Valmieras Ziņas

17. decembrī Valmierā veiks ielu malu tīrīšanu no sniega

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 17. decembrī, no plkst. 8.30 līdz 13.00 Valmieras pilsētas teritorijā atsevišķos ielu posmos veiks ielu malu tīrīšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša.

Dēļ intensīvas satiksmes diennakts gaišajā laikā un automašīnu novietošanas ielu malās vakaros un brīvdienās ir apgrūtināta ielu malu tīrīšana Valmierā. Noteikto ielu malu tīrīšanas laikos iedzīvotājus aicina savas automašīnas novietot pagalmos, nevis ielas malā, lai netraucētu darbu izpildi:

  • Rūpniecības ielas un Zvejnieku ielas malas – gar PII “Sprīdītis”;
  • Smiltenes iela posmā – no Stacijas līdz Podnieku ielai un posmā no Stacijas līdz Ūdens ielai;
  • Marijas iela posmā – no Stacijas līdz Ūdens ielai un posmā no Stacijas līdz Podnieku ielai;
  • Kārļa iela posmā – no Jāzepa Vītola ielas līdz Rīgas ielai;
  • Jumaras iela gar dzīvojamām mājām.

Speciālisti dod norādes autoceļu uzturētājiem par prioritārā secībā tīrāmajiem posmiem, pamatojoties uz ceļu uzturēšanas klasēm, jo visus ceļus vienlaikus iztīrīt nav iespējams. Pašvaldības Operatīvās informācijas centra speciālisti ir sazinājušies ar māju apsaimniekotājiem, lai nodotu informāciju un informētu auto īpašniekus un pirmsskolas izglītības iestādes apmeklētājus par plānotajiem tīrīšanas darbiem.

Vairāku daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji automašīnu stāvvietu, kas atrodas pie ielām, tīrīšanu ir organizējuši un veikuši pašu spēkiem.

Iedzīvotājus aicina būt saprotošiem un minētajā ielu tīrīšanai paredzētajā laikposmā automašīnas novietot citur. Pašvaldība atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Informāciju par ceļu, ielu un ietvju uzturēšanas klasēm Valmierā un novada teritorijā ir pieejamas šeit: www.valmierasnovads.lv/pagaidu-cela-zimes-ielu-tirisanas-nodrosinasanai/.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri