Valmieras Ziņas

Darbi, kuros lieliski noderēs augstspiediena mazgātājs

Lasīšanas laiks: 3 min

Augstspiediena mazgātājs ir viens no palīgiem, kuram ir vieta ikvienā saimniecībā. Tas būtiski atvieglo piemājas teritorijas uzkopšanas darbus, piešķirot jūsu īpašumam svaigu elpu un atjaunojot tā sākotnējo skaistumu. Ja kādreiz šī ierīce bija pieejama tikai profesionāļiem, tad jau diezgan ilgu laiku tās sniegtās priekšrocības var izmanot ikviens, kas vēlas rūpēties par sava īpašuma tīrību un atvieglot tā uzkopšanu.

Pielietošanas veidi mājā un dārzā

Augstspiediena mazgātājs ir izmantojams plašam tīrīšanas darbu spektram, turklāt tas ir visefektīvākais tīrīšanas veids, jo izvēloties atbilstošas jaudas iekārtu un pielāgojot uzgaļus, tā pielietošanas iespējas ir gandrīz neierobežotas. 

  • Ēkas fasādes mazgāšana

Ar augstspiediena mazgātāju variet piešķirt savai mājai svaigu izskatu, notīrot netīrumus, dubļus un putekļus, kas radušies laikapstākļu ietekmes dēļ. Tas ātri, efektīvi un saudzīgi palīdzēs atbrīvoties no netīrumiem uz mājas vai saimniecības ēku sienām, terases un citām ēku konstrukcijām.

  • Transportlīdzekļu mazgāšana

Izvēloties atbilstošu papildaprīkojumu, augstspiediena mazgātājs lieliski noderēs arī transportlīdzekļu mazgāšanai. Tas nodrošinās saudzīgu, taču efektīvu automašīnu, velosipēdu, motociklu un citu transportlīdzekļu apkopi.

  • Kāpņu un taciņu mazgāšana

Kāpnes un taciņas mēdz ātri apsūnot, un uz tām sakrājas daudz netīrumu, tāpēc ar to noslaucīšanu vien var nepietikt. Lai šīs pagalma konstrukcijas vienmēr būtu tīras, izmantojiet augstspiediena mazgātāju. Pateicoties ierīces spiediena strūklai no šiem netīrumiem iespējams ātri un ērti atbrīvoties, atgūstot virsmu spozmi.

  • Dārza mēbeļu mazgāšana

Arī dārza mēbeles laikapstākļu ietekmē var zaudēt savu labo izskatu. Tas kļūst nespodras un netīras, tāpēc šīm mēbelēm vajadzīga regulāra kopšana. Augstspiediena mazgātājs ir efektīvs risinājums, kas palīdzēs apstrādāt plastmasas un koka virsmas, lai atgūtu to sākotnējo izskatu.

  • Žalūziju un logu mazgāšana

Žalūziju, logu rāmju un palodžu kopšana var būt apgrūtinoša, jo ne vienmēr tām iespējams ērti piekļūt. Taču ar spiediena mazgātāju jūs varat tās ātri atbrīvot no netīrumiem.

  • Dārza iekārtu un instrumentu kopšana

Dārza instrumenti un tehnika ātri kļūst netīra. Ar augstspiediena mazgātāju jums būs iespēja atbrīvoties no dubļiem vai putekļu kārtas, kas sakrājusies uz lāpstām, kapļiem, grābekļiem, ķerrām un citiem piederumiem.

Kärcher augstspiediena mazgātājs – moderns un efektīvs palīgs

Kärcher zīmola augstspiediena mazgātājs ir uzticams un kvalitatīvs risinājums tīrīšanas darbu atvieglošanai. Tas ir moderns un tālredzīgs ieguldījums jūsu īpašuma uzturēšanai. Ierīci ir iespējams savienot ar Kärcher Home & Garden lietotni, kas sniedz praktiskus padomus un ieteikumus, lai nodrošinātu labākos tīrīšanas rezultātus. Augstspiediena mazgātājs spēj tikt galā pat ar noturīgiem netīrumiem. Tas ir aprīkots ar akumulatoru, kas dod iespēju veikt tīrīšanu bez elektrības un nodrošināt ierīces darbības laiku līdz pat 14 minūtēm. Ierīce nodrošina efektīvu kopšanu un spēj apstrādāt arī jutīgas virsmas. Kärcher spiediena mazgātājs ir aprīkots ar jaudīgu sūkni, kurš rada līdz pat 160 bāriem augstu ūdens spiedienu. Salīdzinājumam – spiediens saimniecības ūdens padeves sistēmā ir aptuveni 4 bāri. Tāpat Kärcher sortimentā ir plašs piederumu un tīrīšanas līdzekļu klāsts, kas palīdz tikt galā ar ikvienu tīrīšanas uzdevumu.

Apskatiet Kärcher augstspiediena mazgātājus un izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko modeli!Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 40 darba gadu pieredzi aicina pievienoties LATVIJAS komandai KLIENTU KONSULTANTU  * ja esi pozitīvs, aktīvs, komunikabls;  * ja novērtē iespēju, kad PATS vari sastādīt savu darba grafiku; MĒS PIEDĀVĀJAM: pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 1000 līdz 3000 un vairāk eiro bruto mēnesī; bezmaksas apmācību pirms darba uzsākšanas (nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, visu iemācīsim); pilnu darba slodzi; līdzfinansētu veselības apdrošināšanu saskaņā ar uzņēmuma politiku; atbalstu ikdienas darbā, draudzīgu kolektīvu un motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI: iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst). Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu elita.juska@eastcon.lv līdz 20.09.2022. Paldies par atsaucību ! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-10 Kontaktpersona: Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu: elita.juska@eastcon.lv

 MERKURITA LV SIA reģ.nr.40003907193 Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026 Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 15 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ (Valmiera, Cēsis, Limbaži)! Darba pienākumi: • Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem • Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: • Labas komunikācijas spējas • Vidējā vai augstākā izglītība • Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi • „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: • Kvalitatīvas profesionālās apmācības • Sakārtotu un labi organizētu darbu • Augstu atalgojumu • Visas sociālās garantijas un papildus bonusus CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz šī gada 3. oktobrim. Uzziņas pa tālruni: 27007977 Darba laiks Pilna slodze Darba alga no 1000 EUR līdz 3000 EUR (bruto) Darba vieta Vidzemes pilsētās Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov., Vidzeme Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-03 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri