Valmieras Ziņas

Ar Dzejas lasījumiem Valmierā noslēdzas “Dzejas dienas 2018”

Ceturtdien, 20. septembrī, Valmierā ar dzejas lasījumiem un meistardarbnīcām tika atzīmētas “Dzejas dienas 2018”.

Dzejas dienas iesākās ar dzejas stundām vairākās Valmieras skolās un arī Valmieras pilsētas pansionātā, savukārt  Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā norisinājās “Dzejas meistardarbnīca” skolu jaunajiem literātiem dramaturģes un dzejnieces Agneses Rutkēvičas vadībā.

“Dzejas dienu 2018” noslēguma pasākumā Valmieras integrētajā bibliotēkā notika Dzejas lasījumi, kuros piedalījās Tamāra Skrīna, Daina Sirmā, Agnese Rutkēviča, Inga Pizāne, Juris Helds un Viks, bet vakaru vadīja un ar saviem asprātīgajiem dzejoļiem un pārdomām dalījās dzejnieks, rakstnieks un dziesminieks Andris Akmentiņš. Lūk, viena no atziņām:

“Kad tev jau ir seši gadi un tu ej uz skolu, kas būs jādara vēl divpadsmit gadu, tad tu pa īstam tikai saproti, kas ir mūžība.”

Katram no dzejniekiem pirms viņu uzstāšanās, Andris Akmentiņš veltīja pašsacerētas dzejas rindas. “Es atceros laikus, kad rindas bija garas un dzejas dienās pat pietrūka vīna. Tad Briedis vai cits kāds neplīstošs garā sauca “Biedri, mums taču ir Tamāra Skrīna!”

Piedāvājam fotoreportāžu no Dzejas lasījumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri