Valmieras Ziņas

AR/VR Hackathon 2020

aprīlis, 2020

24 - 26APRAPR-2020

AR/VR Hackathon 2020

19:00 - 18:00 (26)  ViA / Inženierzinātņu Fakultāte

🎉The Fourth AR/VR Hackathon is live! [Zemāk informācija latviešu valodā]

🙌Let’s get together once more for the annual AR/VR innovation sprint and grab a share of the growing multi-billion dollar augmented and virtual reality industry!

👉During the intense, weekend-long augmented and virtual reality jamming session, professionals with different skill sets, backgrounds, and experiences get together to create disruptive and inspiring products for any sector that can reap the benefits.

👉If you are a developer, 3D artist, designer, visionary, engineer, creator, and you feel you’re ready to push forward and develop your ideas or join someone’s team — you have to participate!

👉You can submit a team application or come by yourself — we will form a dream team for you on the first night and provide you with all the tools necessary to get you started.

👉During the event, you will be able to work with such hardware as Microsoft Hololens, Magic Leap, Oculus Go, Oculus Quest, Oculus Rift S, HTC Vive Pro, Daqri smart glasses and other cool stuff.

👨‍🏫There will also be mentors from many different areas of business who are currently working with augmented and virtual reality on a daily basis, including Overly, Vidzeme University of Applied Sciences, and others. This year we are welcoming back our international mentor, Trond Nilsen, from the AR/VR tech development epicenter in Seattle, USA.

👨‍💻Is experience in AR/VR a must-have for participants?
Participants do not have to be experienced in augmented and virtual reality development. During the three days and two nights, you will learn and work on idea execution/problem-solving and can take up different roles within a team. However, you must consider what skill set you can bring to the table, be it basic knowledge in programming, graphic design, 3D modeling, marketing, or other.

The event is organized by AR solutions provider, Overly, Vidzeme University of Applied Sciences, and Latvian Extended Reality Community, XRLatvia.

Register here: www.hackathon.lv

*During the event, food and soft drinks will be provided by event organizers. It is advised that you take with you your laptop and stuff you are comfortable doing work on. However, if you cannot take your computer, we will provide you with one — just let us know in advance.

Ceturtais AR/VR Hakatons ir klāt!

2020. gada 24. – 26. aprīlī Vidzemes Augstskolā norisināsies jau ceturtais virtuālās un papildinātās realitātes inovāciju sprints “Augmented and Virtual Reality (AR/VR) Hackathon 2020”.

Pasākuma mērķis ir radīt platformu, kurā var satikties cilvēki ar dažādām prasmēm un pieredzi, lai strādājot komandās izstrādātu inovatīvus risinājumumus vai produktus dažādām nozarēm.

Piedalīties divas dienas garajā, radošajā programmatūras izstrādes darbnīcā aicināti ideju autori, uzņēmēji, programmētāji, grafikas un interfeisa dizaineri, projektu vadītāji un citi interesenti, lai intensīvā kopradē veidotu jaunus produktus, rastu iedvesmu, iemācītos ko jaunu, kā arī apmainītos ar pieredzi.

Ja Tu esi programmētājs, 3D mākslinieks, dizaineris, vizionārs vai inženieris, kurš vēlas pilnveidoties un attīstīt idejas (savas vai kāda cita) — Tev noteikti jāpiedalās! Pieteikties iespējams gan kopā ar komandu, gan vienam.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja izmanot tādas tehnoloģijas kā Microsoft Hololens, Magic Leap, Oculus Go, Oculus Quest, Oculus Rift S, HTC Vive Pro, Daqri viedās brilles un citas.

Hakatonā piedalīsies dažādu nozaru mentori, kuri ikdienā strādā ar AR un VR. Šogad, kā dalībnieku mentors un žūrijas dalībnieks, pasākumā piedalīsies arī Virtual Reality Hackaton kustības aizsācējs ASV un Eiropā, nozares guru Tronds Nilsens (Trond Nilsen) no Sietlas, ASV.

Vai jābūt pieredzējušam AR/VR jomā, lai piedalītos?
NĒ! Dalībniekiem nav jābūt šīs jomas profesionālam vai praktiķim. Intensīvās nedēļas nogales laikā Tev būs iespēja apgūt pamatprasmes dažādās jomās, eksperimentējot un īstenojot izvēlēto projektu. Tomēr, aicinām visus interesentus izvērtēt, kādas prasmes katrs varēs piedāvāt komandas darbā, neatkarīgi no tā vai indivīds programmē, ir grafiskais dizaineris, pārstāv mārketinga jomu vai ierodās ar lielisku ideju.

Reģistrācija mājaslapā: www.hackathon.lv

Pasākumu rīko un sponsorē: Overly, Vidzemes Augstskola un XRLatvia kopiena.

*Hakatona rīkotāji nodrošinās ēdienu un dzērienus. Iesakām paņem līdzi visu darbam nepieciešamo, tostarp klēpjdatoru. Ja gadījumā Tev nav iespējas paņemt savu datoru, sazinies ar mums laicīgi, un mēs Tev to nodrošināsim.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74 aicina darbā pavāru/-i: Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā Vēlama atbilstoša izglītība Vēlama darba pieredze sabiedriskās ēdināšanas sektorā Mēs Tev uzticēsim: Dienas sortimentam atbilstošas produkcijas ražošanu Kārtības un tīrības nodrošināšanu savā darba vietā Atalgojums: 3.50 EUR/h – 4.00 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 7.00 EUR/h – 8.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci) vai zvanot uz 80007464. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464.

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju-kasieri. Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Veidot pozitīvu un profesionālu uz klientu orientētu servisa līmeni Nodrošināt efektīvu, ātru pircēju apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus Atalgojums: 3.30 EUR/h – 3.90 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.60 EUR/h – 7.80 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Rimi veikals Valmierā, Rīgas ielā 74, aicina darbā pārdevēju (vitrīnas zonā): Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievad apmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt lapinu un profesionālu klientu apkalpošanu vitrīnas zonā Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu plauktos, vitrīnās Sekot preču realizācijas termiņiem Atalgojums: 3.40 EUR/h – 3.80 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.80 EUR/h – 7.60 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Informējam, ka iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat, ka Jūsu un/vai Jūsu likumiski aizbilstamā personas dati tiks apstrādāti, lai izvērtētu pieteikumu Rimi Latvia atlases procesa gaitā, saskaņā ar Rimi Latvia Informāciju par personas datu apstrādi atlases procesu ietvaros, ar kuras pilnu versiju varat iepazīties Rimi mājas lapā sadaļā Privātuma noteikumi. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 74, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-22 Kontaktpersona: CV sūtīt uz personals@rimibaltic.com (norādot vakanci_Valmierā) vai zvanot uz 80007464. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri