Valmieras Ziņas

11.novembrī Valmierā notiks orientēšanās spēle “Lāčplēsim pa pēdām”

Svētdien, 11.novembrī, no pl.17:00 – 20:00 biedrība “Valmieras divi krasti” aicina uz interaktīvu orientēšanās pasākumu “Lāčplēsim pa pēdām”.

Dodies uz pasākumu https://ej.uz/LacplesimPaPedam un atzīmē, ka to apmeklēsi. 11.novembrī, pl.17:00, gaidi paziņojumu vai meklē informāciju pasākumā, par to, kur atrodas kontrolpunkti. Apmeklē visus kontrolpunktus, uztaisi tajos selfiju un dodies uz finišu Valmieras Jauniešu mājā, Mākslinieku ielā 2. Finišā nosauc teikumu, kura atslēgas vārdi būs paslēpušies kontrolpunktos, un piedalies balvu momentloterijā.

Momentloterijā iespējams laimēt kādu no vairāk nekā pussimts balvām no mūsu draugiem un atbalstītājiem: Valmiermuižas alus, VAIDAVA Ceramics, Valmieras pilsētas pašvaldības, pilsētas galerijas “Valleta”, ātrās picas “La Pizza Veloce”, “Smukcepures”, Valmieras Drāmas teātra, Paklājiņi-Puzļi Ortodon.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

KARTOGRĀFS Valmierā Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra (Reģ. Nr. 90002065000) konkursa kārtībā aicina darbā: KARTOGRĀFU Kartogrāfijas departamenta Ziemeļu nodaļā Amata pienākumi: • Veikt kamerālo dešifrēšanu liela mēroga (1:2000 - 1:10 000) ģeotelpisko datu, topogrāfisko karšu vai plānu sagatavošanas vai aktualizācijas vajadzībām; • veikt mēroga 1:25 000 karšu datu sakārtošanas un noformēšanas darbus; • veikt lauku apsekošanas darbus. Prasības kandidātiem: • vidējā profesionālā vai augstākā izglītība kartogrāfijā, ģeogrāfijā, zemes ierīcībā, ģeodēzijā vai citā radniecīgā specialitātē; • zināšanas par ģeotelpisko datu apstrādes datorprogrammām ( Microstation, Bentley Map) un darba iemaņas ar biroja datorprogrammām (pieredze darbā ar speciālām ģeotelpisko datu apstrādes datorprogrammām (ESRI ArcGIS, QGIS,) tiks uzskatīta par priekšrocību.); • atbilstība likuma "Par valsts noslēpumu" 9.panta prasībām. Mēs piedāvājam: • Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu valsts pārvaldē; • Iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas; • Sociālās garantijas, atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam, mēnešalgu 1.kategorijai: 720 EUR, 2.kategorijai: 760 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 810 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā), 3.kategorijai: 850 EUR (bez pieredzes Aizsardzības ministrijas resorā), 900 EUR (ar pieredzi Aizsardzības ministrijas resorā) (pirms nodokļu nomaksas) un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām; • Darba vietu Valmierā. Pretendentiem/-ēm lūdzam pieteikties, iesniedzot motivētu pieteikuma vēstuli, aizpildot Curriculum Vitae formu, kura atrodama Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras (turpmāk – Aģentūra) mājaslapā un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi Aģentūras Personāla un lietvedības nodaļā, 25. vai 21.kab., Rīgā, O.Vācieša ielā 43, LV – 1004, vai nosūtot e-pastu: konkurss@lgia.gov.lv ar norādi “Kartogrāfs Valmierā”. Kontakttālrunis: 26573186 Pieteikšanās beigu datums: 2018.gada 30.novembris. Informējam, ka pēc dokumentu atbilstības izvērtēšanas konkursa 1. kārtā, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa 2. kārtai.

Mūsu partneri