Valmieras Ziņas

Video: Aicina iesaistīties akcijā “Ietērpsim Sajūtu Parku simtgades svinību tērpos” (1)

Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parks aicina: “Latvijas valsts simtgadei par godu ietērpsim Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka kokus sarkanbaltsarkanā!” Aicinām ikvienu interesentu (skolu, uzņēmumu, domubiedru grupu) piedalīties akcijā un ietērpt sevis izvēlētu Sajūtu Parka koku sarkanbaltsarkanā, tādējādi pasniedzot savu dāvanu Latvijai simtgadē.

2013.gadā SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” rīkotajā akcijā “Sasildi kokus” Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka koki ar Valmieras un tuvāko novadu skolu un bērnudārzu, dažādu uzņēmumu un organizāciju, kā arī pansionātu iemītnieku palīdzību tika ietērpti košos, videi draudzīgos tērpos, kas piesaistīja gan valmieriešu, gan pilsētas viesu interesi. Latvijas valsts simtgadei par godu akcija tiks turpināta un Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parka koki tiks ietērpti sarkanbaltsarkanos, latvisku noskaņu “tērpos”.

Arī tu vari kļūt par akcijas dalībnieku! Aicinām ikvienu iestādi, uzņēmumu, organizāciju vai domubiedru grupu dāvāt kādam no Sajūtu Parka kokiem savu svinīgo simtgades tērpu! Tērpi tiks gatavoti no dzijām sarkanbaltsarkanos toņos, kā arī citiem dabai draudzīgiem materiāliem. Akcijas organizētāji parūpēsies par dažādiem tehniska rakstura jautājumiem, koordinēs akcijas publicitātes procesus, kā arī sarūpēs balvas.

Tehniskie norādījumi:

  1. Koka izvēlēšanās Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parkā – līdz 16.martam (ieskaitot)
  2. Apdares materiālu sagatavošana – līdz 27.aprīlim (ieskaitot)
  3. Augstums: 3-4 metri
  4. Apkārtmērs: atkarīgs no izvēlētā koka stumbra apkārtmēra
  5. Materiālu uzstādīšana – 30.aprīlis – 4.maijs (būs pieejams pacēlājs)

Pieļaujamie izejmateriāli:

  1. Krāsas – karmīnsarkana (Latvijas karoga krāsas), balta
  2. Dzija, audumi u.c. videi draudzīgi, kokiem nekaitējoši materiāli

Valmieras tehnikums aicina darbā GALVENO GRĀMATVEDI Galvenie darba pienākumi: Grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām; Pakļautībā esošās grāmatvedības darbinieku komandas vadība, darba izpildes organizēšana un kontrole; Nodokļu, finanšu, gada pārskatu sagatavošana un iesniegšana; Dalība budžeta sastādīšanā un budžeta izpildes kontrolē; Ienākošās un izejošās grāmatvedības dokumentācijas apstrāde, uzskaite un kontrole; Bankas operāciju veikšana; Grāmatvedības uzskaites nodrošināšana ar dažādu izglītības iestādes īstenoto projektu saistītajiem ieņēmumiem un izdevumiem, projektu finanšu plūsmas plānošana; Maksājumu veikšana projektu aktivitāšu ietvaros; Dalība projektu un attīstības plānu rentabilitātes kontrolē. Prasības pretendentam: Augstākā izglītība finansēs, ekonomikā vai grāmatvedībā; Darba pieredze galvenā grāmatveža amatā vismaz 2 gadi; Iemaņas darbā ar grāmatvedības uzskaites sistēmu HORIZON; Labas latviešu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas; Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint; Prasme strādāt ar biroja un mūsdienu sakaru tehniku; Pozitīva un radoša attieksme pret darbu; Labas saskarsmes iemaņas, organizatoriskās spējas, stresa noturība. Piedāvājam: Stabilu atalgojumu (no 1200 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas), Pilnu slodzi – 40 h nedēļā, Profesionālo pilnveidi, Teicamus darba apstākļus. Tālrunis informācijai: 27803235. CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu projekti@valmierastehnikums.lv līdz 2018.gada 23.aprīlim plkst. 12:00. Profesija: GALVENAIS GRĀMATVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-04-23 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri