Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras hokeja saime pulcējas dārza svētkos

Piektdien, 31.jūlijā, dārza svētkos pulcējās Valmieras jauno hokeja spēlētāju vecāki. Pasākumu organizēja hokeja vecāku biedrība “Vidzemes hokejam!” ar mērķi saliedēt vecākus, pārrunāt aktuālos jautājumus pirms hokeja sezonas sākuma, kā arī iepazīstināt ar jauno hokeja treneri Juri Štālu.

Juris Štāls savā uzrunā uzsvēra, ka bērnu un jauniešu hokeja attīstības pamatā ir ģimenes atbalsts. “Jo trenerim un vecākiem būs labāks kontakts, jo mēs bērniem varēsim kopīgi sniegt labāko. Tādēļ šādi saliedēšanās pasākumi vecākiem ir ļoti nepieciešami. Šeit rodas Valmieras hokeja ģimenes kopības gars. Jau mēnesi esmu Valmierā, un man ir prieks strādāt ar jūsu bērniem. Ar lielāko entuziasmu strādāšu arī turpmāk pie Valmieras hokeja attīstības. Visu, ko esmu iepriekšējos gados uzkrājis – savu pieredzi un zināšanas, es ar lielāko gandarījumu gribu nodot jaunajiem hokejistiem!”

Pirms dārza svētku neformālās daļas biedrības “Vidzemes hokejam!” vadītājs Romāns Naudiņš prezentācijā vecākus iepazīstināja ar organizācijas mērķiem, aktuālajām problēmām un piedāvātajiem risinājumiem mērķu sasniegšanai. Vecāki aktīvi iesaistījās diskusijā, kas bija viens no šī pasākuma galvenajiem mērķiem.

Biedrība “Vidzemes hokejam!” izveidota 2019.gada septembrī ar mērķi veicināt hokeja attīstību Vidzemē un sniegts atbalstu Valmieras bērnu un jauniešu sporta skolas hokeja nodaļas audzēkņiem, organizējot komercturnīrus, piesaistot treniņiem augsta līmeņa speciālistus, gādājot par formas tērpu iegādi treniņiem un sacensībām, kā arī rīkojot citas aktivitātes. Biedrības valdē pārstāvēti visu vecuma grupu bērnu vecāki.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri