Valmieras Ziņas

Aizmirsts, bet efektīvs veids, kā uzturēt sevi formā mājas apstākļos

Lasīšanas laiks: 2 min

Kā notievēt vai palielināt muskuļu masu pandēmijas laikā? Palīgā nāks parasts televizors! Negaidīti, vai ne? Šķiet, ka tas, gluži pretēji, provocē gulēt uz dīvāna un ēst dažādus našķus un citus neveselīgus ēdienus. Bet nē! Vienkārši ieslēdziet televizoru un sāciet sportot jau šodien!

Atcerēsimies senu labu tradīciju: laikos, kad cilvēki dzīvoja bez interneta… jā, jā, tas bija apmēram pirms trīsdesmit gadiem! Katrā ģimenē bija televizors un cilvēki ar nepacietību gaidīja sporta raidījumus un nodarbojās ar aerobiku, neizejot no mājām. Un pašlaik, pandēmijas ierobežojumu apstākļos, ir pienācis laiks atgriezties pie šīs pozitīvās tradīcijas!

Televizors ir ideāla elektroniska ierīce sporta aktivitātēm. Ir daudz dažādu veidu, kā uzturēt savu ķermeni labā fiziskā formā. Mūsdienu TV modeļi var pārraidīt sporta nodarbību ierakstus YouTube vietnē, vai arī varat izvēlēties skatīties atsevišķus sporta raidījumus vai pilnvērtīgus TV kanālus ar jogas, aerobikas un fitnesa nodarbībām. Televizors ir gatavs piedāvāt noderīgu informāciju un izklaidi, kad vien tas jums nepieciešams, galvenais ir iegādāties televizoru ar interneta pieslēguma iespēju, kas aprīkots ar Wi-Fi, jeb Smart TV.

Mūsdienu televizors spēj daudz vairāk, nekā mēs varam iedomāties. Un ja jūsu vecais televizors jau dažus mēnešus vai pat gadus krāj putekļus, ir vērts aizdomāties un nomainīt to pret jaunu! Vienā no lielākajiem sadzīves elektronikas interneta veikaliem rdveikals.lv atradīsiet plašu televizoru sortimentu par pieņemamām cenām, kā arī citus izdevīgus piedāvājumus un dāvanas.

Pasaule mainās, bet viena lieta paliek nemainīga: cilvēkiem vajadzīgs sports! Pandēmija nosaka savus spēles noteikumus, bet šodien, lai neatņemtu sev iespēju ikdienā nodarboties ar sportu, mums vienkārši nepieciešams liels mūsdienīgs televizors.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri