Valmieras Ziņas

Burtnieku novada pašvaldība nodod atsavināšanai zemes gabalus jauna privātmāju kvartāla būvniecībai

Burtnieku novada pašvaldība nodod atsavināšanai atklātās izsolēs ar augšupejošu soli neapbūvētus zemes gabalus Valmieras pagastā. Zemesgabali ir paredzēti savrupmāju apbūvei.

Topošais privātmāju kvartāls atrodas pie Valmieras robežas, blakus Viesturu ciemam, starp autoceļu P17 Valmiera-Rūjiena-Igaunijas robeža, Nameja aleju un Valmieras apvedceļu.

Kvartāls ir sadalīts 22 apbūves gabalos. To platība ir no 1200 līdz 1700 m2. Īpašumiem ir pieejamas nepieciešamās inženierkomunikācijas: centralizētā ūdensapgāde, kanalizācija un elektrība. Nameja alejā ir pieejama dabas gāzes infrastruktūra, ko varēs izmantot pieslēgumu izbūvei topošajā kvartālā.

Pašlaik kvartālā ir izveidots pagaidu ceļš, lai nodrošinātu piekļuvi īpašumiem, taču ir izstrādāts projekts jaunās Hallartes ielas izbūvei, kas ietver lietus kanalizācijas izveidi, apgaismojuma uzstādīšanu, kā arī bruģētas gājēju ietves un brauktuves izveidi. Pilnībā ielas izbūve tiks pabeigta pēc celtniecības darbu noslēgšanās apbūves gabalos. Pie apvedceļa paredzēta zaļā buferzona.

Kvartālā jau ir izsolīti divi apbūves gabali: Nameja alejā 6 un Nameja alejā 8. Pašlaik izsolei tiek piedāvāti zemes gabali Nameja alejā 2; Nameja alejā 4; Nameja alejā 10; Nameja alejā 12.

Apbūves gabali, kuriem tiek kārtota nepieciešamā dokumentācija, lai tos varētu izsolīt: Hallartes iela 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16. Ja ir interese par kādu no šiem apbūves gabaliem, plašāku informāciju var saņemt pie zemes lietu speciālistes Emīlijas Gulbes, tālr. 28663304, e-pasts: emilija.gulbe@burtniekunovads.lv

Burtnieku novada pašvaldība aicina sekot informācijai interneta vietnē www.burtniekunovads.lv/izsoles par citiem izsolē piedāvātajiem zemes gabaliem un dzīvokļiem Burtnieku novadā.

Nekustamo īpašumu atsavināšanas rezultātā iegūtos līdzekļus Burtnieku novada pašvaldība paredzējusi ieguldīt infrastruktūras attīstības projektu īstenošanā, galvenokārt, lai risinātu bērnudārza rindu problēmu Valmieras pagastā.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri