Valmieras Ziņas

Ar koncertu “Lielākās ilgas” savu 40 gadu jubileju atzīmēs koris “Valmiera”

Lasīšanas laiks: < 1 min

26.aprīlī plkst.17 Valmieras Sv.Sīmaņa Baznīcā notiks Valmieras Kultūras centra jauktā kora “Valmiera” 40 gadu jubilejas koncerts “Lielākās ilgas”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Koncertā koris uz savu 40 gadu laikā paveikto atskatīsies nesteidzīgi, ļaujot arī skatītājiem padomāt par nezūdošajām dzīves vērtībām, lielākajām ilgām, cerībām, sapņiem un to, kas esam mēs paši, pastāstīja kora dalībniece Maija Helmane.

Koncertā skanēs Valta Pūces kantāte “Veni Creator Spiritus” ar Vergilija latīņu tekstiem, Jāņa Lūsēna jaunais dziesmu cikls, kurš tapis pēc Friča Bārdas dzejas un Jāņa Lūsēna un Leonīda Breikša “Diatoniskā kantāte”, pastāstīja J.Deičmane.

Kora jubilejas pasākumā priekšnesumus diriģentu Mārtiņa Klišāna un Līgas Ādamsones vadībā sniegs pats jauktais koris “Valmiera”, savukārt ērģeles un klavieres spēlēs Līga Īvāne, vijoli – Marta Elizabete Smilga, bet pūtēju kvintetā līdzdarbosies Edgars Bārzdiņš, Aivars Osītis, Mārcis Miķelsons, Lauris Zvejnieks, Jānis Retenais un sitaminstrumentus spēlēs Virdžīnija Laube-vītiņa.

Pēc J.Deičmanes teiktā, savos 40 gados koris ir piedāvājis plaša spektra repertuāru, sākot ar vienkāršām tautasdziesmām un beidzot ar tādiem opusiem kā Volfganga Amadeja Mocarta “Kronēšanas mesa”, džeza kantāte “Eversmiling Liberty”, Franča Šūberta “MesaG – dur” un citiem lielformāta darbiem.

 

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

"Valmieras piens", AS piedāvā darbu piena produktu pārstrādātājam (-ai). JA TEV IR: Atbilstoša profesionālā vidējā izglītība; Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); Fiziskā izturība un atbildības sajūta; Iespēja strādāt arī sestdienās un svētdienās maiņu darba laiku. MĒS TEV UZTICĒSIM: Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. MĒS PIEDĀVĀJAM: Dinamisku darba vidi; Apmācību, uzsākot darbu; Bruto darba algu sākot no 1130 eiro; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Bezmaksas iknedēļas pārtikas produktu komplektus un citus labumus. Sazināsimies ar Tevi, ja tiksi izvirzīts nākamai atlases kārtai. Nosūtot savu CV, pretendents piekrīt, ka "Valmieras piens", AS, Reģ. nr.LV 40003020475, kā datu pārzinis, veiks personas datu apstrādi CV atlases procesā. Pretendentiem lūdzu CV sūtīt uz e-pastu valmieras.piens@foodunion.com. Tālrunis informācijai: 27883303 Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-17 Darba sākšanas datums: 2026-05-18 Kontaktpersona: Sannija Novika Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri