Valmieras Ziņas

Aicina svinēt Ērenpreisa 130. jubileju Mazsalacā

Lasīšanas laiks: 3 min

Mazsalacā reizē ar pilsētas svētkiem jau vienpadsmito gadu tiks svinēta Mazsalacā dzimušā amatnieka, velosipēdu izgatavotāja Gustava Ērenpreisa jubileja. Šogad svinēsim vairāk individuāli vai kopā ar savas mājsaimniecības pārstāvjiem, savukārt svētkus krāšņākus padarīs ilggadējais vadītājs Mārtiņš Eņģelis. Izvēloties savu velosipēdu un tērpu, ikviens aicināts parādīt, kāds radošums katrā no mums mīt!

Visu nedēļu no 13. jūlija varēs piedalīties velo foto orientēšanās sacensībās. Starts Mazsalacas novada Tūrisma informācijas centrā. Būs apskatāmās arī vairākas izstādes:

  • TLMS “Mazsalaca” dalībnieces un tautas daiļamata meistares Guntas Jēkabsones jubilejas izstāde (Mazsalacas novada Kultūras centra foajē);
  • Latvijas nemateriālā Kultūras mantojuma sarakstu vērtību izstāde “Saimes galds” (Mazsalacas novada Kultūras centra Lielajā zālē);
  • Retrospekcija – Gustava Ērenpreisa dzimšanas dienas svinības 120 – 129 (blakus Mazsalacas novada Kultūras centra iekšpagalmam);
  • Japāņu haikas un Salacas rindeļi bildēs – Mazsalacas novada KC gleznošanas darbnīca (Kultūras centra mazā zālē 2.stāvā)

14. jūlijā plkst.20.00 viktorīna “Prātvēders”. Pieteikšanās “Prātvēdera” Facebook lapā.

16. jūlijā apmeklētājus aicina Mazsalacas Sv. Annas evaņģēliski luteriskā baznīca ar svētvakaru kopā ar saksofonistu Arti Gāgu.

Sestdien, 17. jūlijā, diena iesāksies ar amatnieku darinājumu tirdziņu. Plkst.11.00 Mazsalacā, Saieta laukumā, notiks pop-up tirdziņš “Multimāksla”. Tirdziņā varēs satikt pašmāju slavenības, kā arī nopirkt viņu radītos darbus – gleznas, sveces, grāmatas,  apģērba līnijas utt. Dienas laikā Zemessardzes 22.kaujas nodrošinājuma bataljons iepazīstinās ar Zemessardzes dienestu.

G.Ērenpreisa jubilejas svinības turpināsies ar Tvīda braucienu, kurā katrs dalībnieks varēs startēt individuāli vai savas mājsaimniecības grupās un pildīt foto uzdevumus. Jo skaistāk un atbilstošāk tērpsieties, jo lielāka iespēja kļūt par šī gada Ērenpreisa kundzi vai kungu!

Bērnus plkst.15.00 Lībiešu pilskalna estrādē aicinās muzikālā izrāde “Pārsteidzošā tikšanās ar džungļu draugiem”. Pēc bērnu pasākuma ikviens mazais izrādes apmeklētājs varēs piedalīties bērnu velosipēda izlozē. Paldies par velosipēda dāvinājumu SIA “Eglītes Mežs”!

Šogad plkst.18.00 Lībiešu pilskalna estrādē notiks parādes brauciena uzvarētāju apbalvošana un grupas “Kekši” koncerts. Pēc koncerta sadarbībā ar SIA “Ērenpreiss Original” notiks Ērenpreiss velosipēda “Gustavs” izloze. Ja vēlaties baudīt koncertu privātāk savas ģimenes lokā, aicinām uz koncertu ņemt līdzi piknika sedziņas, kuras varēs izvietot Lībiešu pilskalna estrādes zaļajā zonā!

Svētku laikā ieeja Lībiešu pilskalna estrādē tikai ar derīgu digitālo COVID-19 sertifikātu, kas apliecina veikto vakcināciju vai COVID-19 izslimošanu, vai arī ar negatīvu COVID-19 antigēnu testu, ko varēs veikt Mazsalacas novada Kultūras centra iekšpagalmā no plkst.14.00 līdz 17.00.

Ieeja uz Gustava Ērenpreisa 130 gadu jubilejas svinībām ir bez maksas.

Pagājušā gadsimta 20. un 30. gadu retro atmosfēra, šarmanti, eleganti un krāšņi tērpti dalībnieki un uzpucēti senlaicīgie velosipēdi – svētki ikvienam par godu G.Ērenpreisam! Hip, hip, urrā un tiekamies Mazsalacā!

Apmeklējot šos notikumus Jūs apliecināt, ka ievērosiet visus COVID-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī norises vietā un respektēsiet organizatoru norādījumus norises vietā – par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c. Notikumu laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie vizuālie materiāli tiks izmantoti Valmieras novada publicitātes vajadzībām internetā un (vai) drukātajos materiālos.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku; biļešu pārdošana; darbs ar elektronisko kases aparātu; pasažieru kvalitatīva apkalpošana. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods; vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes; latviešu valodas zināšanas. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darba samaksu līdz 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas); pilnas sociālās garantijas; daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; 95. koda apmācības; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; veselības apdrošināšanas iespējas; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; ikgadējās un 95. koda apmācības. CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-12-01 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@vtu-valmiera.lv, mob.t.29231565

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS / SPECIALIZĒTĀ AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot specializēto (arī kravas) automobili / traktortehniku • Uzturēt uzticēto automobili / traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Autovadītāja apliecība B, C kategorija / Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze kravas automobiļa / traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Vēlama vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (kods 95), nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta apmācība par darba devēja līdzekļiem • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem • nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem • labumu grozu atbilstoši koplīgumam • līdzmaksājumu sporta aktivitātēm • atalgojums no 1190- 1456 EUR mēnesī pirms nodokļu samaksas • regulāras piemaksas par virsstundu/dežūru darbu un darbu svētku dienās Pieteikties līdz 2025.gada 30.novembrim, sūtot CV elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-11-30 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri