Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras hokeja saime pulcējas dārza svētkos

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 31.jūlijā, dārza svētkos pulcējās Valmieras jauno hokeja spēlētāju vecāki. Pasākumu organizēja hokeja vecāku biedrība “Vidzemes hokejam!” ar mērķi saliedēt vecākus, pārrunāt aktuālos jautājumus pirms hokeja sezonas sākuma, kā arī iepazīstināt ar jauno hokeja treneri Juri Štālu.

Juris Štāls savā uzrunā uzsvēra, ka bērnu un jauniešu hokeja attīstības pamatā ir ģimenes atbalsts. “Jo trenerim un vecākiem būs labāks kontakts, jo mēs bērniem varēsim kopīgi sniegt labāko. Tādēļ šādi saliedēšanās pasākumi vecākiem ir ļoti nepieciešami. Šeit rodas Valmieras hokeja ģimenes kopības gars. Jau mēnesi esmu Valmierā, un man ir prieks strādāt ar jūsu bērniem. Ar lielāko entuziasmu strādāšu arī turpmāk pie Valmieras hokeja attīstības. Visu, ko esmu iepriekšējos gados uzkrājis – savu pieredzi un zināšanas, es ar lielāko gandarījumu gribu nodot jaunajiem hokejistiem!”

Pirms dārza svētku neformālās daļas biedrības “Vidzemes hokejam!” vadītājs Romāns Naudiņš prezentācijā vecākus iepazīstināja ar organizācijas mērķiem, aktuālajām problēmām un piedāvātajiem risinājumiem mērķu sasniegšanai. Vecāki aktīvi iesaistījās diskusijā, kas bija viens no šī pasākuma galvenajiem mērķiem.

Biedrība “Vidzemes hokejam!” izveidota 2019.gada septembrī ar mērķi veicināt hokeja attīstību Vidzemē un sniegts atbalstu Valmieras bērnu un jauniešu sporta skolas hokeja nodaļas audzēkņiem, organizējot komercturnīrus, piesaistot treniņiem augsta līmeņa speciālistus, gādājot par formas tērpu iegādi treniņiem un sacensībām, kā arī rīkojot citas aktivitātes. Biedrības valdē pārstāvēti visu vecuma grupu bērnu vecāki.

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri