“Valmiera” kompensācijas laikā izrauj neizšķirtu pret “Daugavpili”

Lasīšanas laiks: 4 min

“Valmieras” komanda piektdien, 19.martā, “Optibet” futbola virslīgā nopelnīju punktu par neizšķirtu, ko izdevās panākt pašā mača galotnē.

“Valmiera” mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (1:1) ar “Daugavpils” vienību.

Jau spēles pirmajās minūtēs pie pretinieku vārtiem iespēja izcelties bija Raimondam Krollim, taču vārtsargs palika nepārspēts. Pirmais spēles ceturksnis aizritēja sīvā cīņā, taču bumba lielākoties atradās laukuma vidusdaļā. Mača 30.minūtē soda laukumā no aizmugures tika paklupināts Ibrahims Sovs, bet īsi pēc tam uz 11 metru atzīmes stājās Krollis, viņam vadībā izvirzot mājiniekus.

“Valmierai” pārsvaru izdevās noturēt divas minūtes, jo izlīdzinājumu panāca Edgars Ivanovs. Kaspars Kokins soda laukuma tuvumā piespēlēja Raivim Ķiršam, bet futbolista sitiens atdūrās aizsardzības “mūrī”. Pie atlēkušās bumbas pirmais bija Ivanovs, kurš no tuvas distances bija nekļūdīgs.

Otrās 45 minūtes apņēmīgāk iesāka viesi, kas arī nesa augļus. Spēles 59.minūtē Valērijs Afanasjevs soda laukumā ar augstu trajektoriju bumbu piespēlēja tuvumā esošajam Kokinam, kurš no pāris metriem trieca bumbu zem vārtu pārliktņa (2:1). Deviņas minūtes vēlāk “Valmiera” bija tuvu, lai panāktu neizšķirtu, bet Frenks Orols droši spēlēja izgājienā no vārtiem.

Mača 70.minūtē ar dažu sekunžu atstarpi sitienus no tuvas distances pa “Daugavpils” vārtiem izdarīja Džibrils Gejs un Sovs, bet Orols palika nepārspēts. Septiņas minūtes vēlāk Gejam bija vēl viena lieliska iespēja gūt vārtus, kas netika izmantota. Tāpat ar precīzu sitienu neizdevās noslēgt arī sekojošo uzbrukumu.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē Alvim Jaunzemam no tuvas distances bija iespēja panākt izlīdzinājumu, tomēr nesekmīgi. Ceturtajā kompensācijas laika minūtē no aptuveni 22 metriem brīvsitienu vārtu guvumā nepārvērta Ēriks Punculs, bet mājinieki minūti vēlāk izrāva neizšķirtu pēc stūra sitiena izspēles. Sovs soda laukumā ar galvu knapi aizskāra bumbu, bet ar to bija pietiekami, lai rezultāts kļūtu 2:2.

Krollis ar trim gūtiem vārtiem pagaidām ir virslīgas labākais snaiperis.

Valmierieši sezonu iesāka ar 3:2 uzvaru viesos pret aizvadītā gada vicečempioni RFS. Komandas uzvaru lielā mērā kaldināja jaunieguvums uzbrukumā Raimonds Krollis, kurš izcēlās ar diviem precīziem sitieniem.

Tikmēr Latgales komandai pirmajā duelī mājās 65.minūtē uzvaru nodrošināja Raivis Ķiršs. Daugavpilieši sezonu mājās iesāka ar 2:1 uzvaru pret Jūrmalas “Spartaku”.

Abas komandas aizvadītajā sezonā savā starpā tikās trīsreiz, visās uzvaru svinot “Valmieras” komandai. “Valmiera” divas spēles uzvarēja ar rezultātu 3:0, bet vēl viena noslēdzās ar 2:0. Vēl iepriekšējās divās cīņās, kas aizvadītas 2019.gadā, abas komandas spēkojās neizšķirti 2:2 un 1:1.

“Valmiera” starpsezonā pastiprinājusi sastāvu ar vārtsargu Reini Reinholdu, aizsargu Viktoru Aleksandrovu no Kazaņas “Rubin”, pussargiem – Svjatoslavu Kožedubu no Maskavas “Spartak”, ukraini Ivanu Želizko, Jēkabu Lagūnu no RFS un kolumbieti Kamilo Markesu. Uzbrukumā piesaistīts talantīgais Raimonds Krollis no “Metta”, Maksims Toņiševs no RFS un Daisuke Jokota no Vācijas kluba Jēnas “Carl Zeiss”.

“Daugavpils” rindās arī šosezon varēs redzēt tādus pazīstamus pašmāju spēlētājus kā Valeriju Afanasjevu, Raivi Ķiršu, Dāvi Cucuru un Andreju Kovaļovu. Komandu pastiprinājis vārtsargs Valentīns Raļkevičs, kā arī savā dzimtajā pilsētā atgriezies uzbrucējs Kaspars Kokins. Virkni spēlētāju Latgales klubs īrēs no citām komandām.

“Daugavpili” šogad vadīs pašmāju speciālists Andrejs Kaļiņins, bet “Valmiera” pagājušās nedēļas nogalē uz trim gadiem pagarināja līgumu ar līdzšinējo galveno treneri Tamazu Pertiju.

“Valmieras” komanda pagājušā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē virslīgas čempionātā tika pie medaļām, izcīnot bronzu, kamēr “Daugavpils” ierindojās astotajā vietā.

Sestdien atlikušajās divās otrās kārtas spēlēs savā starpā tiksies “Ventspils” – RFS, “Spartaks” – “Metta”.

