Valmieras Ziņas

Aizdevums.lv rūpējas par savu darbinieku un apmeklētāju drošību

Lasīšanas laiks: 3 min

Šis mainīgais un satraucošais laiks mudinājis vairāk aizdomāties par mūsu drošību un tās vērtību. Drošība, kas no vienas puses ir tik pašsaprotama, tajā pašā laikā ir tik trausla. Arī Aizdevums.lv komanda pēdējo gadu laikā daudz vairāk uzmanības pievērsusi tieši drošībai dažādās tās izpausmēs un meklējusi veidus, kā to uzlabot savā darba vidē.

Augstākie datu drošības un konfidencialitātes standarti

Mēs augsti vērtējam uzticību, kuru mums izrādījusi gan sabiedrība, gan valsts uzraugošās iestādes. Tāpēc rūpējamies par to, lai ikvienā situācijā tiktu ievēroti augstākie standarti attiecībā uz datu apstrādi un konfidencialitāti. Ikviena informācija, kas nonāk mūsu rīcībā, tiek izmantota tikai tam mērķim, kam normatīvie akti to paredz. Sensitīvā un personīgā informācija nekādos apstākļos nevar nonākt neautorizētu personu rīcībā un tikt izmantota ļaunprātīgi. Tāpēc garantējam pilnīgu drošību visiem datiem un informācijai, kas ir nokļuvusi mūsu darbinieku rīcībā.

Digitālie risinājumi drošai komunikācijai

Šodien, kad pandēmija rada paaugstinātus riskus drošībai un veselībai, esam stiprinājuši un paplašinājuši drošas komunikācijas iespējas digitālajā vidē. Sazināties ar mums un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem iespējams gan Aizdevums.lv mājaslapā, gan pa telefonu, kur darbinieks sniedz visu nepieciešamo informāciju. Arī dokumentu apriti iespējams nodrošināt attālināti. Pateicoties mūsdienīgiem tehnoloģiju risinājumiem, tas ir pilnībā droši. Ikdienas pieredze apliecina, ka inovatīvi digitālie risinājumi un to ieviešana mūsu darbā ir sevi attaisnojuši un palīdz paaugstināt ne tikai drošību, bet arī darba produktivitāti un kvalitāti.

Atbildīga epidemioloģisko prasību ievērošana

Aizdevums.lv kā atbildīgs uzņēmums vienmēr seko līdzi aktualitātēm attiecībā uz epidemioloģiskajām prasībām un dara visu iespējamo, lai tās ievērotu. Tās nekavējoties tiek ieviestas gan darba vidē, gan darba kvalitātes standartos, lai garantētu maksimāli drošus apstākļus. Mēs uzticamies speciālistu rekomendācijām un pieņemtajiem lēmumiem, kuri ļauj mums pasargāt savus darbiniekus un apmeklētājus no saslimšanas riskiem. Savus darbiniekus arī izglītojam, informējam un aicinām ievērot piesardzību ne tikai darba vidē, bet arī mājās un sabiedriskās vietās, jo zinām, ka tikai kopā mēs varam panākt to, ka atkal jūtamies droši par savu veselību un varam atgriezties pie agrākā dzīves ritma.

Novērtējam tos, kuri rūpējas par mūsu drošību

Ik dienu par mūsu kā sabiedrības drošību nesavtīgi rūpējas tik daudz lielisku profesionāļu – mediķi, policisti, glābšanas dienestu darbinieki, robežsargi, karavīri un citi drosmīgi cilvēki. Mēs apbrīnojam un cienām viņu darbu, kas nav viegls. Un šajos pandēmijas apstākļos kļuvis vēl izaicinošāks. Tāpēc sakām paldies visiem dienestiem, kuri stāv sardzē par mūsu valsts un cilvēku drošību un brīvību. Mēs iedvesmojamies no viņu apņēmības, darbaspara un misijas apziņas arī savā ikdienā, darot savu darbu pēc labākās sirdsapziņas un ar lielu atdevi. Pozitīvā atgriezeniskā saite, kuru saņemam ikdienas darbā, mudina turpināt iesākto, attīstīties un sasniegt vēl vairāk.

Droša un mūsdienīga vide mūsu filiālēs

Aizdevums.lv uzņēmuma panākumi vairāk nekā 20 gadu garumā nav mērāmi tikai skaitļos un grāmatvedības bilancēs. Mūsu darba rādītājs, pirmkārt, ir atmosfēra kolektīvā. Tāpēc īpaši domājam par to, lai mūsu filiālēs būtu patīkama un ērta vide, ergonomiskas mēbeles, moderns aprīkojums. Darbinieki pie rakstāmgalda un datora ekrāna pavada daudzas stundas katru dienu, kas var ietekmēt viņu pašsajūtu. Parūpējoties par pielāgotu un mūsdienīgu vidi, mēs gādājam, lai viņi neizdegtu darbā, lai saglabātu optimismu un dzīvesprieku, jo tālāk tas tiek nodots apmeklētājiem un vienkārši līdzcilvēkiem. Mūsu darbinieki vienmēr ikvienu sagaida un uzklausa cilvēcīgi, iejūtīgi un ar smaidu.

Noskaidrojiet sev tuvākās Aizdevums.lv filiāles atrašanās vietu šeit.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri