Valmieras Ziņas

Mārketinga veiksme slēpjas digitālajā saturā

Neskatoties uz to, ka digitālā mārketinga aģentūras liek uzsvaru uz maksas pakalpojumiem, tās nenoliedz satura nozīmi. Tam tiešam ir ļoti būtiska nozīmē un par to parunāsim šajā rakstā. Lasiet to līdz galam un uzzināsiet par tādu satura veidu nozīmi kā:

Teksta saturs

Varētu šķist, ka digitālajā laikmetā teksta saturam nav vairs būtiska nozīme. Tomēr ir vērts atcerēties, ka tieši teksta saturs ir tas, kas šobrīd ir pakļauts pašai veiksmīgākais optimizācijai meklētājprogrammām. Tas notiek pateicoties algoritmiem. Tie joprojām vislabāk atpazīst tieši teksta saturu.  Arī aplūkojot daudzos pieprasījumos TOP 3 rezultātus nākas atzīt, ka tie ir apjomīgi tekstuāli raksti.

Video filmēšana

Nereti nākas dzirdēt no marketinga speciālistiem, ka video saturs ir pats populārākais un rada augstu iesaistes līmeni. Tieši tādēļ video filmēšana ir viens no pieprasītākajiem satura veidotāju pakalpojumiem. Tomēr, tas ir arī ir sarežģīti optimizējams satura veids meklētājprogrammas. Toties, video saturs lieliski palīdz optimizēt lietotāju uzvedību. Līdz ar to arī mājaslapu optimizācija pozitīvi reaģē uz video saturu.

Foto un grafiskie attēli

Foto un grafiskie attēli spēj lieliski papildināt tekstuālu vēstījumu. Komunikācija to uztver kā pāra verbālo perforatoru. Tas ir, elementu, kurš piešķir papildus skaidrojumu teksta saturam. Attēlu optimizācija notiek caur ALT tekstiem. Tieši tādēļ tiem tiek pievērsta tik liela uzmanība optimizācijas procesā.

Animācija

Animācija ir lielisks instruments lai radītu augstas iesaiste saturu, Tas var droši konkurēt ar video saturu. Līdz ar to ir vērts pievērst lielāku uzmanību tieši šim satura veidam. Dažkārt nav iespējams veikt video filmēšanu, bet nepieciešams iesaistošs saturs. Tieši animācija var būt par šo risinājumu.

Mārketinga veiksme slēpjas optimizētā saturā

Digitālajā marketingā ir divu veidu plūsmas – maksas un organiskās. Tā plūsma, kura veidojas organiskā veidā, lielā mērā atkarīga no kvalitatīva un optimizēta satura. Tas nozīmē, ka satura veidošanā ir svarīgi pievērst uzmanību daudzām niansēm jau no paša sākuma, paredzēt tās. Gadījuma, ja tas viss jums šķiet pārāk sarežģīti, uzticiet satura veidošanu aģentūras Zīle speciālistiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri