Valmieras Ziņas

Ziedu piegāde Rīgā. Mīlestības un prieka sūtīšana pāri attālumiem!

Lasīšanas laiks: 9 min

Šajā vēstījumā Jūs iepazīstināsim ar brīnišķīgu pakalpojumu, kurš vērtīgi noderēs Jums katram svētku dienā vai vienkārši ikdienas gaitās. Ziedi uz mājām pa gaisu! Sākumam īss saturs.

 • Kas ir ziedu piegāde Rīgā, Valmierā un citās pilsētās Latvijā
 • Ziedu iepirkšanās tiešsaistē – ērtības
 • Svaiguma un kvalitātes nodrošināšana
 • Emociju izteikšana ar perfektu pušķi
 • Smaidi Jūsu mīļotajiem
 • Padarīt katru gadījumu īpašu
 • Kā pasūtīt ziedus internetā
 • Uzticami un savlaicīgi piegādes pakalpojumi
 • Secinājumi
 • Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Jums kādreiz ir bijušas tādas situācijas, svarīga diena tuvojas, bet Jūs nevarat būt klāt, lai svinētu kopā ar Jūsu mīļajiem Rīgā, Valmierā vai citā Latvijas pilsētā? Mēs, ziedu interneta veikals www.PuķuPiegāde.Lv specializējamies tieši ziedu piegādes pakalpojumos šādos gadījumos – puķu pušķu veidošanā un piegādē, sniedzot Jums iespēju izpaust rūpes un mīlestību par saviem tuviniekiem, draugiem, darba kolēģiem pat, ja atrodieties tālu prom. Mēs jau vairāk kā 10 gadu garumā darām šo atbildīgo darbu un zinām visus sīkumus kā to darīt pareizi.

Kad runa ir par mīlestības, pateicības vai prieka izteikšanu, nekas nerunā emociju valodā labāk par ziediem. To košās krāsas, burvīgās smaržas un maigais skaistums spēj aizkustināt sirdis un radīt prieku. Ja Jums ir kāds īpašs cilvēks Rīgā, Latvijā un Jūs vēlaties pārsteigt viņu ar satriecošu ziedu pušķi, mūsu tiešsaistes ziedu piegādes veikals ir gatavs palīdzēt. Izmantojot mūsu uzticamos pakalpojumus, Jūs varat pārvarēt attālumus un nosūtīt sirsnīgus novēlējumus saviem mīļajiem pa gaisu! Kādā veidā pa gaisu? Lietojot mūsdienu mobilās ierīces un plašo internetu.

Kāpēc izvēlēties ziedu piegādi Rīgā – www.PuķuPiegāde.Lv

Ziedi nav tikai dāvanas, tie ir mīlestības un simpātiju simboli. Izvēloties ziedu piegādi Rīgā, Jūs varat apliecināt savu klātbūtni pat tad, ja fiziski atrodaties tālu. Neatkarīgi no tā, vai ir dzimšanas diena, jubileja, izlaidums vai citi svētki. Šo iemeslu pēc, jau vairāk kā 10 gadus atpakaļ tika radīts mūsu interneta veikals, kas piedāvā plašu, izsmalcinātu pušķu izvēli jebkuram gadījumam. Mūsu komandas mērķis ir likt Jūsu mīļajiem justies īpašiem un lolotiem neatkarīgi no attāluma. Arī Valmierā un visa Latvijā mēs aizvedīsim un apsveiksim no Jūsu vārda.

Ziedu iepirkšanās ērtības tiešsaistē

Ar mūsu tiešsaistes ziedu piegādes veikalu nosūtīt ziedus uz Rīgu vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Jūs varat pārlūkot mūsu plašo ziedu kompozīciju kolekciju jebkurā Jums ērtā laikā 24/7. Katra ziedu kompozīcija būs rūpīgi veidota un pasniegta ar smaidu sejā. Klāt puķēm pievienosim apsveikuma kartiņu ar Jūsu norādītajiem apsveikumu vārdiem. No klasiskām rozēm līdz košiem pušķiem – mūsu piedāvāto iespēju klāsts nodrošina katram saņēmējam labāko puķu izvēli. Tikai ar dažiem klikšķiem norādiet vēlamo pušķi, pievienojiet apsveikuma tekstu un veiciet pirkumu interneta veikalā.

Svaiguma un kvalitātes garantija

Mēs saprotam, cik svarīgi ir saviem mīļajiem nosūtīt svaigus un kvalitatīvus ziedus. Tāpēc mēs cieši sadarbojamies ar uzticamiem ziedu audzētājiem no visas pasaules. Mūsu kolektīvā darbojas labākie floristi, viņi aizraujas ar savu mākslas pieskārienu katrā darbā. Katrs zariņš pušķī tiek atlasīts ar rokām un noformēts ar vislielāko rūpību, lai nodrošinātu, ka saņēmējs un ziedu pircējs iegūst tikai labāko rezultātu. Mūsu rūpes par kvalitāti garantē, ka ziedi ieradīsies pilnā krāšņumā, izstarojot skaistumu un smaržu.

Emociju izteikšana ar perfektu pušķi – tā arī var!

Ziediem ir sava valoda, un katram ziedam ir unikāla nozīme. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izteikt mīlestību, pateicību vai līdzjūtību, mūsu ziedu klāsts un pieredze ļauj atrast ideālu kompozīciju, kas uzrunās vajadzīgo sirdi. Mūsu pušķi ir gan eleganti un izsmalcināti, gan dzīvespriecīgi un spilgti – tie ir pārdomāti veidoti, lai raisītu pozitīvākās emocijas un radītu paliekošas atmiņas.

Smaidi sejās Jūsu mīļotajiem un tuviniekiem

Iedomājieties, kāds prieks būs Jūsu mīļotā cilvēka sejā, kad viņš saņems pārsteiguma ziedu piegādi Rīgā pie mājas durvīm. Mūsu misija ir radīt laimes mirkļus un radīt smaidus Jūsu draugu, ģimenes locekļu un nozīmīgu cilvēku sejās. Attālumam nekad nevajadzētu kavēt mīlestības un simpātiju izpausmi. Izmantojot mūsu pieredzes bagātos pakalpojumus, Jūs vienmēr priecēsiet saņēmēju. Viņš tiešām jutīsies aprūpēts un zinās, ka ir Jūsu domās, neatkarīgi no tā, cik tālu viens no otra esat.

Padarīt katru gadījumu īpašu

Neatkarīgi no tā, vai tā ir dzimšanas diena, jubileja, Valentīna diena, Mātes diena vai jebkurš cits notikums, mūsu floristiem Rīgā vienmēr padomā ir kāds ideāls puķu pušķis, kurš svētkus padarīs neaizmirstamus. Droši uzrakstiet mums uz WhatsApp mobilo aplikāciju, noteikti Jums palīdzēsim rast labāko risinājumu Jūsu situācijām. Katra kompozīcija ir rūpīgi veidota, lai atbilstu notikuma nozīmei un vairotu saņēmēja prieku. No romantiskām, sarkanām rozēm līdz maigiem pavasara ziediem sezonas laikā. No klasiskajām krizantēmām līdz tulpēm pavasarī – mūsu kolekcija ir piemērota ikvienai gaumei un vēlmēm. Skan interesanti? Ienāciet un apskatiet preču kategorijas vajadzīgajiem svētkiem:

Kā pasūtīt ziedus internetā?

Pasūtīt ziedu piegādi Rīgā ir vienkāršs un viegls process. Lūk, kā Jūs varat pārsteigt savus tuviniekus ar skaistu pušķi:

 • Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni PukuPiegade.Lv un aplūkojiet ziedu klāstu.
 • Izvēlieties kompozīciju, kas vislabāk atspoguļo Jūsu emocijas un ir piemērota attiecīgajam notikumam un pievienojiet to pirkuma grozam.
 • Pasūtījuma grozā, ja vēlaties, komentāros ierakstiet vēlamās norādes floristam un kurjeram.
 • Norādiet saņēmēja adresi, kā arī piegādes datumu un laiku. Gadījumos, ja adrese nav zināma, ar klienta atļauju, mēs piezvanīsim ziedu saņēmējam un uzzināsim kurp un kad ir jāved. Saņēmējs neuzzinās, kas tiks piegādāts. Ja klients norādīs anonīmu piegādi, saņēmējs netiks informēts par klientu.
 • Pārbaudiet pasūtījuma informāciju un pārejiet pie nākamā soļa -apmaksas. Mūsdienu maksājumu sistēmas sniedz drošus apmaksas veidus tiešsaistē izmantojot HTTPS šifrētos sakaru kanālus. Izvēlieties Jums ērtāko samaksas veidu un sekojiet norādēm. Populārākais veids ir klienta bankas kartes izmantošana, jo transakcija notiek dažu sekunžu laikā. Klienta maksājuma dati mums nav zināmi, jo tos apstrādā tikai maksājumu sistēmas uzturētāji, pasaules lielāko un nopietnāko banku uzraudzībā.

Pēc pasūtījuma apmaksas Jūsu darbs ir beidzies. Tālāk ļaujiet mums par visu parūpēties. Mūsu uzticamā komanda nodrošinās, ka Jūsu izvēlētais pušķis tiks sagatavots ar mīlestību un piegādāts laikā, lai iepriecinātu Jūsu tuviniekus ar ziediem vīrietim, ziedu pušķiem sievietei, puķēm mammai, tētim, draugiem, radiem, kolēģiem.

Uzticami un savlaicīgi piegādes pakalpojumi

Mēs saprotam, cik svarīga ir savlaicīga piegāde tāpēc augstu vērtējam Jūsu uzticību un darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Jūsu pušķis sasniedz galamērķi norādītajā datumā un laikā. Garantējam mūsu pārbaudīto kurjeru efektīvos un uzticamos piegādes pakalpojumus. Tikai zinošākie un laipnākie puķu kurjeri darbojas mūsu kolektīvā. Mēs esam apņēmušies padarīt Jūsu mīļoto cilvēku dienu priecīgu, rūpīgi un precīzi piegādājot Jūsu emocijas, Jūsu uzmanību!

Secinājumi

Attālumam nekad nevajadzētu kavēt mīlestības un pateicības izpausmi. Ar mūsu ziedu piegādi Rīgā Jūs varat nosūtīt sirsnīgu vēstījumu, mīlestības apliecinājumu un prieka vēlējumus saviem mīļajiem neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties. Mūsu plašais skaisto pušķu klāsts, ērtā iepirkšanās tiešsaistē un uzticamie piegādes pakalpojumi un pieredze padara mūs par centīgāko un labāko ziedu piegādātāju Rīgā un visa Latvijā. Pasūtiet ziedus jau tagad www.PukuPiegade.Lv , norādiet piegāde datumu un mēs izgatavosim ziedu pušķi tikai dažas stundas pirms transportēšanas.

Biežāk uzdotie jautājumi:

 • Vai ziedu piegādei Rīgā es varu pievienot personalizētu vēstījumu – apsveikumu?

Jā, Jūs varat pievienot personalizētu ziņu savam pirkumam, veicot pasūtījuma anketas aizpildīšanu. Iedrukājiet tekstu, mēs ierakstīsim to kartiņā. Tas ir lielisks veids, kā nodot savas emocijas un likt saņēmējam justies laimīgam.

 • Vai Jūs piedāvājat ziedu piegādi Rīgā tajā pašā dienā?

Jā, mēs piedāvājam piegādi tajā pašā dienā pasūtījumiem, kas iesniegti līdz mūsu norādītajam beigu termiņam. Lūdzu, pārbaudiet mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu precīzu laiku un pieejamību. Ikdienā mums ir vajadzīgas aptuveni 2 stundas, lai izgatavotu un aiztransportētu Jūsu pirkumu.

 • Vai es varu būt drošs (-ša), ka piegāde būs tieši laikā?

 Jā. Kad Jūsu pasūtījums tiks nodots saņēmējam adresē, Jūs saņemsiet piegādes atskaiti. Ja rodas vēlme pārbaudīt, Jūs droši rakstiet mums uz WhatsApp mobilo aplikāciju norādot piegādes adresi un mēs Jums paziņosim par tekošo stāvokli.

 • Vai kopā ar ziedu pušķiem Jūs piedāvājat arī papildu preces – dāvanas?

Jā, mēs piedāvājam dažādas papildu preces – dāvanas, ko varat pievienot ziedu pušķim, piemēram, šokolādes, balonus vai plīša rotaļlietas. Jūs varat pievienot dāvanas pasūtījuma noformēšanas laikā.

 • Ko darīt, ja saņēmējs piegādes laikā nav pieejams?

 Ja saņēmējs nav pieejams norādītajā adresē un piegādes laikā, mēs darīsim visu iespējamo, lai saskaņotu ar viņu un vienotos par piemērotu alternatīvu piegādes laiku. Par situāciju arī tiek informēts pasūtītājs.

 • Vai piegādāsiet manu pasūtījumu arī citā Latvijas pilsētā?

Protams, mēs izveidosim un aizvedīsim Jūsu pasūtījumu uz jebkuru Latvijas adresi, taču piegādes izmaksas būs jāsaskaņo iepriekš individuāli. Zvaniet mums +371 22389107 vai rakstiet uz WhatsApp mobilo lietotni. Atbildēsim Jums dažu minūšu laikā.

Paldies, ka izlasījāt mūsu vēstījumu. Vēlam Jums prieku un svaigus ziedus katru dienu! Pasūtiet šodien, mēs piegādāsim vajadzīgajā dienā un laikā. Izrādiet rūpes arī par Jūsu draugiem – dalieties ar šo rakstu ar draugiem! Arī viņiem ir personas, kuras būs jāapsveic pa gaisu! Iespējams šī persona esat Jūs!

Ar cieņu www.PukuPiegade.Lv

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība Dienesta viesnīca (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) apkopēju (darba vietas adrese: Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt Iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai Iestādē; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasmes augstākā līmenī; • kompetences: pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2024.gada 4.jūlijam pl.12.00 personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 25B, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-07-04 Kontaktpersona: personals@valmierasnovads.lv 64207148 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sporta centra “Kaimiņi” administratoru/-i uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • piedalīties sporta centra darba organizēšanā un koordinēšanā; • koordionēt sporta centra telpu un āra laukuma izmantošanas laiku, nodrošināt apmeklētājus ar nepieciešamo informāciju un tehniskajiem līdzekļiem; • organizēt telpu nomas līgumu parakstīšanu; • piedalīties projektu izstrādāšanā un koordinēšanā; • piedalīties sporta, izklaides un kultūras pasākumos, nodrošināt sabiedrisko kārtību; • plānot un izpildīt sporta pasākumu budžetu un tāmes; • nodrošināt sporta centra inventāra iegādi un uzturēšanu; • piedalīties teritorijas labiekārtošanas darbos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • kompetences: iniciatīva, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā; labas komunikācijas un sadarbības prasmes; augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku; mēs piedāvājam: • normālo darba laiku 40 stundas nedēļā (pēc saskaņota grafika no pl.9:00 līdz pl.18:00, vai no pl.15:00 līdz pl.21:00); • pamatalgu pārbaudes laikā 700 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 711 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes sporta centra “Kaimiņi” administratora/-es amatam”, līdz 2024.gada 5.jūlijam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 25748882 vai 20364827. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri