Valmieras Ziņas

Par “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” galveno treneri kļūst Vecvagars

Lasīšanas laiks: < 1 min

Latvijas basketbola kluba “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” galvenā trenera amatā apstiprināts Kaspars Vecvagars, otrdien paziņoja komanda.

Jau vēstīts, ka pirmdien vienība pārtrauca sadarbību ar iepriekšējo galveno treneri neturpinās Nikolaju Mazuru.

31 gadu vecais Vecvagars pievienojās komandai 2023.gadā, strādājot trenera statusā uzreiz pēc profesionālās spēlētāja karjeras noslēguma.

“Man ir liels gods kļūt par “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” galveno treneri – komandā un pilsētā, ar kuru esmu cieši saistīts jau vairāk nekā divus ar pusi gadus,” vienības mājaslapā citēts Vecvagars. “Gadu no gada attīstamies un ejam soli pa solim uz priekšu. Cīnīsimies par uzvarām visās spēlēs un ar atbildību attīstīsim jaunos spēlētājus.”

Vecvagars spēlētāja karjeras laikā pārstāvēja lietuviešu vienības Kauņas “LSU-Atletas”, Panevēžas “Lietkabelis” un Kauņas “Žalgiris”, Latvijā spēlēja “VEF Rīga” un “Jūrmala” rindās, vienu sezonu bija Polijas komandā Ščecinas “Wilki Morskie”, kā arī spēlēja spāņu klubos “Palencia”, Ljeidas “Forca” un Žironas “Basquet” un nīderlandiešu “Heroes Den Bosch”.

Aizvadītajā sezonā viņa vadībā valmierieši Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) regulāro sezonu noslēdza piektajā vietā, bet izslēgšanas spēlēs nepārvarēja ceturtdaļfinālu. Latvijas Basketbola līgā (LBL) Valmieras komanda sasniedza pusfinālu, kurā ar 1-3 piekāpās “VEF Rīga”, bet cīņā par trešo vietu tika atzīts “Rīgas zeļļu” pārākums.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde “Vārpiņa” ar 2025.gada 16.septembri aicina darbā dārznieku/-ci 0,5 darba likme (20 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Dārza iela 8, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt uzdevumus, kas saistīti ar ainavu, publisko ārtelpu labiekārtojuma un apstādījumu plānošanu, saglabāšanu un atjaunošanu; • piedalīties koku un krūmu stādīšanā, kopšanā, formēšanā; • veikt apstādījumu, puķu dobju un košumkrūmu ierīkošanu, kopšanu (stādīšana, ravēšana, laistīšana, atjaunošana); • veikt teritorijas uzkopšanu; un ja Tev ir: • vismaz pamata izglītība; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • zināšanas par ainavas ierīkošanu, plānošanu, augu stādīšanu un kopšanu; • kompetences: prasme organizēt savu darbu, spēja strādāt komandā, precizitāte, iniciatīva un augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas un saskarsmes prasmes; mēs piedāvājam: • atalgojumu 370 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2025.gada 12.septembrim e-pastā: varpina@valmiera.edu.lv vai personīgi (adrese: Dārza iela 8, Rūjiena, Valmieras novads). Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 26429411. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: DĀRZNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Dārza iela 8, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-09-12 Kontaktpersona: varpina@valmiera.edu.lv 26429411.

Mūsu partneri