Valmieras Ziņas
Lasīšanas laiks: 2 min

Filmas radošā komanda dodas pie skatītājiem uz Valmieru, tāpēc ielūdzam jūs uz pašmāju piedzīvojumu komēdijas “Banāns upē” īpašo seansu 16. septembrī plkst. 18.00 (pēc seansa) kinoteātrī “Gaisma” (3D Cinema), kur pēc seansa būs iespēja satikt un uzdot jautājumus par filmu tās radošajai komandai!

BIĻETES var iegādāties kinoteātra „Gaisma“ kasē, Rīgas ielā 19, Valmierā, kases tālrunis 64222641, e-pasts info@3dcinema.lv.

Filmas sižets norisinās laivu braucienā Kurzemē, kur piedzīvotie pārbaudījumi pilnībā izmaina stāsta varoņu attiecības. Režisora Kristapa Brīzes debijas filmā galvenās lomas atveido populārie aktieri Kaspars Dumburs un Toms Auniņš, bet pusaudža lomā iejūtas Nestors Carjovs Krūmiņš.

FILMAS TREILERIS: https://shorturl.at/gCxqQ

Filmas tēma — kā izveidot attiecības ar mīļotā cilvēka pusaudžu bērniem — ir aktuāla un nereti arī traģikomiska. Filmā būtiska nozīme ir Toma Auniņa reālpsiholoģiskajam tēlojumam, Nestora Carjova Krūmiņa kā neprofesionāla aktiera nesamākslotajai uzvedībai, kamēr piedzīvojumu filmai nepieciešamo spraigumu piešķir aktiera Kaspara Dumbura kontrastējoši ekspresīvā Linarda atveidojums.

Stāsta centrā ir Ralfs (Toms Auniņš) — jauns vīrietis, kurš mēģina sadraudzēties ar savas draudzenes trīspadsmit gadus veco dēlu, bet tas nesteidzas pieņemt jauno audžutēvu. Iesaistot savu atraktīvo kolēģi Linardu (Kaspars Dumburs), Ralfs pierunā pusaudzi doties kopīgā laivu braucienā. Attiecību stiprināšanas brauciens iegūst negaidītus pavērsienus, jo „trīs vīriem laivā” ir katram sava izpratne par piedzīvojumiem. Filmu vizuāli bagātina operatora Mārča Ābeles tvertās Ziemeļkurzemes ainavas, kas filmētas tehniski sarežģītos apstākļos, un latviešu sirdīm tik tuvā laivošana pa upēm. Filmā dzirdēsim arī deviņdesmito gadu vietējās supergrupas 100. debija grāvēju Man dimantu nav negaidīti jaunā skanējumā.

Filmas aktieru ansamblī ir arī Madara Botmane, Laura Siliņa, Laura Jeruma un Varis Piņķis, filmas mākslinieks ir Toms Grīnbergs, kostīmu māksliniece Ilze Grickus, montāžas režisors Jurģis Ločmelis, skaņu režisors Ernests Ansons, producente Madara Melberga. Filma tapusi ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Nacionālā Kino centra atbalstu studijā FA Filma, Latvijā filmu izplata Riverbed Sales, Latvijas Kinematogrāfistu savienība un Tet. Filmas atbalstītāji ir Abavas vīna darītava, Kurzemes gaļsaimnieks, Ādažu čipši un Spilva.

UZ DRĪZU TIKŠANOS!

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KLONDAIKA", reģ. Nr.: 40003171152 aicina darbā BĀRMENI Par mums Mēs esam KLONDAIKA – daļa no Entain NCE un starptautiskās Entain grupas, vienas no pasaules lielākajām iGaming kompānijām ar 30 000+ darbinieku.Entain NCE pārvalda vairākus populārus zīmolus – Optibet, Bwin, BetCity, Ninja Casino un, protams, KLONDAIKA – leģendāru zīmolu Latvijā. Mūsu stāsts sākās jau 1988. gadā, bet šodien Klondaika ir izklaides un atpūtas tīkls 14 pilsētās, piedāvājot aizraujošu atpūtu gan klātienē, gan tiešsaistē. Pievienojies mums un kļūsti par daļu no starptautiskas komandas, kas strādā ar prieku un azartu. Pieredze nav nepieciešama – mēs Tev visu iemācīsim. Ko iegūsi, strādājot pie mums? Darba grafiku: Maiņu darbs (pilna slodze); Maiņas garums - 12h vai 24h. Maiņas sākums 08.00 vai 20.00 un noslēgties 08.00 vai 20.00 Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā Atalgojumu no 1000 līdz 1500 Euro + bonusi par labiem darba rezultātiem Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu Apmaksātu mācību atvaļinājumu un regulāras apmācības pilnveidei Dzimšanas dienas brīvdienu Darbam un atpūtai pieejamus apartamentus Spānijā (Marbella) un Rīgā Atbalstu sportiskām aktivitātēm un organizētas labbūtības aktivitātes Grandiozus saliedēšanās pasākumus un foršus kolēģus Psihologa/terapeita konsultācijas tiešsaistē(online) – apmaksātas Atlīdzību par briļļu/kontaktlēcu iegādi darba vajadzībām 2 papildus apmaksātas brīvdienas, ja gada laikā būsi veicis 2 sociāli atbildīgas aktivitātes Bonusus par labiem darba rezultātiem CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@klondaika.lv. Tālrunis: 22222222 Profesija: BĀRMENIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: darbs@klondaika.lv

Mūsu partneri