Valmieras Ziņas

5 idejas vizuālā tēla pārmaiņām

Lasīšanas laiks: 4 min

Sievietes izskatam ir cieša saistība ar to, kā viņa jūtas un kādu enerģiju izstaro sev apkārt. Ja viņa ir neapmierināta ar savu tēlu, tas apnicis vai šķiet garlaicīgs, tas atspoguļojas arī viņas emocionālajā pasaulē. Tāpēc arī sievietēm patīk ik pa laikam kaut ko mainīt sevī, izmēģināt ko jaunu, jo tas ļauj justies vitālām, sievišķīgām un starojošām. Ja arī jums ir pienācis tas brīdis, kad vēlaties pārmaiņas, tad piedāvājam piecas idejas izmaiņām vizuālajā tēlā, kas noteikti uzlabos noskaņojumu un apkārtējiem liks uz jums atskatīties.

•    Jauna matu krāsa un griezums

Viens no ātrākajiem un pamanāmākajiem veidiem, kā ieviest pārmaiņas vizuālajā tēlā, ir matu krāsas maiņa, jauns griezums vai pat abi kopā. Frizūras maiņa ir viens no sieviešu biežākajiem risinājumiem brīžos, kad dzīvē notiek nopietnas pārmaiņas, kad ir vēlme emocionāli no kaut kā atbrīvoties. Jauna matu krāsa un frizūra ir kā jauns sākums. Labā ziņa – mati vienmēr ataug, bet pie citas matu krāsas var tikt jau nākamajā dienā, ja nu tomēr nepatīk izvēlētās pārmaiņas un pārdomājat.

Kādas matu krāsas šobrīd ir modē? Uzvaras gājienu joprojām turpina blondie toņi dažādās krāsošanas tehnikās. Piemēram, aktuālas ir gaišākas šķipsnas pie sejas. Modes tendencēs iekļauti arī persiku, lavandas un maigi rozā toņi, kuri lieliski var ieskanēties blondajos krāsojumos. Kā arī bagātīgi brūnie toņi. Ja noskaņojums ir pavisam drosmīgs – tieši tagad uz skatuves sāk atgriezties rudās matu krāsas. Varbūt ir vērts izmēģināt?

•    Izteiksmīgs manikīrs

Ne tikai mati, bet arī nagi ir viens no sievietes tēla būtiskiem elementiem. Tāpēc, ja alkstat pārmaiņu un gribat savu vizuālo tēlu padarīt izteiksmīgāku, tad varat izvēlēties košas krāsas vai neparasta dizaina manikīru, kas sagādās prieku pašai, kā arī piesaistīs apkārtējo skatienus. Smelieties iedvesmu Pinterest, Instagram, dabā vai citur, lai izvēlētos sev tīkamākās formas, krāsas un akcentus savam jaunajam manikīram. Kas šobrīd aktuāls manikīra pasaulē? Nagi dažādās krāsas, nevis tikai vienā tonī. Dažādi dekoratīvi raksti un elementi, matēti nagi, spīdumi, spēlēšanās ar ģeometriskajām līnijām un formām un pat īsti mākslas darbi uz nagiem. Jo krāsās atturīgāks ir jūsu vizuālais tēls, jo drosmīgākus varat krāsot nagus.

•    Jauna somiņa vai citi aksesuāri

Impulsīvi pirkumi garderobē nav vēlami, jo parasti tas beidzas ar to, ka jaunais apģērba gabals nostāv skapī, jo nav to ar ko kombinēt, tas nepiestāv vai neder. Bet tas neattiecas uz aksesuāriem – tos var uz vajag izvēlēties dažādus, izteiksmīgus un oriģinālus. Ar pareizi piemeklēta aksesuāra palīdzību acumirklī varat atsvaidzināt savu tēlu, kurā ir jau iemīļotie apģērba gabali. Koptēls var iegūt svaigu elpu ar košas jostas vai modernas somiņas palīdzību. Neaizmirstiet arī par lakatiem, cepurēm, cimdiem un zeķbiksēm – apskatiet modeļus, kuri izceļas ar krāsu, faktūru un interesantu dizainu. Varbūt tieši tas ir vajadzīgs jūsu tēla atsvaidzināšanai!

•    Pielaikojiet modes aktualitātes

Mode esot pārejoša, bet stils mūžīgs. Ja ir atrasts savs īstais stils, kas piestāv un liek justies ērti, tikai pārmaiņu vārdā nav uzreiz jāmetas un jāveido sev pilnībā jauns imidžs. Tomēr tas nenozīmē, ka nevarat iepazīties ar sezonas modes aktualitātēm, piemērīt tās un paskatīties – varbūt kaut kas no tā lieliski iederas jūsu stilā un to labi papildinās. Varbūt jums piestāv šobrīd aktuālās brīvi krītošās un paplatinātās bikses, “oversize” žakete, stilīgie adījumi, apģērbi “garšīgos” pasteļtoņos vai citi trendi.

•    Oriģināli un pamanāmi apavi

Vēl viena koptēla detaļa, kas vienmēr spēj atsvaidzināt izskatu un piešķir tam oriģinālu noskaņu, ir gaumīgi apavi. Ja nepatīk eksperimentēt ar apģērbiem, to vienmēr var izdarīt ar apaviem – košas krāsas, izteiksmīgas zoles un papēži, faktūras un citi elementi piesaistīs skatienus. Pie 2021. gada modes tendencēm apavu pasaulē tiek minēti kovboja un armijas stila zābaki, apavi ar ķēžu elementiem un sprādzēm un citi trendi. Protams, vienmēr uz šiem jaunumiem jāskatās sava stila kontekstā un jāizvēlas tas, kas saskan ar jūsu personību un dzīvesstilu. 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

TEHNISKAIS STRĀDNIEKS TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: pārvietot un novietot norādītajā vietā saražoto produkciju, palīgmateriālus u.c.; veikt primāro produkcijas kvalitātes novērtēšanu, šķirot neatbilstošas kvalitātes produkciju; sagatavot produkciju tālākai pārstrādei (šķirošana, svēršana, ievadīšana datu bāzē, pavadzīmes izdrukāšana, reģistrēšana žurnālā); racionāli organizēt savu darbu, iekļauties maiņas uzdevuma izpildei noteiktajā laikā. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; augsta atbildības sajūta; spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; noturīga uzmanība un precizitāte. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); atalgojumu sākot no 900-1100 EUR pirms nodokļu nomaksas; attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi TEHNISKAIS STRĀDNIEKS sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: TEHNISKAIS STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju (profesijas kods 2342 01), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (pilna darba likme, 40 stundas nedēļā) Ja Tev ir vēlme: • plānot un realizēt izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu, saskaņā ar Iestādē realizējamo pirmsskolas izglītības programmu; • veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; • nodrošināt izglītojamo adaptāciju Iestādē, sadarboties ar Iestādes izglītojamo vecākiem; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības mūzikas un sporta skolotājiem, organizēt svētkus, tematiskos pasākumos un citas aktivitātes; • sagatavot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID – 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā uz nenoteiktu laiku pirmsskolas izglītības sporta skolotāju (profesijas kods 2342 03), darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes) Ja Tev ir vēlme: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, izglītojamo vecumam atbilstošu mācību procesu; • sadarbībā ar pirmsskolas izglītības skolotājiem, organizēt sporta svētkus un citas sporta aktivitātes; • plānot savu darbību, sagatavojot nepieciešamo dokumentāciju e-vidē; un ja Tev ir: • izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības; • prasmes darbā ar datoru; • sadarbspējīgs COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 872,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un darba pienākumu veikšanai atbilstošu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 30. decembrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-12-30

Mūsu partneri