Valmieras Ziņas

TOP 3 mauriņa traktori mazu un vidēji lielu pagalmu pļaušanai

Lasīšanas laiks: 4 min

Strauji tuvojas vasara un līdz ar to arī zāles pļaušanas darbi. Skaists un kopts zāliens izdaiļo jebkuru pagalmu vai dārzu, tāpēc kvalitatīvs zāles pļaušanas traktors būs tavs uzticamais palīgs, kas pļaušanas darbus padarīs daudz ērtākus un ātrākus.

Mauriņa traktori ir dažādi, atšķiras gan to cena, gan jauda, gan papildu funkcijas. Lielākām teritorijām piemēroti zāles pļāvēji raideri, kas ir viens no traktoru pļāvēju paveidiem.

Zāles pļāvējs raiders atšķiras ar to, ka tam ir lielāks darbības ātrums, vēl ērtāka manevrēšana, turklāt, pievienojot papildu aprīkojumu, to iespējams izmantot citiem dārza darbiem, kā lapu savākšanai, sniega šķūrēšanai, celiņu uzkopšanai u.c. Tiesa gan, šāda tipa dārza traktori ir daudz dārgāki un būs izdevīgs pirkums tad, ja ir ļoti liela pļaujamā platība.

Maza un vidēja lieluma dārziem un pagalmiem ir piemēroti ierastie mauriņu traktori, kas ļaus ne tikai ērti apbraukt apstādījumus, kokus un citus šķēršļus, bet būs arī ērtāk un kompaktāk novietojami, turklāt to cena ir maciņam draudzīgāka.

Raksta turpinājumā esam atlasījuši TOP 3 traktorus zāles pļāvējus par pieejamu cenu, kas piemēroti tieši mazu un vidēji lielu dārzu vai pagalmu pļaušanai!

Zāles pļāvējs traktors Daewoo DWR 620

Daewoo firmas zāles pļāvējs traktors, kas pēc uzbūves līdzinās pļāvējam raideram. Šis modelis piemērots kā nelielu, tā vidēji lielu teritoriju pļaušanai. Traktora pļaušanas platums ir 62 cm, līdz ar to tas būs ērti manevrējams dārza teritorijās, kurās nepieciešams apbraukt apstādījumus, dobes un citus šķēršļus.

Traktoram ir  5,7 ZS jaudas četrtaktu benzīna dzinējs, automātiskā ātruma transmisija, kā arī ērta motora iedarbināšana ar elektrisko starteri.

Traktors aprīkots ar aizmugurējo zāles izmešanas funkciju, kā arī ar 140 l lielu zāles savākšanas tvertni, turklāt to ērti un vienkārši iespējams iztukšot arī braukšanas laikā. Modelim iespējams regulēt pļaušanas augstumu, izvēloties kādu no 4 pļaušanas augstuma pozīcijām.

Korpuss izgatavots no izturīga tērauda un apstrādāts ar pretrūsas pārklājumu. Šis modelis piemērots, ja meklē nelielu pļaušanas traktoru, kas būs ērti manevrējams un kompakti novietojams, jo neaizņem daudz vietas, turklāt modelis pieejams par ļoti draudzīgu cenu.

Zāles traktors MTD 96

Ar 12,5 ZS jaudas dzinēju aprīkotais pļaušanas traktors lieliski tiks galā arī ar plašāku teritoriju pļaušanu, kā arī garākas un jau ataugušas zāles pļaušanu. Ātrāku darba gaitu veicina arī 96 cm platais pļaušanas darba platums.

Izturīgā emaljētā krāsotā tērauda konstrukcija izturīga pret nolietojumu un laikapstākļu radītiem bojājumiem. Šis MTD firmas traktora modelis standartā aprīkots ar aizmugurējo zāles izmešanas funkciju, taču iespējams iegādāties papildu aprīkojumu, lai zāles pļāvējs pļaušanas laikā zāli izmestu arī sānu virzienā.

Pļaušanas augstumu iespējams regulēt izvēloties kādu no 3 pļaušanas augstuma pozīcijām.  Tādejādi varēsi pielāgot vajadzīgo zālāja garumu un pļaušanas laikā tev būs iespēja izvairīties arī no nelieliem šķēršļiem reljefā.

Dažādu izmēru riteņi uzlabo saķeri, tāpēc pļaušana būs ērta arī reljefainās teritorijās. Komfortu darba laikā nodrošina ērtais polsterētais sēdeklis, ko iespējams regulēt atbilstoši savam augumam.

Zāles traktors Alpina AT3 98 HA

Patiesi jaudīgs pļaušanas traktors, kas nodrošina izcilu darbības ātrumu, un piemērots pat līdz 5200 m2 plašu teritoriju pļaušanai. Ne visi mauriņa traktori tam piemēroti, taču Alpina A3 zāles pļāvējs tiks galā ne tikai ar viegli pļaujamu zālienu, bet arī aizaugušu grāvjmalu un ataugušu teritoriju cieto zāli.

Aprīkots ar hidrostatisko ātruma pārnesumkārbu, kas atvieglo un paātrina darba ātrumu, jo ļauj viegli un ērti mainīt ātrumus braukšanas laikā. Asmeņu iedarbināšanu nodrošina elektriskais PTO sajūgs, kas nozīmē, ka to iedarbināšanai nepieciešams vien piespiest darbības uzsākšanas pogu.

Zālāja garumu izvēlies pielāgojot kādu no 7 pļaušanas augstuma pozīcijām, savukārt 98 cm platais pļaušanas darbības ātrums nodrošina to, ka vienā piegājienā nopļausi vairāk.

Šim modelim iespējams atsevišķi iegādāties aprīkojumu arī zāles mulcēšanai.

Kvalitatīvi zāles traktori: kur iegādāties?

Kvalitatīvi mauriņa traktori pieejami interneta veikalā ksenukai.lv. Izmanto filtru sistēmu, lai iepirkšanos padarītu ērtāku un ātrāku! Izvēlies savu mauriņa traktoru atbilstoši vēlamajai cenu kategorijai, ražotājam, jaudai, pļaušanas augstuma pozīciju skaitam, pļaušanas platumam u.c.

Turklāt, ja kļūsi par Smart Net kluba biedru, mauriņa traktoru iespējams iegādāties pat ar 30% atlaidi!

Ienāc ksenukai.lv un sagatavojies sezonas dārza darbiem jau tagad!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri