VALMIERA GLASS VIA mājas spēļu sēriju turpina ar neizšķirtu

Svētdien, 4. februārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola’’, turpinot četru mājas spēļu sēriju, Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ietvaros savā laukumā cīnījās neizšķirti 3:3 (2:1) ar FC “Petrow” telpu futbolistiem.

Pirms spēles bija paredzams, ka komandas aizvadīs nepiekāpīgu spēli, kā tas notika arī komandu pirmajā tikšanās reizē, kad FC “Petrow” spēja izraut uzvaru vien spēles otrajā pusē. Otrajā komandu savstarpējā spēlē rezultātu trīspadsmitajā minūtē atklāja Vladislavs Lebedko, izvirzot vadībā viesu komandu. Pēc nepilnām trīs minūtēm 1:1 panāca Kristers Lūsiņš, bet 24 sekundes pirms spēles pirmā perioda beigām minimālu pārsvaru “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” panāca Kārlis Zvirbulis. Jāatzīmē, ka, atšķirībā no pēdējām spēlēm ar Valmieras telpu futbolistu līdzdalību, šajā spēlē komandas, rādot aktīvu sniegumu, reti pārkāpa noteikumus. Visvairāk noteikumi tika pārkāpti spēles otrajā puslaikā, kad valmierieši trīs reizes pārkāpa noteikumus, kamēr pretinieku komanda katrā no puslaikiem nopelnīja tikai pa vienam pārkāpumam.

Sākoties spēles otrajai pusei, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” turpināja pirmā puslaika beigās puslaikā iesākto, palielinot rezultātu starpību līdz diviem vārtiem, kad 29. sekundē savu iespēju teicami izmantoja Alvis Jaunzems. Valmieriešiem izdevās divu vārtu pārsvaru noturēt līdz pat puslaika septiņpadsmitajai minūtei, kad FC “Petrow” labā vārtus guva Aleksejs Sergejevs, panākot 2:3. Šāds rezultāts gan bija tikai trīsdesmit sekundes, jo rezultātu izlīdzināja FC “Petrow” ukraiņu leģionārs Serhii Yakunin, kurš piecas reizes pārstāvējis Ukrainas zāles futbola izlasi, bet FC “Petrow” pievienojās tieši pirms spēles ar “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”. Turpinājumā abas komandas vārtus nosargāja neskartus, beidzot spēli ar 3:3.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – FC “Petrow” 3:3 (2:1)

Vārti: Lūsiņš 16′, Zvirbulis 20′, A. Jaunzems 21′ – Lebedko 13′, Sergejevs 37′, Yakunin 38′

Brīdinājums: Hudaiberdijevs

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Mačulāns, Lūsiņš, A. Jaunzems, V. Jaunzems, Nazarovs, Taulavičus, Zvirbulis, Veidemanis, Bacis, Koļesņikovs

FC “Petrow”: Ņefjodovs, Cvetkovs, Lebedko, Ņesterenko, Hudaiberdijevs, Skeņevs, Martins, Pastars, Burenkovs, Skurjats, Sergejevs, Deņisenko, Babris, Yakunin

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ar divpadsmit spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem turpina atrasties kopvērtējuma septītajā jeb priekšpēdējā vietā, par desmit punktiem atpaliekot no priekšā esošās “New Project Tente” vienības. Nākamo spēli valmierieši aizvadīs jau 11. februārī, kad, turpinot mājas spēļu sēriju, savā laukumā uzņems FK “Beitar” telpu futbolistus.

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)