Valmieras Ziņas

Aicinām uz tautas deju kolektīvu sadancošanās koncertu „Mēs – 3, Jūs – 3”

Vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) „Agrā rūsa” 19. oktobrī plkst. 17.00 aicina uz Valmieras skatītājiem jau labi zināmo un iecienīto sadancošanās koncertu „Mēs – 3, Jūs – 3” Valmieras Kultūras centrā. Šogad koncertā piedalīsies deju kolektīvi VPDK „Agrā rūsa” un TDA „Gauja” (Valmiera), VPDK „Dzieti” (Brenguļu pagasts), kā arī VPDK „Dūka” (Sigulda), VPDK „Artava” (Rīga) un VPDK „Godi” (Ikšķile). Arī šogad koncertu ar muzikāliem sveicieniem papildinās kamerkoris „Kaķi” (vadītāja Inga Zirne).

„Pirmo reizi šādā koncertā dejotāji tikās pirms desmit gadiem – 2009. gadā. Koncerta galvenā ideja jau no paša sākuma ir bijusi iepazīstināt Valmieras iedzīvotājus ar dažādiem kolektīviem – gan mūsu pašu, gan no citām pilsētām. Līdz ar to vienmēr koncertā ir sadancojušies trīs mūsu puses deju kolektīvi un trīs tuvāki vai tālāki viesu kolektīvi. Tāpēc arī izvēlēts šāds nosaukums,” skaidro deju kolektīva „Agrā rūsa” vadītāja Baiba Ķirse, piebilstot, ka “visus šos kolektīvus varam saukt par saviem draugiem, jo gadu laikā esam paspējuši viens ar otru sadancoties.”

Koncerta laikā būs iespēja baudīt katra kolektīva sagatavotās dejas, kamerkora „Kaķi” skanīgos priekšnesumus, kā arī neiztrūkstošās kolektīvu vizītkartes. „Katru reizi, ņemot vērā, kādas dejas ir sagatavotas no dejotājiem, tiek sarīmēti pantiņi par godu katram kolektīvam. Un tad nu „Kaķi” dzied, bet mēs, dejotāji, savā pantiņā dejojam,” piebilst Baiba Ķirse.

Ieejas maksa: EUR 3-4. Valmieras Kultūras kartes īpašniekiem, kā arī mobilās lietotnes „Mana Valmiera” lietotājiem – 15% atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri