Valmieras Ziņas

Aktivitātes skolēnu brīvlaikā Vidzemes Olimpiskajā centrā

Rudens brīvlaikā Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā skolēniem pavadīt brīvo laiku aktīvi, apmeklējot atvērtos laikus publiskajai slidošanai vai baudot ūdens priekus Valmieras peldbaseinā.

Publiskā slidošana skolēnu brīvlaikā:

  • Pirmdien, 22.oktobrī plkst.13:45
  • Otrdien, 23.oktobrī plkst. 13:45
  • Trešdien, 24.oktobrī plkst. 15:00
  • Ceturtdien, 25.oktobrī plkst. 13:15
  • Piektdien, 26.oktobrī plkst. 13:30 un plkst. 20:30 (Ledus ķirbja ballīte)
  • Sestdien, 27.oktobrī plkst. 10:45, 15:10 un plkst. 20:00 (Ledus ķirbja ballīte)
  • Svētdien, 28.oktobrī plkst. 10:45 (Ledus ķirbja ballīte – Ģimeņu rīts)

Nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā centrā sāksies publiskās slidošanas pasākumu sezona! To atklās īpašā slidošana Helovīnu noskaņās jeb “Ledus ķirbja ballītes”! Piektdien plkst.20:30 un sestdien plkst.20:00, kā arī svētdien plkst.10:45, kad turpināsies iemīļotie “Ģimeņu rīti”. Aicinām “Ledus ķirbja ballītes” apmeklētājus ģērbties Helovīnu noskaņās un laimēt pārsteiguma balvas no Vidzemes Olimpiskā centra!

CENAS:

Publiskā slidošana: 5 EUR; slidu noma: 3 EUR

 

Skolēnu brīvlaikā īpašas cenas Valmieras peldbaseina apmeklējumam ģimenes lokā! Peldbaseina kompleksa apmeklējumam 3 personām (vismaz viens pieaugušais) tiks piemērota 20% atlaide no summas, bet 4 un vairāk personas saņems 25% atlaidi.

Valmieras peldbaseina darba laiks:

Darba dienās: 06:15 – 22:00

Sestdienās: 08:00 – 22:00

Svētdienās un svētku dienās: 09:00 – 21:00

Atpūtas zonas darba laiks:

Darba dienās: 14:00 – 22:00

Sestdienās: 10:00 – 22:00

Svētdienās un svētku dienās: 10:00 – 21:00

Vairāk informācijas: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/ un https://www.voc.lv/

 

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri