Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseinā papildināti nodarbību laiki individuālajai peldētapmācībai pieaugušajiem un bērniem

Sākot ar nākamo nedēļu Valmieras peldbaseina treneru kolektīvam pievienojas Sinita Mūrniece un tiek piedāvāti papildus laiki individuālajām peldētapmācības nodarbībām gan bērniem, kuriem nav iespēja piedalīties grupu nodarbībās, gan pieaugušajiem, kuri vēlas apgūt peldēšanu vai attīstīt savas peldētprasmes.

Peldēt var ikviens, jebkurā vecumā! Ir laiks iemācīties peldēt vai uzlabot savas peldēt prasmes un gūt lieliskās sajūtas, ko sniedz ūdens. Valmieras peldbaseina zinošie treneri būs īstie speciālisti, kuri palīdzēs pārvarēt bailes un izmēģināt ko vairāk!

Šobrīd pieejamie laiki ir trešdienās un piektdienās, treneris: Andrejs Lismanis.

Kā arī sākot ar nākamo nedēļu, nodarbībām ir iespējams pieteikties pie treneres Sinitas Mūrnieces:

– pirmdienās (izņemot 19.novembri), plkst. 9:30 – 14:00 lielajā baseinā

– ceturtdienās, plkst. 10:00 – 14:00 lielajā baseinā, plkst. 14:00 – 16:20 mazajā (0,6 – 0,9 m) baseinā, plkst. 17:40 – 18:20 mazajā (0,6 – 0,9 m) baseinā, un plkst. 18:30 – 20:00 (0,9 – 1,1 m) vidējā baseinā.

Pieteikšanās un vairāk informācijas zvanot +371 27040012.

Pakalpojums Reižu skaits Cena Termiņš
Privātais treniņš (60 min) 1 12,00  
Privātais treniņš (60 min) 2 23,00 1 mēnesis
Privātais treniņš 2 personām* (60 min) 1 23,00  
Privātais treniņš (60 min) 4 43,00 2 mēneši
Privātais treniņš 2 personām* (60 min) 2 43,00  

*Piedāvājums spēkā tikai pieaugušajiem.

Vairāk informācijas: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Darba laiks 8:oo – 17:oo, atsevišķos gadījumos pēc nepieciešamības pagarināts darba laiks līdz 20:00. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Piena produktu pārstrādātājs" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.lv Vairāk informācijas pa tālr. 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz sannija.novika@foodunion.com, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri