Valmieras Ziņas

Dodies aizraujošā maršrutā “Foto spo(r)ts”!

Laiks vasarai! Vēl pavisam, pavisam nedaudz un klāt ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks. To aicinām iesākt aktīvi – piedaloties Valmieras Kultūras centra sagatavotajā maršrutā “Foto spo(r)ts”, kas 1. jūnijā plkst. 17.00-20.00 norisināsies astoņās dažādās vietās Valmierā.

Kā piedalīties? 1. jūnijā Valmieras Kultūras centra mājaslapā un Valmieras pilsētas Facebook lapā tiks publicētas astoņas fotogrāfijas, kurās redzēsi zīmīgu fragmentu no katras aktivitāšu norises vietas. Uzmini attēlā redzamo vietu, dodies uz turieni, baudi pārsteigumu un sameklē burtus, kas kopā veidos divus vārdus. Kad būsi apmeklējis visus maršruta punktus, publicē savā Facebook vai Instagram profilā fotogrāfiju no maršruta “Foto spo(r)ts”, pievienojot tēmturi ar salikto tekstu. Izlozes veidā noskaidrosim trīs uzvarētājus, kuri saņems garšīgas balvas.

Maršrutā “Foto spo(r)ts” bērnus, jauniešus, ģimenes un ikvienu interesentu katrā no punktiem sagaidīs kāds muzikāls, izzinošs, sportisks un aizraujošs pārsteigums. Kādā no punktiem varēsi vērot gaisīgo burbuļu un vēja radītu horeogrāfiju, citā – uzzināsi, vai ir iespējama dzīve bez plastmasas. Vēl kādā no pieturām varēsi piedalīties kustīgās un lustīgās aktivitātēs, neizpaliks arī muzikāls pieturas punkts un noderīga informācija par drošību vasarā.

Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv un Valmieras pilsētas Facebook lapā.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri