Valmieras Ziņas

Aicina uz vides forumu “Dzīvojam zaļi!”

1. novembrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4 norisināsies vides forums “Dzīvojam zaļi 2018!”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

Tajā aicināts piedalīties ikviens, kuram rūp pilsētas vides attīstība, vietējo, nacionālo un globāla mēroga vides izaicinājumu risināšana lokāli, ir vēlme uzzināt vairāk par iespējām un interese mainīt savus ikdienas paradumus. Foruma dalībniekus aicina ierasties jau no plkst.16.30, kad būs iespējams piedalīties Ekoskolu jauniešu vadītās radošajās darbnīcās. 

Valmieras vides foruma “Dzīvojam zaļi!” laikā dalībniekiem būs iespējams uzzināt vairāk par valmieriešu līdzšinējām rūpēm par vidi un videi draudzīgu dzīvesveidu, kā arī Latvijas un pasaules vajadzībām vides jomā. Būs iespēja paust savu viedokli par nepieciešamajām rīcībām un uzlabojumiem, kā arī iespējām mainīt dzīvesveidu ikdienā. 

Aptaujas rezultātus par videi draudzīgu rīcību Valmieras mājsaimniecībās vides izaicinājumu kopsakarībās prezentēs Latvijas Universitātes pētnieks un biedrības “Zaļā brīvība” valdes priekšsēdētājs Jānis Brizga. Tiks piedāvāta informācija par pilsētas pašvaldības iniciatīvām, valmieriešu iespējām iesaistīties un līdzdarboties videi draudzīgas rīcības jomā. 

Valmieras Ekoskolu jaunieši un bērni piedāvās papildu informāciju un vadīs radošās vides darbnīcas par tēmu “Nē plastmasai!”, piedāvājot pagatavot ikdienā ērti pielietojamas plastmasas alternatīvas vieglajam plastmasas iepakojumam, plastmasas maisiņiem. 

Valmieras vides forumu “Dzīvojam zaļi!” organizē Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Vides un ilgtspējīgas attīstības pārvaldības grupas pētniekiem un Valmieras Ekoskolām – Valmieras 2.vidusskolu, Valmieras sākumskolu, Valmieras Viestura vidusskolu, ZAĻO SKOLU un bērnudārzu “Vālodzīte”. Pasākums ir daļa no Valmieras Ekoskolu aktivitātēm to Rīcības dienu ietvaros ar 2018.gada vadmotīvu “Nē plastmasai!”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri