī aptiekas vadītāja Līga Dzene, savukārt ikviens interesents aicināts apmeklēt aptieku un izmantot atklāšanas īpašās atlaides.

Tāpat kā līdz šim, arī turpmāk Ausekļa ielā 29 klientiem būs pieejama augstākā līmeņa farmaceitiskā aprūpe pie profesionāliem, atsaucīgiem un atbildīgiem farmaceitiem. Līdzšinējie aptiekas klienti ir laipni aicināti pieteikties un izmantot plašās BENU Aptiekas lojalitātes programmas priekšrocības, kas piedāvā labākās atlaižu un bonusu iespējas visu aptieku tīklu vidū Latvijā. Kā arī turpmāk klientiem būs pieejams vēl plašāks veselībai, skaistumam un labsajūtai nepieciešamo preču klāsts – visu veidu medikamenti (valsts kompensējamie, recepšu un bezrecepšu), vitamīni un uztura bagātinātāji, higiēnas preces, kā arī pasaulē atzītu zīmolu dermatoloģiskā kosmētika un matu kopšanas līdzekļi. Aptiekā pieejami arī vegāniem un veģetāriešiem piemēroti produkti, piemēram, uztura bagātinātāji un citi produkti, kuru ražošanā nav izmantotas dzīvnieku valsts izcelsmes izejvielas. Turklāt, par godu īpašajam notikumam, BENU Aptieka valmieriešiem sagādājusi īpašu pārsteigumu – laika posmā no 16. līdz 31. augustam, aptiekā noformējot BENU Lojalitātes karti, pirmajam pirkumam tiek piešķirta 20% atlaide.[1]

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, jaunā BENU Aptieka atvērta valmieriešiem viegli pieejamā vietā, nozīmīgāko Valmieras sporta objektu – Vidzemes Olimpiskā centra, Valmieras peldbaseina un populārās BMX trases – tuvumā.

Aicinām valmieriešus un pilsētas viesus apmeklēt jaunatvērto aptieku, kā arī vienmēr jautājumos par veselību, uztura bagātinātāju un kosmētikas izvēli droši varat vērsties pie mūsu zinošajiem un atsaucīgajiem farmaceitiem, kas sniegs padomu un ieteiks tieši Jums piemērotākos produktus.

[1] Akcija spēkā BENU Aptiekā Ausekļa ielā 29, Valmierā.

Akcija neattiecas uz recepšu medikamentiem, kompensējamām recepšu ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem, akcijas precēm un dāvanu kartēm.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri