Valmieras Ziņas

Novembrī Valmierā norisināsies vairāki Lāčplēša dienai veltīti pasākumi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Novembrī Valmierā norisināsies vairāki Lāčplēša dienai veltīti pasākumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

5.novembrī no plkst.17 līdz plkst.19 Valmieras Kultūras centra foajē norisināsies sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas pasākums, kurā piedalīties aicinātas ģimenes kopā ar bērniem, vecvecākiem, kā arī jaunieši, studenti un citi interesenti. Latvijas iedzīvotāji ik gadu tiek aicināti piespraust sarkanbaltsarkanu lentīti stilizēta skaitļa “11” formā, kas norāda uz 1919.gada 11.novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā cīņa pret Bermonta karaspēku. Sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas akcija Valmierā norisināsies jau trešo gadu.

No 5.novembra līdz 18.novembrim Valmieras Kultūras centra foajē ikviens varēs uzrakstīt savu ierosinājumu un ideju Latvijas valsts 100.dzimšanas dienas svinībām, piedaloties Ideju bankas veidošanā “100 idejas 100 Latvijas gadiem!”.

8.novembrī plkst.15 Valmieras Kultūras centrā notiks svētku koncerts “Manai dzimtenei”. Tajā skaistākās latviešu dziesmas izdziedās Andris Ērglis, Aija Andrejeva, Viktors Lapčenoks, Dainis Skutelis, Samanta Tīna, Atis Auzāns, Oranžais koris un Valmieras Kultūras centra jauktais koris “Valmiera”. Ieejas maksa no 10 eiro līdz 18 eiro.

11.novembrī plkst.16.30 Sv.Sīmaņa baznīcā notiks aizlūgums par Latvijas brīvības cīņās kritušajiem karavīriem. Savukārt no plkst.17 ikviens aicināts pulcēties Lāpu gājienam Valmieras pilsētas Rātslaukumā. Lāpu gājiens no Rātslaukuma virzienā uz pilsētas Centra kapiem sāksies plkst.17.30. Ap plkst.18 Centra kapos notiks Lāčplēša dienai veltīts piemiņas brīdis.

Aicinām pievienoties, SIA ''AK12'' Man Truck & Bus SE pilnvarotam pārstāvim Vidzemē, kravas automašīnu servisa komandai, kvalificētu autoatslēdznieku darbam Valmierā.Darba pienākumi:- Veikt automašīnu diagnostiku, remontus un apkopes, ievērojot remontu un apkopju tehnoloģiskos procesus;- Veikt automašīnu sagatavošanu tehniskajām apskatēm.Mēs sagaidām:- Labu izpratni par automobiļu tehnisko uzbūvi un darbību;- Disciplinētību un augstu atbildības sajūtu;- Pabeigtu profesionālo izglītību;- Jebkādas papildus prasmes saistībā ar amatu tiks uzskatītas par priekšrocību.Mēs piedāvājam:- Iespēju strādāt stabilā, augošā uzņēmumā;- Atalgojumu + prēmiju par padarīto no 1400 EUR līdz 3000 EUR (pirms nodokļu nomaksas);- Sociālās garantijas;- Veselības apdrošināšanu;- Dinamiskus darba apstākļus un draudzīgu darba vidi;- Periodiskas apmācības kvalifikācijas celšanai.Nodrošinām:- Mūsdienīgas telpas un labus darba apstākļus;- Specializētu darba apģērbu un apavus;- Individuālos darba aizsardzības līdzekļus;- Profesionālus instrumentus un diagnostikas iekārtas;- Nepieciešamās remonta datorprogrammas un tehnisko informāciju. CV iesniegt sūtot elektroniski uz norādīto e-pasta adresi: veikals@ak12.lv Informācijai zvanīt uz norādīto tālr.nr. 28685243 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Profesija: AUTOATSLĒDZNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Jaunmeijas, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2025-10-01 Kontaktpersona: Lelde Priedniece Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Aicinām pievienoties Bosch Car Service un Man Truck & Bus SE pilnvaroto pārstāvju komandai vieglo automašīnu servisa mehāniķi darbam Valmierā.Darba pienākumi:- Veikt vieglo automašīnu diagnostiku, remontus un apkopes, ievērojot remontu un apkopju tehnoloģiskos procesus;- Veikt automašīnu sagatavošanu tehniskajām apskatēm.Mēs sagaidām:- Labu izpratni par automobiļu tehnisko uzbūvi un darbību;- Disciplinētību un augstu atbildības sajūtu;- Pabeigtu profesionālo izglītību;- B kategorijas autovadītāja apliecību;- Vēlama pieredze darbā ar datoru;- Jebkādas papildus prasmes saistībā ar amatu tiks uzskatītas par priekšrocību.Mēs piedāvājam:- Iespēju strādāt stabilā, augošā uzņēmumā;- Atalgojumu + prēmiju par padarīto no 1400 EUR līdz 2500 EUR ;- Sociālās garantijas;- Veselības apdrošināšanu;- Dinamiskus darba apstākļus un draudzīgu darba vidi;- Periodiskas apmācības kvalifikācijas celšanai.Nodrošinām:- Mūsdienīgas telpas un labus darba apstākļus;- Specializētu darba apģērbu un apavus;- Individuālos darba aizsardzības līdzekļus;- Profesionālus instrumentus un diagnostikas iekārtas;- Nepieciešamās remonta datorprogrammas un tehnisko literatūru.CV iesniegt sūtot elektroniski uz norādīto e-pasta adresi: veikals@ak12.lv Informācijai zvanīt uz norādīto tālr.nr. 29496563 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Profesija: AUTOATSLĒDZNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kalnmeijas, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 2 Aktuāla līdz: 2025-10-01 Kontaktpersona: Lelde Priedniece Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri