Valmieras Ziņas

Bronzas sērijā Vidzemes klasika – “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sacentīsies ar “Gulbenes Bukiem”

Sezonas kulminācija Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīrā ir klāt, šogad “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” cīnīsies par bronzas medaļām. Sērijā līdz divām uzvarām Valmieras studenti mērosies spēkiem ar “Gulbenes Bukiem”, tādējādi atgriežot Latvijas basketbola klasisko Vidzemes derbiju starp Valmieru un Gulbeni.

Bronzas sērijā komandas, tāpat kā ceturtdaļfinālā un pusfinālā, izspēlēs sacensību līdz kādas komandas divām uzvarām. Sērija startēs jau šo piektdien, 4.maijā, pulksten 14:00, Gulbenē, kur atsākusies liela līdzjutēju interese par vietējo komandu pēc vairāku pieredzējušu vietējo spēlētāju atgriešanās dzimtajā klubā. Sērijas otrajā cīņā komandas dosies otrdien, 8. maijā, pulksten 20:00, Valmieras 5. vidusskolas zālē, kur, iespējams, jau tiks noskaidrots bronzas sērijas uzvarētājs. Ja pēc divām cīņām būs neizšķirts, sērija atgriezīsies Gulbenē, jo “Buki” regulārajā sezonā spēja tikt pie vienas uzvaras vairāk nekā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, tādējādi savstarpējā sērijā dodot sev nominālas mājas spēļu priekšrocības.

Latvijas basketbola vēstures grāmatās īpaša vieta ir klasiskajam Vidzemes derbijam starp Valmieru un Gulbeni. Abu pilsētu komandas šī gadsimta sākumā asi cīnījās par trešo vietu Latvijas Basketbola līgā, kas bija vienīgā brīvā aiz mūžīgi finālā spēlējošajām Ventspils un Rīgas komandām. Gulbenes komanda bronzas medaļas izcīnīja 1999., 2001. un 2002. gadā. Savukārt Valmieras 5. vidusskolā līdzjutēji savējos ar ovācijām sveica 2003. un 2005. gadā. Tieši 2005. gada bronzas sērijā abas komandas krustoja šķēpus, lai noskaidrotu labāko komandu Vidzemē.

2004./2005. gada sezonā “Valmiera/Rūjiena” komandas rezultatīvākais spēlētājs bija šobrīd “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” treneris Sandis Amoliņš. To sezonu vienības rindās uzsāka arī Roberts Zeile, bet izslēgšanas spēlēs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” galvenajam trenerim piedalīties neizdevās, jo viņam sezonu nācās noslēgt priekšlaicīgi pēc smagas traumas. Savukārt Gulbenes komandā 2005. gadā izteikts līderis bija Raimonds Gabrāns, kurš šogad pēc daudzu gadu pārtraukuma atgriezies dzimtās pilsētas komandā. Savukārt iepriekš iegūtās bronzas medaļas palīdzēja kaldināt Pāvels Veselovs un pašreizējais “Gulbenes Buku” spēlējošais treneris Artūrs Brūniņš.

Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas turnīrā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” un “Gulbenes Buki” spēkus samēroja pašā sezonas ievadā, jo komandas bija vienā apakšgrupā turnīra pirmajā kārtā. Sezonas pirmajā mājas spēlē Valmieras studenti apspēlēja pretinieku komandu ar 78:68 (Jānis Engers 17; Ingars Aizpurs 15). Savukārt izbraukuma cīņā Roberta Zeiles trenētā vienība tika pie panākuma ar 90:79 (Oto Grīnbergs un Rainers Kalniņš pa 16; Ingars Aizpurs 23). Jāatzīmē, ka “Gulbenes Bukiem” sezonas sākums bija visai smagnējs, komandai ieskrienoties sezonas otrajā pusē. Savukārt “Valmiera Glass” no starta vārtiem izskrēja kā sprinteri, bet decembrī sanāca klupiens, zaudējot vairākas cīņas pēc kārtas. Noslēdzoties LBL 2. divīzijas pamatturnīram abas vienības atradās līdzās trešajā un ceturtajā pozīcijā, par vienu uzvaru vairāk iegūstot Artūra Brūniņa trenētajai komandai.

Izslēgšanas spēļu posmā abām komandām bija pamatotas ambīcijas uz iekļūšanu finālsērijā. Tomēr “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolistiem kāju priekšā aizlika regulārās sezonas uzvarētāja “Ķekava/Optibet”, kurai tādējādi izdevās reabilitēties par pagājušajā sezonā piedzīvoto sakāvi pusfinālā. Sērija noslēdzās divās spēlēs, Vidzemes Augstskolas studentiem piekāpjoties ar 0-2. Savukārt “Gulbenes Bukiem” bija šķietami vieglāks pretinieks – Rīgas Stradiņa Universitāte. Tomēr izslēgšanas spēļu turnīrā RSU vienībai blakus stāvējusi neticama veiksme. Komanda ceturtdaļfinālā izslēdza pērnās sezonas čempioni “Jelgavu/LLU”, bet pusfināla trešajā spēlē pēdējās minūtēs atspēlējās no desmit punktu deficīta, atstājot “Gulbenes Bukus” šokā par sērijā piedzīvoto zaudējumu ar 1-2.

