Valmieras Ziņas

Ar izrādi “Latvis” Valmiermuižas klētī aizsāk neatkarīgo teātru viesizrādes (1)

Lasīšanas laiks: < 1 min

23.oktobrī plkst.19 Valmiermuižas klētī viesosies radošā apvienība “NoMadI” ar izrādi “Latvis” jeb “Kāpēc es mīlu krievus”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmiermuižas kultūras biedrības pārstāve Sintija Milberga.

“Monoizrāde ir veidota kā jautra saruna par “nepieklājīgām” tēmām, kurā skatītājus uzrunā profesionāls latvietis un tautas gara mantinieks A.Borts (spēlē Ģirts Rāviņš). Kopā ar viņu skatītāji varēs ielūkoties slēptākajās tēmās, par kurām latvieši nevēlas runāt publiski – par naudu, nacionālismu, kultūru, dzeršanu, televīzijas šoviem, ģimeni, valsti un to, kāpēc, par spīti visam, tomēr ir jēga palikt ne tikai Latvijā, bet arī par latvieti”, tā par izrādi saka “NoMadi” režisore Krista Burāne.

Pēc sarunas skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus A.Bortam un izrādes veidotājiem.

Biļešu cena ir 7 eiro, tās iegādājamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un Valmiermuižas tirgotavā pie alus darītavas. Pasākumu rīko Valmiermuižas kultūras biedrība.

Nākamā viesizrāde paredzēta 20.novembrī – “Nacionālās attīstības plāns”/”Dirty Deal Teatro” izrāde-lekcija.

    Tālis Mednis - 24.10.2014

    Ar interesi noskatījos monoizrādi un “jautrajai sarunai par nepieklājīgām tēmām” finālā gaidīju pozitīvu risinājumu. Visu izrādi tika akcentētas latvju negatīvās īpašības: lieti latvim mēsli un kaisīti pelni uz galvas, bez to cēloņu analīzes un cenšanās meklēt risinājumu izpalika. Monoizrādes galā, kā LATVIETIS vēl saņēmu vulgāru žestu un aicinājumu Jauniešiem nodot un pamest dzimteni, jo te visi dzērāji, neuzņēmīgi, nelaimīgi ļaudis un skauģi.
    Autors (ceru, ka jauns) ir bezatbildīgs kangars -tautas nodevējs, kas badu un darbu nav redzējis, bet sapņo par džipiņu un saulainākām zemēm.
    Domāju, ka autors ir pārkāpis ētikas un mākslinieciskās atbildības robežas.
    Te ir jāsāk runāt par mālslinieku arī aktieru atbildību, kādu vēstījumu tā dod sbiedrībā, kur ir tās pozitīvais, Rainiskais vai Ulmaniskais aicinājums- būt saimniekiem savā zemē. Katrs augs arī nezāle un cilvēks grib VAIRĀK SAULES,
    nevis atgādinājumu, te viss ir slinti un palicēji stulbi lūzeri… Labais vairo labo, sliktais slikto.
    Mēs katrs pats šeit un tagad esam atbildīgi par sevi, saviem deputātiem un valsti.
    Kad kultūras cilvēki cels godā censoņus- Latviešus, kas no nekā, tikai ar savu gara spēku un neatlaidību var iekarot kādreizējo okupantu muižnieku Dikļu pili un Valmiermuižu un ar teicamu miestiņu lustināt tautiešus un ciemiņus.
    Mums ir Lāčplēši olimpiskie čempioni un medaļnieki, teicami zemnieki, kas atgriezušies senču zemē un uzņemēji -cildiniet tos- LATVIJA VAR!
    Rakstnieks un dzejnieks ir atbidīgs par to, ko viņš raksta, ņemot rokā pildspalvu.
    Tāpat arī karavīrs ņemot rokā ieroci ir atbildīgs par to vai viņš ir okupants vai tēvzemes sargs.
    Es mīlu latviešus , jo viņi ir drosmīgi brīvi ļaudis. Zemniekus, kas ar dakšam var stāties pret lielgabaliem Kauguru nemieros. Streļķus (arī vectēvu), kas var tīreļpurvā noturēt fričus, Maskavā radīt apstākļus, ka Krievija atzīst Latviju un Rīgā padzīt Bermontu.
    Es mīlu Tautfrontiešus, kas ar traktoriem un Dziesmām var noturēt BRĪVĪBU, lai varam ceļot, mācīties visā pasaulē, lai lūzeri var rakstīt stulbus komentārus un čīkstuļi nodevīgas, degradējošas lugas…

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi PROJEKTU VADĪTĀJU/TEHNIĶI Galvenie amata pienākumi: projektu sagatavošana, vadīšana un garantijas uzraudzība, lai sekmētu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes, atjaunošanas un pagalmu labiekārtošanas pasākumus sadarboties ar projektos iesaistītām pusēm, tostarp būvkomersantiem, valsts un pašvaldības iestādēm sastādīt projektēšanas uzdevumus, iepirkumu tehniskās specifikācijas, veikt tirgus izpētes veikt ēku un būvju apsekošanas un sastādīt veicamo darbu izmaksu tāmes remontdarbu un būvdarbu plānošana, darbu izpildes kontrole noformēt darbu izpildes aktus par izpildītajiem darbiem un izlietotajiem materiāliem darba uzdevumu pārvaldības sistēmas ieviešana un uzturēšana Prasības kandidātiem: ne zemāka kā 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams būvniecībā, nekustamā īpašuma pārvaldīšanā vai projektu vadībā zināšanas būvniecību reglamentējošos normatīvajos aktos izpratne par būvniecības procesiem un dokumentāciju argumentācijas prasme un precizitāte dokumentu sagatavošanā labas MS office zināšanas labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1500 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 20.martam, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Būvniecības projektu VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā JURISTA PALĪGU – PARĀDU PIEDZIŅAS SPECIĀLISTU Galvenie amata pienākumi: parādu monitorings un ikdienas saziņa ar parādniekiem – sarakste, zvanu veikšana, pārrunu vešana un rezultātu reģistrēšana iekšējā uzskaites sistēmā parādu piedziņas darbību veikšana – brīdinājumu un vienošanās sagatavošana  parādu piedziņas lietu sagatavošana tiesvedībai uzņēmuma pārstāvība tiesā parādu piedziņas lietās zvērinātam tiesu izpildītājam nodoto lietu kontrole klientu konsultēšana telefoniski un elektroniski priekšlikumu sniegšana uzņēmuma vadībai par debitoru monitoringa procesa uzlabošanu, par darba ar debitoriem rezultātu uzlabošanu un citi Prasības kandidātiem: ne zemāk kā 1. līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinībās vai pēdējo kursu students pieredze parādu piedziņas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību labas zināšanas lietvedībā un darbā ar datoru teicamas latviešu valodas zināšanas  labas saskarsmes, pārliecināšanas un komunikācijas prasmes precizitāte un atbildīga attieksme pret darbu Piedāvājam: Dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē Stabilu atalgojumu līdz EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem Labumu grozu atbilstoši koplīgumam Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm Pieteikties līdz 20.03.2026., sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-03-20 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Termo.lv (SIA Muwit) ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem reģionā.  Augot uzņēmumam, aicinām darbā apkures tehniķi. Darba pienākumi: Siltumsūkņu montāža: hidraulika, iekšas/āra bloku montāža, sūkņi/akumulācijas tvertnes, pieslēgšanās mājas apkures sistēmai; Darbs Rīgā/Pierīgā/Vidzemē (vakaros pēc darba brauc atpakaļ mājās, retas reizes 1-2 naktis paliek objekta tuvumā, uzņēmuma nodrošinātā viesnīcā/apartamentos). Nepieciešama: Iepriekšēja pieredze apkures sistēmu montāžā (nav obligāti jāveic tieši siltumsūkņu montāža; to iemācīsim); B kategorijas vadītāja apliecība. Piedāvājam: Draudzīgus kolēģus un labus darba apstākļus; Nepieciešamās apmācības; Saprotošu un pretimnākošu uzņēmuma vadību; Visu nepieciešamo darbam: instrumentus, darba apģērbu, ņemot vērā Tavas vēlmes. Darba laiku: 8.30-17.30. Sagaidām: Pozitīvi noskaņotu personību ar augstiem kvalitātes un darba standartiem. Cilvēku ar pieredzi apkures sistēmu/hidraulikas montāžā. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu endijs@termo.lv vai pieteikties telefoniski pa mob. 26401098 (Endijs). Ja vēlies mūs redzēt, apmeklē mūsu sociālos tīklus - Youtube/Instagram/TikTok "Termo Siltumsūkņi". Profesija: SILTUMAPGĀDES UN APKURES SISTĒMU TEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Krautuves iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2026-05-31 Kontaktpersona: Endijs Melecis

Mūsu partneri