Valmieras Ziņas

Aicina uz vides forumu “Dzīvojam zaļi!”

1. novembrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4 norisināsies vides forums “Dzīvojam zaļi 2018!”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Tajā aicināts piedalīties ikviens, kuram rūp pilsētas vides attīstība, vietējo, nacionālo un globāla mēroga vides izaicinājumu risināšana lokāli, ir vēlme uzzināt vairāk par iespējām un interese mainīt savus ikdienas paradumus. Foruma dalībniekus aicina ierasties jau no plkst.16.30, kad būs iespējams piedalīties Ekoskolu jauniešu vadītās radošajās darbnīcās. 

Valmieras vides foruma “Dzīvojam zaļi!” laikā dalībniekiem būs iespējams uzzināt vairāk par valmieriešu līdzšinējām rūpēm par vidi un videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī Latvijas un pasaules vajadzībām vides jomā. Būs iespēja paust savu viedokli par nepieciešamajām rīcībām un uzlabojumiem, kā arī iespējām mainīt dzīvesveidu ikdienā. 

Aptaujas rezultātus par videi draudzīgu rīcību Valmieras mājsaimniecībās vides izaicinājumu kopsakarībās prezentēs Latvijas Universitātes pētnieks un biedrības “Zaļā brīvība” valdes priekšsēdētājs Jānis Brizga. Tiks piedāvāta informācija par pilsētas pašvaldības iniciatīvām, valmieriešu iespējām iesaistīties un līdzdarboties videi draudzīgas rīcības jomā. 

Valmieras Ekoskolu jaunieši un bērni piedāvās papildu informāciju un vadīs radošās vides darbnīcas par tēmu “Nē plastmasai!”, piedāvājot pagatavot ikdienā ērti pielietojamas plastmasas alternatīvas vieglajam plastmasas iepakojumam, plastmasas maisiņiem. 

Valmieras vides forumu “Dzīvojam zaļi!” organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Vides un ilgtspējīgas attīstības pārvaldības grupas pētniekiem un Valmieras Ekoskolām – Valmieras 2.vidusskolu, Valmieras sākumskolu, Valmieras Viestura vidusskolu, ZAĻO SKOLU un bērnudārzu “Vālodzīte”. Pasākums ir daļa no Valmieras Ekoskolu aktivitātēm to Rīcības dienu ietvaros ar 2018.gada vadmotīvu “Nē plastmasai!”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri