Valmieras Ziņas

Burtnieku ezera centrālajā kanālā nozagts laivas motors 1000 eiro vērtībā

Lasīšanas laiks: < 1 min

24.maijā laika posmā no plkst.15 līdz 21 Burtnieku ezera centrālajā kanālā nozagts laivas motors “YAMAHA 2,5HP” 1000 eiro (apmēram 702 latu) vērtībā, portālu “Valmieras Zīņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

Pēc viņas teiktā, par notikušo sākts kriminālprocess.

Savukārt 23.maijā plkst.12.25 Valmierā veikalā Meža ielā 1998.gadā dzimusi jauniete nozagusi kosmētikas preces 9.88 eiro (6,94 latu) apmērā. Sākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka šī nav pirmā reize, kad gados jaunā valmieriete “viesojusies” veikalā. 16.maijā viņa veikalā nozagusi kosmētikas preces 22,9 eiro (16,09 latu) vērtībā, bet 12.maijā viņa jau minētajā veikalā nozagusi kosmētiku 6,57 eiro (4,62 latu) vērtībā.

25.maijā plkst.20.20 atpūtas kompleksā Valmieras pagastā 1978.gadā dzimušam vīrietim, brīvi piekļūstot, nozagts velosipēds “Dema Iseo” 178 eiro (125,1 lata) vērtībā. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess. Savukārt 25.maijā plkst.2.57 Valmierā veikalam Cēsu ielā sabojāts loga stikls. Pārbaudāmās personas nodarījum;a ir divi 1996.gadā dzimuši , viens 1990.gadā dzimis un viens 1997.gadā dzimis valmierietis. Arī par šo nodarījumu policijā sākts kriminālprocess.

Kopumā pagājušajā nedēļas nogalē Vidzemes reģionā policija reģistrējusi informāciju par 42 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, tostarp sešām zādzībām no tirdzniecības vietām un deviņiem mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri