Valmieras Ziņas

Aicina pieteikt pretendentus konkursam “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2019”

Lasīšanas laiks: 3 min

Burtnieku novada pašvaldība, lai apzinātu un godinātu Burtnieku novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot un veicinot novada uzņēmējdarbības vides attīstību, aicina ikvienu interesentu pieteikt pretendentus konkursam “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva 2019”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Par sasniegumiem 2019. gadā uzņēmējus var pieteikt trīs galvenajām balvām:

 1. Burtnieku novada gada uzņēmums 2019 (uzņēmums, kurā nodarbināto personu skaits ir no 1 līdz 3 darbiniekiem);
 2. Burtnieku novada gada uzņēmums 2019 (uzņēmums, kurā nodarbināto personu skaits ir no 4 līdz 20 darbiniekiem);
 3. Burtnieku novada gada uzņēmums 2019 (uzņēmums, kurā nodarbināto personu skaits ir lielāks par 20 darbiniekiem).

Konkursā pretendentus var pieteikt arī tematiskajās nominācijās:

 • Burtnieku novada gada mājražotājs un amatnieks 2019 (Pretendents ir piedalījies izstādēs, labdarības akcijās, gadatirgos vai citos pasākumos, veicinot Burtnieku novada atpazīstamību un amata prasmju popularizēšanu).
 • Burtnieku novada gada pakalpojumu sniedzējs 2019 (Uzņēmums, kurš vismaz 1 kalendāro gadu nodarbojas ar pakalpojumu sniegšanu).
 • Burtnieku novada jaunais uzņēmums 2019 (Pretendents ir uzsācis uzņēmējdarbību pēdējo 3 gadu laikā).
 • Burtnieku novada jaunums 2019 (Uzņēmums, kurš dibināts 2 iepriekšējo gadu laikā vai kurš iepriekšējo 2 gadu laikā radījis jaunu produktu vai pakalpojumu).
 • Burtnieku novada ģimene lauku sētā 2019 (Vienas ģimenes apsaimniekota lauku saimniecība, kura veic pastāvīgu saimniecisko darbību un kurā saimnieko ģimene vismaz divās paaudzēs).
 • Burtnieku novada rītdienas uzņēmums 2019 (Pretendents ir Mazpulka dalībnieks, kurš īstenojis veiksmīgu individuālo vai grupu projektu vai skolēns, kurš veiksmīgi startējis Junior Achievement starptautiskajā projektā “Skolas mācību uzņēmums”).
 • Sociāli atbildīgs uzņēmums Burtnieku novadā 2019 (Pretendents ir sasniedzis vislabākos rezultātus savstarpēji sadarbojoties ar Pašvaldību, valsts iestādēm vai citām valstiskām vai nevalstiskām organizācijām (piemēram: savstarpējā sadarbība, partnerība projektos, labdarība un cita veida sadarbība).
 • Gada uzņēmīgākais remigrants Burtnieku novadā 2019 (Pretendents ir persona, kura atgriezusies no ārzemēm pēdējo četru gadu laikā pēc ilgstošas prombūtnes (vismaz 3 gadus bijusi ārzemēs, ko var apliecināt ar atbilstošiem dokumentiem), un kurš Burtnieku novadā kļuvis uzņēmējs).

Izvirzīt pretendentus var no 27. janvāra līdz 21. februārim jebkurš interesents, saskaņojot to ar pašu konkursa dalībnieku, aizpildot konkursa pieteikumu elektroniski, nosūtot to uz e-pastu info@burtniekunovads.lv ar norādi „Uzņēmēju gada balva 2019”, vai klātienē Burtnieku novada pagastu pārvaldēs. Pieteikumu veidlapas un konkursa nolikums pieejams interneta vietnē burtniekunovads.lv.

Dalībai konkursā “Burtnieku novada uzņēmēju gada balva” var pieteikt Burtnieku novada administratīvajā teritorijā reģistrētus uzņēmumus (to struktūrvienības) neatkarīgi no darbības nozares, kuru saimnieciskā darbība noris Burtnieku novada administratīvajā teritorijā, kuriem nav nodokļu parādu, nav pasludināts maksātnespējas process (izņemot gadījumu, kad maksātnespējas procesā tiek piemērots uz parādnieka maksāšanas atjaunošanu vērsts pasākumu kopums), nav apturēta saimnieciskā darbība vai uzsākts likvidācijas process, tie normatīvajos aktos noteiktajos termiņos ir samaksājuši nodokļus un/vai citus valsts vai pašvaldību noteiktos obligātos maksājumus, izpildījuši jebkāda veida līgumsaistības pret Pašvaldību un tiem nav parādu, kas kopsummā pārsniedz 7,00 EUR.

Dalībai Konkursā konkrētās nominācijās nedrīkst pieteikt iepriekšējo 3 gadu tematisko nomināciju uzvarētājus, bet nominācijā “Galvenās balvas ieguvējs” nedrīkst pieteikt iepriekšējo 3 gadu galveno balvu ieguvējus. Ar informāciju par uzņēmēju iepriekšējiem panākumiem var iepazīties interneta vietnes burtniekunovads.lv sadaļā Attīstība.

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri