Valmieras Ziņas

Atbild iedzīvotāji: Kā atzīmēsiet Lāčplēša dienu?

Lasīšanas laiks: 3 min

Tā kā šonedēļ Latvijā tiek atzīmēta Lāčplēša diena, portāls “Valmieras Ziņas” devās Valmieras ielās, lai noskaidrotu, kā iedzīvotāji atzīmēs Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas dienu.

DSC_0441Aida: Īpaši Lāčplēša dienu nesvinēšu, vien paskatīšos ko tematisku pa televīziju. Svecīti logā tagad jau lieku vismaz divus mēnešus, ne tikai uz 11.novembri. Lāpu gājienā noteikti neiešu, jo nav vairs tā veselība.

 

 

DSC_0442Juris: 11.novembri īpaši neatzīmēšu, neiešu arī gājienā. Tas izklausīsies paradoksāli, ka vienīgais valstī, kam es uzticos, ir Latvijas armija. Nevienam citam valstī, ieskaitot policiju, es neuzticos. Tas ir nenormāli, bet tā tas ir. Latvijas armijai pilnīgi noteikti vajadzētu vairāk līdzekļus, un lai neviens nesaka, ka naudas nav. Nauda ir. Un viņu nevajag meklēt, viņu vajag iegūt.

DSC_0459Jānis Dzintars: Jā, es atzīmēju 11.novembri, jo man tēvs ir Lāčplēša ordeņa kavalieris. Es parasti braucu uz Vijciema kapiem, kur notiek piemiņas pasākums. Šoreiz man neiznāks turp doties, jo nav, kā tikt, tāpēc palikšu atzīmēt Valmierā. Vienam mazdēlam vārda diena, viņu sauc Mārtiņš un otram mazdēlam, kurš vairāk pazīstams kā Markus Riva, arī vārda diena, tāpēc gribu apsveikt abus mazdēlus. Diemžēl gājienā es nevaru piedalīties.

Es pats krievu laikā trīs gadus esmu baudījis armiju. Uzskatu, ka katram jaunietim tas ir jāpiedzīvo. Armijā iztaisno stāju, turklāt daži jaunieši pat nemāk pogu piešūt. Armijā mums pašiem viss bija jādara – katru dienu jāizmazgā apkaklīte, jāpiešuj podziņa. Man nepatīk, kā jaunieši tagad pie datoriem ar līkām mugurām sēž. Vairāk vajag kustēties, vingrot, skriet un sabiedrībā vairāk smaidīt.

DSC_0462Veronika: Vēl nezinu, vai Lāčplēša dienu atzīmēšu, jo tas atkarīgs no tā, vai būšu laukos vai pie paziņām. Kādreiz gājām skatīties gājienu. Šogad, visticamāk, ka neiešu, bet iedegšu logā svecīti.

Tā kā es esmu ticīga, tad es vairāk uz Dieva armiju paļaujos. Man liekas, ka mums tas kaimiņš ir stipri spēcīgs un arī Latvijā jau ir tik daudz to mūsu “kaimiņu”. Kad viņi visi sacelsies, tur var tāds apvērsums iznākt, ka neviena armija nepalīdzēs. Nevar zināt, ja mēs viņus daudz tracināsim un kaitināsim, tad visādi var gadīties. Katrā valstī jābūt armijai – kas tā par valsti, kurā armijas nav? Vienu laiku jau mums te bija pavisam švaki. Kas bija tie labākie, tos aizsūtīja uz ārzemēm.

DSC_0467Irīna: 11.novembri neatzīmēšu, jo esmu atbraukusi no ārzemēm uz Latviju pāris dienas atpūsties. Svētkos vairs nebūšu šeit, Latvijā, bet, ja būtu, tad noteikti piedalītos un atzīmētu svētkus.

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri