Valmieras Ziņas

„ Balt-Go” ekskursijas aicina būt kustīgiem un lustīgiem arī rudenī un ziemā

Pastāvēs, kas pārmainīsies! Mainās arī „Balt-Go”. Sekojiet mums un pamanīsiet vairākas izmaiņas, ko plānojam ieviest līdz pavasarim. Iepazīstinām:

Jaunums Nr. 1 – „Balt-Go” jaunais logo

1-balt-go-logo-lv

Jaunums Nr. 2 – izsludinām konkursu:

Pamanot „Balt-Go” vārdu sociālajos tīklos, reklāmā, pasaulē, piedaloties šīs firmas rīkotajās ekskursijās, pastāstiet internetā par to arī pārējiem, pieminot nosaukumu “Balt-Go”!

Katru mēnesi viens no aktīvajiem Share (Dalies) pogas spiedējiem saņems 20 eiro dāvanu karti no „Balt-Go”. Uzvarētājus noteiksim izlozē. Konkurss notiek jau oktobrī un turpināsies arī novembrī un decembrī.

Jaunums Nr. 3 – AKTĪVS SPA UN ATPŪTAS PIEDĀVĀJUMS

Mainoties sezonai, palielinās sevis lutināšanas piedāvājums.

Gandrīz katru nedēļu piedāvājam doties uz kādu tuvāku vai tālāku SPA, lai baudītu ūdens, masāžu un pirts priekus.

Aicinām vienas dienas SPA braucienā! Cenas no 17 eiro ar ieejas biļetēm.

 • Uz Pērnavas SPA 2., 16., 19. un 30. novembrī un 14. decembrī.
 • Uz Varskas SPA 10. un 24. novembrī.

2 – 3 dienu SPA braucieni

 • 29. – 30. oktobrī Varskas SPA.
 • 12. – 13. novembrī Otepes SPA.
 • 18./19. – 20. novembrī SPA un iepirkšanās Belostokā Polijā.
 • 26. – 27. novembrī SPA Pērnavā.

Jaunums Nr. 4 – JŪRAS KRUĪZI

 • 19. – 27. novembrī kruīzs Vidusjūrā. Venēcija – Grieķijas salas. Bari – Korfu – Santorīni – Atēnas – Dubrovniki

Sekojiet www.balt-go.lv – drīz parādīsies 2017. gada pavasara jaunie jūras kruīzu piedāvājumi.

Jaunums Nr. 5 – Silta atpūta kādā no kūrortiem ar jūru un sauli

Jautājiet „Balt-Go” ofisos Valmierā, Rīgas ielā 39 vai Cēsu pilī, kā arī zvanīt uz tel. 27775764. Mēs atradīsim Jums vispiemērotāko silto atpūtu Kanāriju salās, Ēģiptē, Turcijā, Grieķijā, Spānijā, Bulgārijā, Portugālē….

 • Apvienotie Arābu Emirāti šobrīd no 399 eiro (laiks – janvāris līdz marts).

Jaunums Nr. 6 – Iespējas Jaungada sagaidīšanai

 • 30.12.- 2.01. Jaungada sagaidīšana Prāgā – 200 eiro
 • 30.12. – 2.01. Jaungada sagaidīšana Varšavā – 135 eiro
 • 31.12. – 1.01. Jaungada sagaidīšana „Tur, nezin kur” – 117 eiro

Ļoti skaistas parasti izvēršas arī Adventa laika ekskursijas:

 • 19.- 22. decembris – Ziemassvētku brīnumi Varšavā, Bratislavā un Krakovā – 210 eiro
 • 3. decembris – Adventa laiks Pērnavā – 20 eiro
 • 10. decembris – Adventa laika noslēpumainā ekskursija – 30 eiro
 • 17. decembris – Tallina Ziemassvētku rotā – 30 eiro

Jaunums Nr. 7 – tā kā esam kustīgi un lustīgi, tad itin bieži rodas jaunas idejas un jauni braucieni. Tālab sekojiet mums sociālajos tīklos, mājaslapā www.balt-go.lv, zvaniet 27775764, 27661174!

 • Ar prieku noorganizēsim jūsu deju vai muzikālā kolektīva uzstāšanos festivālos ārzemēs, piemēram, Eiropā – Itālijā, Grieķijā, Polijā, Čehijā, Austrijā utt., kā arī Krievijā!
 • Piedāvājam vīzas uz Krieviju un Baltkrieviju!!!

Krievijas vīzas sagatavojam 2 nedēļu laikā, Baltkrievijas vīzas nedeļas laikā.

Decembrī izdosim jauno 2017. gada braucienu katalogu.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Ēdiens.lv" STEIDZAMI aicina darbā VECĀKO PAVĀRU pirmsskolas iestādes „Burtiņš“ ēdnīcā Ozolu ielā 2A, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā. Darba pienākumi: Ēdiena gatavošana atbilstoši uzņēmuma standartiem; Sagatavot pamatprodukciju, kura iekļauta ēdienkartē; Ēdienu kvalitātes sistemātiska kontrole; Ievērot tehnoloģisko procesu atbilstoši noteiktajām receptēm; Ēdiena pasniegšana skolēniem. No Jums sagaidām: Atbilstošu izglītību (pārtikas jomā); Darba pieredzi sabiedriskās ēdināšanas jomā. Vēlama pieredze ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanā līdzīgā iestādē (piemēram, izglītības iestāde, medicīnas iestāde, sociālās aprūpes centrs); Spēja organizēt savu darbu; Augsta atbildības sajūta; Higiēnas un paškontroles normu ievērošana; Latviešu valodas zināšanas. Mēs piedāvājam: Bezmaksas pusdienas; Stabilu atalgojumu; Draudzīgu kolektīvu; Sociālās garantijas. Darba laika veids un režīms: normālais darba laiks, darba dienās no plkst. 7:00 līdz 15:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Alga (BRUTO): stundas tarifa likme 2.80 EUR/stundā. Pieteikties, sūtot CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pagastā“ uz e-pastu info.riga@ediene.lv vai zvanot uz tālruni 26406262. Profesija: VECĀKAIS PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Ozolu iela 2A, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV ar norādi „Vecākais pavārs Valmieras pag.“ sūtīt uz info.riga@ediene.lv vai zvanīt 26406262.

Vidzemes slimnīca aicina savā komandā INTERNISTU Terapijas nodaļā Galvenie amata pienākumi: veikt internā profila pacienta saslimšanu diagnostiku, ārstēšanu saskaņā ar profesionālo asociāciju vadlīnijām, Slimnīcas iekšējiem standartiem, instrukcijām; analizēt ārstnieciskā procesa dinamiku un pēctecību, ieviest jauninājumus ārstniecības uzlabošanai; sniegt pacientiem un to tuviniekiem saprotamā veidā informāciju par slimības diagnozi, izmeklēšanas un ārstēšanas plānu; aizpildīt medicīnisko dokumentāciju atbilstoši Slimnīcas iekšējiem un ārējiem normatīviem aktiem un lietvedības prasībām. Prasības kandidātiem: augstākā medicīniskā izglītība (internista sertifikāts); reģistrācija ārstniecības personu reģistrā; spēja strādāt patstāvīgi un komandā; spēja ātri reaģēt un rīkoties neatliekamās situācijās; precizitāte un atbildība; zināšanas darbā ar datoru; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; veselīgas profesionālās ambīcijas. Jaunā kolēģa ieguvumi: darba līgums uz nenoteiktu laiku; summētais darba laiks; atbildīgs, dinamisks un interesants darbs profesionāļu komandā; stabils atalgojums vienmēr laikā un sociālās garantijas (no 1500 EUR); papildus piemaksas un kompensācijas; darba devēja apmaksātas profesionālās izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada); iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektam; stabila, droša un sakārtota darba vide; iespēja īrēt dzīvesvietu Valmieras pašvaldības īres namos; Darba vieta: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Ja Jūsu kompetence un pieredze atbilst mūsu prasībām, gaidīsim CV un motivācijas vēstuli ar norādi "Internists" uz e-pastu darbs@vidzemesslimnica.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vidzemes slimnīca”, Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201. Sīkāka informācija pie ārstnieciskās direktores I.Ozoliņas pa tālr.29337763. Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, SIA“Vidzemes slimnīca” informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi; 2) Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA“Vidzemes slimnīca”, kontaktinformācija: Jumaras iela 195, Valmiera, LV-4201, tālrunis 29443898. Sīkāka informācija: https://vidzemesslimnica.lv/par-slimnicu/privatuma-politika/informacija-par-personala-atlases-funkcijas-nodrosinasanu/ Profesija: INTERNISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jumaras iela 195, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-18 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz uz darbs@vidzemesslimnica.lv, t. 29337763.

Mūsu partneri