Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā atklāta MTB velosipēdu individuālo sacensību trase

Lasīšanas laiks: 2 min

Šajā nedēļas nogalē Burtnieku novadā tiks atklāta MTB trase, kurā jebkurš interesents varēs veikt individuālus braucienus ar fiksētu rezultātu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Braucieni tiek organizēti, izmantojot platformu distantrace.com. Tajos aicināti piedalīties visi riteņbraukšanas entuziasti, baudot sportisku atpūtu svaigā gaisā, bez liekas drūzmēšanās un ievērojot visus valstī noteiktos Covid-19 ierobežojums. Trase dalībniekiem tiks atvērta 4.decembrī un būs pieejama līdz pat 3. janvārim. Dalība ir bez maksas. 

Šajā laikā, kad masu pasākumi nav iespējami, Distant Race izveidojis risinājumu, kas ļauj riteņbraukšanas entuziastiem doties trasē sev ērtā laikā, bez liekas burzmas un drūzmēšanās, tajā pašā laikā fiksēt savu rezultātu un salīdzināt to ar pārējiem braucējiem, kā ierasts sacensībās. Trase ir marķēta visā garumā ar bultām, norādēm un brīdinājuma zīmēm. Papildus tiek piedāvāts lejupielādēt trases .gpx datni un sekot trasei savā telefonā.

Lai piedalītos, nepieciešams reģistrēties distantrace.com, pieslēgt kādu no sporta programmām (Garmin, Strava, Endomondo vai Polar) savam distantrace.com profilam, pieteikties braucieniem un doties uz trases sākuma punktu. 

Plašāka informācija par attālinātajām sacensībām: http://bit.do/fLuE8

Facebook pasākuma lapa: http://bit.do/fLzTq  

Trase izvietota starp Burtnieku ezeru un 3 upēm, kas braucējiem ļaus baudīt skaistus Vidzemes dabas skatus, gan pļavās, gan mežos. Trases kopējais garums ir 30km, iekļaujot 2 ātrumposmus 6km un 9km garumā, kuros tiek fiksēts laiks. Lai gan trase ir salīdzinoši līdzena, bez izteiktiem kāpumiem un kritumiem, tomēr dalībnieki nāksies pacīnīties gan ar slapjām pļavām, gan dubļiem.

Ģimenes aicinām doties trasē bez laika uzskaites, sākot no 1. ātrumposma beigām, jo 1. ātrumposms ir tehniski sarežģīts un bērniem nav piemērots. 

Distant Race ir Latvijā izveidots uzņēmums, kas ļauj masu sacensību organizatoriem veidot klātienes sacensības dalībniekiem ar atsevišķu startu. Sacensību dalībnieki startē sev ērtā laikā (noteiktā laika posmā), izpildot noteiktu trasi, kas fiksēta gan ar GPS, gan dabā. 

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri