Valmieras Ziņas

Ķibermanis un Miknis ieņem trešo vietu Siguldas posma otrajās sacensībās divniekiem

Lasīšanas laiks: 3 min

Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa ekipāža svētdien, 2.janvārī, Siguldā Pasaules kausa bobslejā divnieku sacensībās ierindojās trešajā vietā.

Ķibermanis ar Mikni pirmajā braucienā startēja ar 15.numuru un vairākkārt skāra trases apmales, divreiz to izdarot jau trases augšdaļā.

Tas latviešiem deva piekto vietu 0,37 sekundes aiz vāciešiem Frančesko Frīdriha un Torstena Margisa.

“Kaut ko pamainījām, bet tāpat patālu esam no labākā rezultāta,” pēc brauciena tiešraidē Latvijas Televīzijas 7.kanālā teica Ķibermanis.

Otro vietu pēc pirmā brauciena ieņēma brita Breda Hola divnieks, kurš no Frīdriha atpalika par 0,06 sekundēm.

Trešā bija šveicieša Zimona Frīdli ekipāža, kas par 0,3 sekundēm atpalika no Frīdriha, bet par 0,05 sekundēm apsteidza austrieti Benjaminu Maieru un par 0,07 sekundēm – Ķibermani, kurš savukārt par vienu sekundes simtdaļu apsteidza vācieša Kristofa Hāfera ekipāžu.

Startēja 21 ekipāža, un pie otrā brauciena netika pēdējo vietu ieņēmušais austrieša Markusa Treihla, kurš savainojuma dēļ startēja bobā, divnieks.

Otro braucienu Ķibermanis veica labāk par pirmo, tobrīd ieņemot pirmo vietu, taču vēl bija jāstartē četriem divniekiem.

Maiers brauca ar lielākām kļūdām un palika aiz latviešiem. Lejasdaļā no 13.virāžas vairākas kļūdas pieļāva Frīdli, ļaujot Ķibermanim un Miknim kāpt uz goda pjedestāla.

Latvieši no uzvarētājiem Frīdriha un Margisa atpalika par 0,55 sekundēm, bet stabilākais abās sacensību dienās bija Hols, kurš otro dienu pēc kārtas ierindojās otrajā vietā, vācu ekipāžai zaudējot 0,06 sekundes.

Ceturtajā vietā 0,05 sekundes aiz latviešiem palika Maiers, piektais 0,08 sekundes aiz Ķibermaņa divnieka bija Frīdli, sestais 0,11 sekundes aiz latviešiem – olimpiskais vicečempions no Dienvidkorejas Jundžongs Vons.

Pēc sešām no astoņām sacensībām kopvērtējumā līderis ar 1253 punktiem ir Frīdrihs. Otro vietu ar 1137 punktiem ieņem Gaitjukevičs, bet trešais ar 1120 punktiem ir kanādietis Džastins Kripss.

Ķibermanis ar 800 punktiem ir 11.vietā. Emīlam Cipulim 286 punkti trijās sacensībās dod 23.vietu, bet Dāvis Kaufmanis ar 160 punktiem trijos mačos ir 27.pozīcijā 30 startējušo duetu vidū.

Sestdien Ķibermanis startēja kopā ar Dāvi Spriņģi. Latvijas labākais stūmējs Miknis novembra beigās guva ceļgala savainojumu un kopš tā laika nebija startējis sacensībās.

Sestdien Ķibermaņa un Spriņģa ekipāža aizvadīja nepārliecinošus braucienus un ieņēma astoto pozīciju, kamēr Emīls Cipulis ar Ivo Danu Kleinbergu bija 11.pozīcijā.

Uzvaras laurus plūca Krievijas pilots Rostislavs Gaitjukevičs ar stūmēju Mihailu Mordasovu, kamēr titulētajam vācietim Frančesko Frīdriham pārtrūka 11 uzvaru sērija divnieku sacensībās.

Pirms divām nedēļām notikušajā posmā Altenbergā Cipulis ieņēma 17.vietu, bet Ķibermanis izcīnīja 18.vietu.

Iepriekšējā sezonā Ķibermanis, nestartējot divos no 12 posmiem, kopvērtējumā ieņēma ceturto vietu aiz vācieša Frančesko Frīdriha un viņa tautieša Johannesa Lohnera, kā arī čeha Dominika Dvoržāka.

Sacensībās skeletonā Siguldas posmā dubultuzvaru svinēja latvieši, pirmo vietu ieņemot Tomasam Dukuram, bet otro – Martinam Dukuram.

Pagājušajā sezonā Siguldā tika aizvadīti divi Pasaules kausa posmi pēc kārtas, divas nedēļas nogales pēc kārtas sacenšoties bobslejā divniekiem. Visās četrās sacensībās uzvaru izcīnīja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža. Starp Latvijas ekipāžām labāko rezultātu vienā no posmiem sasniedza Ķibermanis kopā ar Mikni, izcīnot otro vietu.

Kopš 2006.gada Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) Pasaules kausa posmus rīko kopā, vienā etapā sadalot piecus medaļu komplektus – skeletonā dāmām un kungiem, bobslejā vīriešiem divniekos un četriniekos, kā arī bobslejistēm divniekos.

Pēc posma Siguldā notiks vēl viens Pasaules kausa posms Vinterbergā, bet pēdējais posms janvāra vidū norisināsies Šveicē – Sanktmoricā, dalot arī Eiropas čempionāta medaļas. Sezonas noslēgums plānots februārī Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras ūdens” aicina darbā uz nenoteiktu laiku Attīrīšanas iekārtu operatoru (maiņas darbs) Prasības: vidējā/ vidējā profesionālā izglītība; vēlama pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; B kategorijas autovadītāja apliecība; zināšanas strādāt ar santehnikas iekārtām un instrumentiem. Darba pienākumi: veikt attīrīšanas iekārtu, kanalizācijas sūkņu staciju, ūdens atdzelžošanas stacijas un ūdens ņemšanas vietu darbības nodrošināšanu un uzraudzību; vadīt un veikt iekārtu apkopes darbus; veikt darbus, kas saistīti ar ūdensapgādes sistēmu un kanalizācijas sistēmu apkopi, remontu un izbūvi. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (Bruto 1200-1400 EUR/mēn); darbu maiņās; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu. Darba vieta: Valmierā Pieteikumus gaidīsim līdz 2025.gada 23.maijam. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Datu pārzinis – SIA “Valmieras ūdens”, Rūpniecības iela 50, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: ATTĪRĪŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-23 Darba sākšanas datums: 2025-05-30 Kontaktpersona: CV, pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: info@valmiera.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA "Valmieras ūdens" uz nenoteiktu laiku aicina darbā Santehniķi Prasības: vidējā speciālā izglītība; vēlama pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; B un C kategoriju autovadītāja un traktortehnikas vadītāja apliecības (traktora/ekskavatora vadītāja apliecība un darba pieredze tiks uzskatīta par priekšroku darba saņemšanai); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar ūdensapgādes sistēmu un kanalizācijas sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (Bruto 1529 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā un Valmieras novadā Pieteikumus gaidīsim līdz 2025.gada 23.maijam. CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201 Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Informējam, ka pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Datu pārzinis - SIA "Valmieras ūdens" Rūpniecības iela 50, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201 Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-05-23 Darba sākšanas datums: 2025-06-02 Kontaktpersona: CV, pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi: info@valmiera.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: Kreditoru uzskaite - ienākošo rēķinu apstrāde, grāmatošana, kontrole; Ienākošo rēķinu nodokļu (PVN un UIN) uzskaite grāmatvedībā atbilstoši LR likumdošanai; Pamatlīdzekļu rēķinu apstrāde; Savstarpējo realizācijas rēķinu izrakstīšana; Avansa norēķinu un NĪN grāmatošana; Savstarpējo norēķinu salīdzināšana; Dalība ikmēneša un gada slēgšanas procesā; Dalība dažādos grāmatvedības procesos un projektos.  MĒS PIEDĀVAJAM: Profesionālas pilnveides iespējas; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Mūsdienīgu un ērtu darba vidi Beātes ielā 5, Valmierā, LV-4201; Pieredzei un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu sākot no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas. GALVENĀS PRASĪBAS: Izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā; Darba pieredze līdzvērtīgā amatā; Izcilas iemaņas ar MS Office, pieredze darbā ar MS Navision; Vēlme nepārtraukti attīstīties, apgūt jaunas prasmes un rīkus; Prasme plānot savu laiku, noteikt prioritātes; Augsta atbildības sajūta, precizitāte; Labas saskarsmes prasmes; Teicamas latviešu valodas zināšanas. Pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi - ruta.lacberga@bonotimber.com Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2025-06-09 Kontaktpersona: Rūta Lacberga

Mūsu partneri