Turnīra līdere ar sešiem punktiem ir “Riga”, “Valmiera” un “Daugavpils” iekrājušas pa četriem punktiem, bet tālāk ar trim punktiem seko “Liepāja”. “Metta”, RFS, “Ventspils” un Jūrmalas “Spartaks” aizvien lūko izcīnīt pirmos punktus.

Jau ziņots, ka čempionāta priekšvakarā Latvijas Futbola federācija (LFF) atsauca Latvijas futbola virslīgas potenciālā jaunpienācēja Jūrmalas “Noah” komandas licenci dalībai turnīrā.

Tādējādi 2021.gada sezonā Latvijas futbola virslīgā spēlēs pērnā gada čempione “Riga”, otrās vietas ieguvēja RFS, bronzas medaļniece “Valmiera”, kā arī “Ventspils”, “Liepāja”, Jūrmalas “Spartaks”, “Metta” un “Daugavpils”.

Arī šosezon futbola cienītāji varēs tiešraidē vērot visas Latvijas čempionāta spēles. Tās būs pieejamas virslīgas mājaslapā un portālā “Sportacentrs.com”, kā arī “Sportacentrs.com TV” kanālā.

Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas profesionālās zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad tieši Tu, kā kolēģis, esi nepieciešams Valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" komandai!* Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" kā  lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā AICINA DARBĀ APRŪPĒTĀJU filiālē "Rūja" (uz noteikt laiku, pilnu slodzi) Mēs piedāvājam: sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; algu (bruto) EUR 715 – EUR 768; pārbaudes laikā atalgojums līdz EUR 716; Summēto darba laiku (saskaņā ar darba grafiku); 25% ikmēneša piemaksu par darbu, kas saistīts ar īpašu risku; Profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; Sociālās garantijas; papildus atvaļinājuma dienas par īpašo risku un ikgadējo novērtējumu; Veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Būtiskākie amata pienākumi: Veikt klientu aprūpi atbilstoši klientu funkcionālajam stāvoklim; Atbildēt par klientu drošību un sekot, lai klienti ievērotu iekšējās kārtības noteikumus; Nodrošināt tīrību un kārtību klientu dzīvojamās telpās, koplietošanas telpās, veicot mitro uzkopšanu ne retāk kā vienu reizi dienā; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Prasības pretendentam: Pamatizglītība vai vidējā izglītība. Vēlama praktiskā darba pieredze šajā vai līdzīgā amatā. Darba vieta: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Jeri, Jeru pagasts, Valmieras novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi "Aprūpētājs" sūtīt uz e-pastu: vakances@vsaczemgale.gov.lv. ; 29209940 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/media/2279/download Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. *Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" (reģ.nr.40900035103) ir Labklājības ministra pakļautībā esoša tiešās valsts pārvaldes iestāde, kas sniedz valsts apmaksātu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu abu dzimumu pilngadīgām personām institūcijā ar smaga garīga rakstura traucējumiem (I un II invaliditātes grupa).  Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūja, Jeri, Jeru pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Ja esi enerģisks un esi gatavs jauniem izaicinājumiem, kā arī vēlies sevi pilnveidot un izmantot savas profesionālās zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad tieši Tu, kā kolēģis, esi nepieciešams Valsts sociālās aprūpes centra "Zemgale" komandai!* Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" kā  lielākais valsts ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma sniedzējs Latvijā AICINA DARBĀ APRŪPĒTĀJU filiālē "Rūja" (uz nenoteikt laiku, pilnu slodzi) Mēs piedāvājam: sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; algu (bruto) EUR 715 – EUR 768; pārbaudes laikā atalgojums līdz EUR 716; Summēto darba laiku (saskaņā ar darba grafiku); 25% ikmēneša piemaksu par darbu, kas saistīts ar īpašu risku; Profesionālus kolēģus, izaugsmes un apmācības iespējas; Sociālās garantijas; papildus atvaļinājuma dienas par īpašo risku un ikgadējo novērtējumu; Veselības apdrošināšanu pēc 6 nostrādātiem mēnešiem. Būtiskākie amata pienākumi: Veikt klientu aprūpi atbilstoši klientu funkcionālajam stāvoklim; Atbildēt par klientu drošību un sekot, lai klienti ievērotu iekšējās kārtības noteikumus; Nodrošināt tīrību un kārtību klientu dzīvojamās telpās, koplietošanas telpās, veicot mitro uzkopšanu ne retāk kā vienu reizi dienā; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Prasības pretendentam: Pamatizglītība vai vidējā izglītība. Vēlama praktiskā darba pieredze šajā vai līdzīgā amatā. Darba vieta: VSAC "Zemgale" filiāle "Rūja", Jeri, Jeru pagasts, Valmieras novads. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi "Aprūpētājs" sūtīt uz e-pastu: vakances@vsaczemgale.gov.lv. ; 29209940 Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Zemgale”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese: https://www.vsaczemgale.gov.lv/lv/media/2279/download Informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Par atteikumu ziņosim tikai tiem kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju. Gadījumā, ja divu nedēļu laikā pēc CV nosūtīšanas neesat saņēmis uzaicinājumu uz darba interviju, varat uzskatīt, ka Jūsu kandidatūra netika virzīta pārrunu kārtai. *Valsts sociālās aprūpes centrs "ZEMGALE" (reģ.nr.40900035103) ir Labklājības ministra pakļautībā esoša tiešās valsts pārvaldes iestāde, kas sniedz valsts apmaksātu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu abu dzimumu pilngadīgām personām institūcijā ar smaga garīga rakstura traucējumiem (I un II invaliditātes grupa).  Profesija: APRŪPĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūja, Jeri, Jeru pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-09 Kontaktpersona: Jānis Flaksis Izglītības līmenis: Pamatizglītība