Bronzas sērijā sagaidāmas ļoti interesantas spēles, jo “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pēdējās sezonās kļuvusi par vienu no LBL 2. divīzijas visaizraujošākajām komandām. Savukārt “Gulbenes Buki” piedzīvojuši renesansi, pēc daudzām neizteiksmīgām sezonām atgriežot uguntiņu Gulbenes basketbolā, kas savulaik bija viens no visa Latvijas basketbola nozīmīgākajiem centriem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Kā pilsēta nevar pastāvēt bez iedzīvotājiem, tā pašvaldība - bez izglītotiem, lojāliem un atsaucīgiem darbiniekiem. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1,0 slodze, 40 stundas nedēļā) DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJU (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25C, Valmierā) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt Dienesta viesnīcā dzīvojošiem izglītojamajiem drošu un psiholoģiski labvēlīgu vidi; - sadarboties ar izglītojamajiem, izglītojamā vecākiem vai aizbildņiem, izglītības iestāžu sociāliem pedagogiem un Dienesta viesnīcas tehnisko personālu, lai sniegtu atbalstu izglītojamajiem izglītības procesa un socializācijas jautājumos; - strādāt individuālo darbu ar izglītojamajiem - iepazīt izglītojamo intereses un individuālās īpatnības, organizēt individuālās (arī grupveida) pārrunas; - sekot, lai izglītojamie ievēro telpu lietošanas un iekšējās kārtības noteikumus. Darbs ar vidusskolas vecuma izglītojamajiem; un ja Tev ir: - augstākā pedagoģiskā izglītība; - pedagoģiskā darba pieredze ne mazāk par 2 gadiem; - labas komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā un pieņemt lēmumus patstāvīgi; mēs piedāvājam: - darba samaksa par slodzi no 535 EUR līdz 620 EUR (atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas. Pieteikuma vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopijas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmiera.lv, vai personīgi Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā adrese: Lāčplēša ielā 2, Valmierā, ar norādi „Dienesta viesnīcas skolotāja/-as amatam” līdz 2019.gada 22.novembrim plkst.16:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207156 vai 29448574. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatumapolitika%281%29.pdf Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25C, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2019-11-22

1120 06 Ražošanas direktors kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts - Ražošanas un tehnoloģisko procesu plānošana, vadīšana un kontrole; - Plānot, organizēt un vadīt pakļautībā esošos cilvēkresursus; - Nodrošināt un kontrolēt ražošanas iekārtu optimālu lietošanu un savlaicīgu tehnisko apkalpošanu; - Kontrolēt visus ražotnes procesus, nodrošināt to izpildes kvalitāti; - Sekot līdz ražošanas procesu normu un projektu izpildes termiņu ievērošanu; - Sniegt ierosinājumus ražošanas procesu attīstībai; - Ieviest ražošanas procesos jaunus tehnikas veidus, kā arī jaunākās tehnoloģijas; - Izstrādāt pasākumus, kuri veicinās efektivitātes paaugstināšanu un izmaksu samazināšanos; - Budžeta sastādīšana, tā izpildes kontrole. Prasības kandidātiem - Augstākā vidējā speciālā izglītība, vēlams kokapstrādes specialitātē vai citā tehniskā jomā; - Darba pieredze vadoša līmeņa amatā un cilvēku vadībā; - Izpratne par uzņēmuma vajadzībām un personāla attīstības iespējām; - Spēja ātri pieņemt efektīvus un kvalitatīvus lēmumus; - Spēja organizēt, koordinēt un kontrolēt padoto darbību; - Spēja ātri reaģēt uz izmaiņām un pielāgoties situācijai; - Aktīva, pašmotivēta un uz rezultātu orientēta personība ar augstu atbildības sajūtu un līderības dotībām; - Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas. Uzņēmums piedāvā Profesionālus izaicinājumus un stabilu darba vietu; Vērtīgu darba pieredzi; Konkurētspējīgu atalgojumu; Nepieciešamo nodrošinājumu darba veiksmīgai izpildei; Daļēji apmaksātas pusdienas; Kompensāciju ceļa izdevumiem. Informācija par darba sludinājumu: Uz darba vietu nogādā ar uzņēmēja transportu. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laiks: 8:00-17:00   Alga: No EUR 2500 – 3000 bruto un sociālās garantijas.  Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Epasts: bwe@bwe.lv Mob.tel.: 24966076 Profesija: RAŽOŠANAS DIREKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Struktūrvienība Brenguļu pagasta Zālītēs

Mūsu partneri