Valmieras Ziņas

Tautas Lietišķās mākslas studija “Valmiera” aicina uz ziedaino jostu un celaiņu aušanas darbnīcu

5. septembrī plkst. 10.00 – 16.00 Tautas Lietišķās mākslas studijas “Valmiera” telpās Rūpniecības ielā 25c, Valmierā, pasākuma “Satiec savu meistaru” ietvaros norisināsies ziedaino jostu un celaiņu aušanas darbnīca.

Tautas Lietišķās mākslas studijas (TLMS) “Valmiera” vadītāja Baiba Mince: “Stellēs audīsim Valmieras ziedainās jostas. Interesentiem būs iespēja iepazīties ar aušanas procesu no iekārtošanas stellēs līdz gatavam rezultātam, kā arī varēs noaust sev Valmieras jostas paraudziņu vai grāmatzīmi. Lietpratējiem būs iespēja iedziļināties tehnisko zīmējumu niansēs. Šajā procesā piedalīsies un palīdzēs atsaucīgās TLMS “Valmiera” audējas. Tāpat varēs apskatīt dažādus jostu paraugus un iepazīties ar celošanas tehniku. Iedziļināties tās niansēs palīdzēs TLMS “Valmiera” dalībniece Inga Geduševa. Būs apskatāmi arī dažādi celaiņu paraugi. Paralēli jostu aušanai un celaiņu darināšanai varēs aplūkot improvizētu audēju darbu izstādi. Visi laipni aicināti!”

Lai neveidotos drūzmēšanās un lai noteikti tiktu pie sava paraudziņa aušanas, vēlams iepriekš pieteikties: Baiba Mince, 26767670 vai e-pasts: baibam@gmail.com . Maksimālais dalībnieku skaits: 20.

Plašāk: www.vkc.lv 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

PASTNIEKS/-CE(0.8) Darbavieta: Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana pensiju piegāde sadarbības partneru preču tirdzniecība klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem Prasības kandidātiem: valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei  vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi laba teritorijas pārziņa Piedāvājam: stabilu atalgojumu 400.00 EUR (Bruto) par 0.8 slodzi papildus mainīgo algas daļu darba laiku: 07:00 - 14:00 pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada. Papildu informācija: CV ar norādi "Pastnieks/-ce Piegādes punktā Valmiera 1", sūtīt Personāla vadības departamentam pa pastu, e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510113, 22039501   Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem!  Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Profesija: PASTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: 26510113 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri