Valmieras Ziņas

Festivāls „Kino Pedālis” Valmierā jau šajā nedēļas nogalē

Lasīšanas laiks: 3 min

Šajā saulainajā nedēļas nogalē, no 11.- 12.maijam, Valmierā un tās apkārtnē notiks jau trešais festivāls „Kino Pedālis”, kurš Latvijas festivālu vidū unikāls ar to, ka kopīgā piedzīvojumā sapludina kino un velo. Šogad festivāls piedāvās vēl bagātīgāku pasākuma programmu, kas patiks gan dažāda vecuma un kino gaumes, gan dažādu riteņbraukšanas izturības līmeņu dalībniekiem – draugu kompānijām, ģimenēm ar bērniem, kā arī pieredzējušiem pedāļu minējiem.

Piektdienas vakarā festivālu atklās kino nakts, kad ikviens ar savu divriteni varēs doties uz pieciem neparastiem vienas nakts kinoteātriem skatīt vairāk nekā duci aizraujošu un godalgotu filmu gan par velo sacensību aizkulisēm, gan riteņbraukšanu kā dzīvesveidu. Par kinoteātriem kļūs gan mākslas galerija un vecais ūdenstornis, gan kāda īpaša siltumnīca, bet aizrautīgākajiem dalībniekiem būs iespēja meklēt slepeno kino. Bērnus festivālā kā piektdien, tā arī sestdien priecēs īpaša multfilmu programma, turklāt visi kino seansi festivālā būs bez maksas.

Sestdienas rītā ar kopēju parādes braucienu no Valmieras Vecpuišu parka tiks dots starts velo braucienam – interaktīvai spēlei, kas trīs maršrutos izvedīs pa filmu cienīgiem līkločiem Valmieras apkārtnē. Dalībnieki varēs izvēlēties, vai startēt „Ģimeņu pedālī” ap 12 km, „Puspedālī” ap 24 km vai „Dižpedālī” ap 55 km. Izmantojot īpašu mobilo lietotni, dalībniekiem būs iespējams iepazīt Valmieras un apkārtējo novadu skaistākās vietas. Katrā maršrutā braucēji varēs piestāt īpašos pieturas punktos, kuros tos gaidīs dažādi atspirdzinājumi un jautras izklaides. Dalība velo spēlē –  ar biļeti, kas reizē būs arī loze lielajai loterijai, kur galvenais laimests būs jauns velosipēds.

Sestdienas pēcpusdienā Vecpuišu parkā notiks arī leģendārais līdzsvara jeb bezpedāļu riteņu sacensības bērniem, būs iespēja noskatīties dažas no festivāla filmām un iestiprināties festivāla Street food zonā, kur rosīsies restorāns „Vecpuisis”, kafejnīca „Tērbata”, picērija „Vīnkalni”, bet par gardiem spirdzinājumiem gādās garškopju kustība „Gardu muti” un „Grasbergs” saldējumu. Festivāla noslēguma ballītē par humora devu parūpēsies Uģis Melderis un Mikus Frišfelds, bet kājas varēs izlocīt kopā ar grupu „All Day Long”. Uz festivāla noslēguma burziņu un dienas šeptēm Vecpušu parkā ieeja visiem – bez maksas.

Pasākumu organizē Valmieras pilsētas pašvaldība un aktīvā tūrisma centrs „Eži” sadarbībā ar Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadiem.

Plašāka informācija www.kinopedalis.lv un „Kino Pedālis” Facebook lapā. Biļetes sestdienas velo braucienam www.bezrindas.lv

Velo kino festivāla “Kino Pedālis” programma:

11.maijs / piektdiena / Kino nakts

​19:00 Festivāla atklāšana Vecpuišu parkā

​18:30 – 00:00 Plaša filmu izlase 5 pop – up kinoteātros / dalība bez maksas

  • Koncertzālē „Valmiera”
  • Vecajā ūdenstronī
  • Galerijā „Laipa”
  • Siltumnīcā
  • Slepenajā kino

12.maijs / sestdiena / Velo brauciens /ballīte

11:00 Pulcēšanās velo braucienam Vecpuišu parkā

11:20 Starts interaktīvai velo brauciena spēlei 3 maršrutos / dalība ar biļeti

  • ​Ģimeņu pedālis / ap 12 km
  • Puspedālis / ap 24 km
  • Dižpedālis / ap 55 km

14:00 – 20:30 Kino skatīšanās koncertzālē „Valmiera”/ bez maksas

15:00 Bērnu skrejriteņu sacensības Vecpuišu parkā / bez maksas

16:00 – 17:30 Multfilmas koncertzālē „Valmiera”/ bez maksas

No 15:30 Street food prieki Vecpuišu parkā

  • restorāns „Vecpuisis”
  • kafejnīca „Tērbata”
  • „Gardu muti” zelteri
  • „Vīnkalni” picas
  • „Grasbergs” saldējums

19:00 – 23:00 Ballīte Vecpuišu parkā / bez maksas

  • Mikus Frišfelds un Uģis Melderis
  • Lielā loterija ar iespēju tikt pie jauna velosipēda / velo spēles dalībniekiem
  • Grupa „All day Long„
  • DJ un dejas

 

“Rūjienas saldējums”, pieaugot ražošanas apjomiem, aicina savā komandā saldējuma masas vārītāju Darba pienākumi: Saldējuma masas sagatavošana un vārīšana; Izejvielu sagatavošana atbilstoši receptūrām; Iekārtu, līniju mazgāšana, dezinfekcija; Iekārtu uzturēšana labā darba kārtībā; Telpu un iekārtu uzturēšana atbilstoši sanitārajām prasībām u.c.   No Tevis sagaidām: Spēju strādāt fizisku darbu, intensīvos darba apstākļos; Spēju uzņemties atbildību un veikt darba pienākumus ar precizitāti; Spēju organizēt un plānot savu darbu; Iniciatīvu un labas komunikācijas prasmes; Vēlmi mācīties, apgūt jaunas prasmes; Medicīnisko izziņu Nr. 027/u.   Piedāvājam: Atalgojumu sākot no 8 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas; Maiņu darbu – dienas un nakts maiņas; Sociālās garantijas; Veselības apdrošināšanu pēc 3 nostrādātajiem mēnešiem; Apmācības darbu uzsākot, kas nepieciešamas darba pienākumu veikšanai; Dinamisku darba vidi; Darba apģērbu; Draudzīgu kolektīvu. Darba vieta: Rūjienā, Upes ielā 5 Gaidīsim Tavu pieteikumu (CV) uz e-pastu: personals@rujienassaldejums.lv Tālrunis informācijai: 29468727 (personāla vadītāja). Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka SIA “Rūjienas saldējums” reģ. nr. 44103057131, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Profesija: VĀRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Upes iela 5, Rūjiena, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-15 Kontaktpersona: Nora Kārkliņa

reģ.Nr.LV90001342592 izsludina konkursu uz vakantajiem amatiem Vidzemes Augstskolas Zinātniskajā institūtā: vadošais pētnieks - 1 vieta; zinātnes nozare Plašsaziņas līdzekļi un komunikācija, apakšnozare Komunikācijas teorija Uz vadošā pētnieka amatu var pretendēt persona ar doktora grādu, kurai ir pētījumu profilam atbilstošas zinātniskās publikācijas un/vai patenti, kura spēj patstāvīgi veikt zinātniskos pētījumus, veidot zinātnisko projektu pieteikumus, vadīt citu zinātnieku pētniecisko darbu un kuram zinātniskā un akadēmiskā darba stāžs kopumā nav mazāks par pieciem gadiem. Pretendentu zinātnisko kvalifikāciju izvērtē institūta zinātniskā padome atbilstoši “Nolikums par vēlēšanām akadēmiskajos amatos Vidzemes Augstskolā” (https://va.lv/dokumenti). Pretendentiem uz vakantajiem amatiem līdz 2025.gada 19.decembrim (ieskaitot) jāiesniedz institūta zinātniskajai padomei adresēts iesniegums-motivācijas vēstule par dalību konkursā, norādot, uz kādu amatu un kādā zinātņu nozarē/apakšnozarē kandidāts pretendē, izglītību un zinātnisko grādu apliecinošu dokumentu kopijas, publicēto zinātnisko darbu saraksts, CV ar iekļautu informāciju par angļu valodas zināšanu līmeni. Pieteikumu sūtīt Vidzemes Augstskolas juristei-personāla speciālistei: kabinets Nr.222, Tērbatas iela 10, Valmiera, LV-4202 vai pa e-pastu agrita.somase@va.lv ar norādi „Konkurss uz zinātnisko amatu”; tālr.: 26442256. Samaksa vadošajam pētniekam: 17,54-52,62 EUR/h,atbilstoši konkrētajam veiktajam darbam. Profesija: VADOŠAIS PĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-19 Kontaktpersona: CV,mot.vēst.,lūdzam sūtīt uz e-pastu: agrita.somase@va.lv

Mūsu partneri