Valmieras Ziņas

Euautodalas.lv – plašākais autodaļu, rezerves daļu un detaļu klāsts

Esat vienmēr vēlējies zināt, vai ir iespēja salabot savu automašīnu paša spēkiem? Vai to, ka Jūs varētu nomainīt rezerves daļas bez profesionāļu palīdzības? Vienmēr esat vēlējies ietaupīt naudu, darot visu pats? Tad Jūs esat nonācis pareizajā vietā – EU Spare Parts ir ideāla vietne, kur visu darīt pašam! EU Spare Parts nodrošinās Jūs ar visām nepieciešamajām rezerves daļām,  detaļām un autodaļām, lai Jūs varētu sākt pats savu projektu!

Euautodalas.lv piedāvā plašu autodaļu, rezerves daļu un detaļu klāstu, kā arī noderīgu informāciju. Pirmkārt, Jums jāizvēlas savas automašīnas zīmolu, modeli un virsbūves tipu. Pēc tam Jūs varēsiet izvēlēties attiecīgās auto daļas, piemēram, bremzes, piekari, filtrus, dzinēju, aizdedzi, virsbūvi, lukturus, logu tīrīšanas sistēmu u.c.

Tagad Jūs varat iegādāties rezerves daļas par konkurētspējīgām cenām, izvēloties starp vairāk nekā 1 000 000 preču. Turklāt mēs piedāvājam augstākās kvalitātes rezerves daļas Jūsu automašīnai no vairāk nekā 50 vadošajiem ražotājiem. Jūs varat iegādāties nepieciešamās detaļas internetā, un tās tiks piegādātas Jums uz mājām. Veiciet vienkāršu maksājumu, izmantojot PayPal, Klarna vai maksājumu karti. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts dažu dienu laikā.

Mūsu internetveikals specializējas rezerves daļu, eļļu, auto ķīmijas un riepu tirdzniecībā. Mūsu klienti ir ļoti apmierināti ar plašo rezerves daļu piedāvājumu. Starp populārākajām rezerves daļām ir bremžu diski un kluči, kvēlsveces un aizdedzes sveces, filtri, logu slotiņas, amortizatori, dažādu sistēmu remkomplekti, auto mehānismi u.c. Turklāt mūsu uzņēmumam ir svarīgi, lai klienti būtu apmierināti, tādēļ nerimstoši tiecamies uz pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu.

EU Spare Parts vietnē Jūs varat iegādāties ne tikai rezerves daļas par saprātīgām cenām, bet arī saņemt profesionālu palīdzību no mūsu kompetentās atbalsta komandas. Mēs informēsim, vai Jūsu vēlamā prece ir noliktavā un sniegsim citu informāciju par piegādi un pasūtījuma statusu. Turklāt klientam ir tiesības atcelt pasūtījumu divu nedēļu laikā pēc tā noformēšanas brīža. Tādēļ netērējiet savu laiku velti! Sagatavojieties un dariet visu pats – ietaupiet naudu, mainot rezerves daļas vai labojot tās paša spēkiem, un mēs nodrošināsim Jūs ar visu nepieciešamo šai misijai!

AUTODOC TIEŠSAISTES DARBNĪCA — DARI-TO-PATS AUTO REMONTS

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri