Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras hokeja saime pulcējas dārza svētkos

Piektdien, 31.jūlijā, dārza svētkos pulcējās Valmieras jauno hokeja spēlētāju vecāki. Pasākumu organizēja hokeja vecāku biedrība “Vidzemes hokejam!” ar mērķi saliedēt vecākus, pārrunāt aktuālos jautājumus pirms hokeja sezonas sākuma, kā arī iepazīstināt ar jauno hokeja treneri Juri Štālu.

Juris Štāls savā uzrunā uzsvēra, ka bērnu un jauniešu hokeja attīstības pamatā ir ģimenes atbalsts. “Jo trenerim un vecākiem būs labāks kontakts, jo mēs bērniem varēsim kopīgi sniegt labāko. Tādēļ šādi saliedēšanās pasākumi vecākiem ir ļoti nepieciešami. Šeit rodas Valmieras hokeja ģimenes kopības gars. Jau mēnesi esmu Valmierā, un man ir prieks strādāt ar jūsu bērniem. Ar lielāko entuziasmu strādāšu arī turpmāk pie Valmieras hokeja attīstības. Visu, ko esmu iepriekšējos gados uzkrājis – savu pieredzi un zināšanas, es ar lielāko gandarījumu gribu nodot jaunajiem hokejistiem!”

Pirms dārza svētku neformālās daļas biedrības “Vidzemes hokejam!” vadītājs Romāns Naudiņš prezentācijā vecākus iepazīstināja ar organizācijas mērķiem, aktuālajām problēmām un piedāvātajiem risinājumiem mērķu sasniegšanai. Vecāki aktīvi iesaistījās diskusijā, kas bija viens no šī pasākuma galvenajiem mērķiem.

Biedrība “Vidzemes hokejam!” izveidota 2019.gada septembrī ar mērķi veicināt hokeja attīstību Vidzemē un sniegts atbalstu Valmieras bērnu un jauniešu sporta skolas hokeja nodaļas audzēkņiem, organizējot komercturnīrus, piesaistot treniņiem augsta līmeņa speciālistus, gādājot par formas tērpu iegādi treniņiem un sacensībām, kā arī rīkojot citas aktivitātes. Biedrības valdē pārstāvēti visu vecuma grupu bērnu vecāki.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri