Valmieras Ziņas

Aicinām uz tautas deju kolektīvu sadancošanās koncertu „Mēs – 3, Jūs – 3”

Vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) „Agrā rūsa” 19. oktobrī plkst. 17.00 aicina uz Valmieras skatītājiem jau labi zināmo un iecienīto sadancošanās koncertu „Mēs – 3, Jūs – 3” Valmieras Kultūras centrā. Šogad koncertā piedalīsies deju kolektīvi VPDK „Agrā rūsa” un TDA „Gauja” (Valmiera), VPDK „Dzieti” (Brenguļu pagasts), kā arī VPDK „Dūka” (Sigulda), VPDK „Artava” (Rīga) un VPDK „Godi” (Ikšķile). Arī šogad koncertu ar muzikāliem sveicieniem papildinās kamerkoris „Kaķi” (vadītāja Inga Zirne).

„Pirmo reizi šādā koncertā dejotāji tikās pirms desmit gadiem – 2009. gadā. Koncerta galvenā ideja jau no paša sākuma ir bijusi iepazīstināt Valmieras iedzīvotājus ar dažādiem kolektīviem – gan mūsu pašu, gan no citām pilsētām. Līdz ar to vienmēr koncertā ir sadancojušies trīs mūsu puses deju kolektīvi un trīs tuvāki vai tālāki viesu kolektīvi. Tāpēc arī izvēlēts šāds nosaukums,” skaidro deju kolektīva „Agrā rūsa” vadītāja Baiba Ķirse, piebilstot, ka “visus šos kolektīvus varam saukt par saviem draugiem, jo gadu laikā esam paspējuši viens ar otru sadancoties.”

Koncerta laikā būs iespēja baudīt katra kolektīva sagatavotās dejas, kamerkora „Kaķi” skanīgos priekšnesumus, kā arī neiztrūkstošās kolektīvu vizītkartes. „Katru reizi, ņemot vērā, kādas dejas ir sagatavotas no dejotājiem, tiek sarīmēti pantiņi par godu katram kolektīvam. Un tad nu „Kaķi” dzied, bet mēs, dejotāji, savā pantiņā dejojam,” piebilst Baiba Ķirse.

Ieejas maksa: EUR 3-4. Valmieras Kultūras kartes īpašniekiem, kā arī mobilās lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem – 15% atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

VAIDAVA CERAMICS ir strauji augošs ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Apvienojot vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilgtspējīgu dizainu, ražojam produktus eksportam un vietējam tirgum. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus un stiprinātu ražošanas komandu aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU darbs uz nenoteiktu laiku, Ezera ielā 2, Vaidavā Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 6.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “Formēšanas meistars” uz darbs@vaidava.lv. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un www.vaidava.lv. SIA “VAIDAVA CERAMICS”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 27895460. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ezera iela 2, Vaidava, Vaidavas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-21 Kontaktpersona: Matīss Šalmis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri