Valmieras Ziņas

Ar Dzejas lasījumiem Valmierā noslēdzas “Dzejas dienas 2018”

Ceturtdien, 20. septembrī, Valmierā ar dzejas lasījumiem un meistardarbnīcām tika atzīmētas “Dzejas dienas 2018”.

Dzejas dienas iesākās ar dzejas stundām vairākās Valmieras skolās un arī Valmieras pilsētas pansionātā, savukārt  Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā norisinājās “Dzejas meistardarbnīca” skolu jaunajiem literātiem dramaturģes un dzejnieces Agneses Rutkēvičas vadībā.

“Dzejas dienu 2018” noslēguma pasākumā Valmieras integrētajā bibliotēkā notika Dzejas lasījumi, kuros piedalījās Tamāra Skrīna, Daina Sirmā, Agnese Rutkēviča, Inga Pizāne, Juris Helds un Viks, bet vakaru vadīja un ar saviem asprātīgajiem dzejoļiem un pārdomām dalījās dzejnieks, rakstnieks un dziesminieks Andris Akmentiņš. Lūk, viena no atziņām:

“Kad tev jau ir seši gadi un tu ej uz skolu, kas būs jādara vēl divpadsmit gadu, tad tu pa īstam tikai saproti, kas ir mūžība.”

Katram no dzejniekiem pirms viņu uzstāšanās, Andris Akmentiņš veltīja pašsacerētas dzejas rindas. “Es atceros laikus, kad rindas bija garas un dzejas dienās pat pietrūka vīna. Tad Briedis vai cits kāds neplīstošs garā sauca “Biedri, mums taču ir Tamāra Skrīna!”

Piedāvājam fotoreportāžu no Dzejas lasījumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri