Valmieras Ziņas

Valmieru tūrisma izstādē “Balttour 2018” popularizēs “Enter Gauja” stendā

Lasīšanas laiks: 2 min

No 2. līdz 4.februārim tūrisma izstādē “Balttour 2018” būs iespēja uzzināt par aktuālo tūrisma piedāvājumu Valmierā, apmeklējot vienoto Gaujas Nacionālā parka pašvaldību stendu “Enter Gauja”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Tūrisma informācijas centra galvenā tūrisma projektu vadītāja Anita Tīlena.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt jauno “Enter Gauja” mobilo lietotni, iepazīstoties ar īpašajiem uzņēmēju piedāvājumiem, maršrutiem un citu tūrisma informāciju, kas aktuāla Gaujas Nacionālā parka, tostarp Valmieras, viesiem. Tāpat arī stenda apmeklētāji tiks iepazīstināti ar gaidāmajiem pasākumiem 2018. gadā Valmierā: no 27. līdz 30.jūlijam tiks atzīmēta Valmieras 735.jubileja, savukārt no 3. līdz 8.augustam Valmierā norisināsies nu jau par tradīciju iedibinātais Valmieras vasaras teātra festivāls. Arī šogad viesus laipni gaidīs Valmieras restorānu nedēļās, kas norisināsies divreiz gadā: no 9. līdz 15.aprīlim un no 5. līdz 11.novembrim. Stenda apmeklētājiem tiks sniegta informācija arī par šīs sezonas jaunumu – jau pavisam drīz pieejamo Valmieras peldbaseinu kompleksu.  

Gaujas Nacionālā parka teritorijā esošās pašvaldības, tajā skaitā Valmieras pilsēta, kopš 2012.gada īsteno kopīgu stratēģiju par Gaujas Nacionālo parku kā vienotu tūrisma galamērķi, un tūrisma izstāde “Balttour” ir viena no kopumā septiņām izstādēm šogad, kurās Gaujas Nacionālā parka tūrisma galamērķis tiks popularizēts.  

Visi laipni gaidīti “Enter Gauja” stendā tūrisma izstādē “Balttour 2018”, lai plašāk uzzinātu par atpūtas un ceļošanas iespējām kā Gaujas Nacionālajā parkā, tā arī Valmierā!

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri