Valmieras Ziņas

“Smiltenes tehnikuma” piedāvājumi “Vidzemes uzņēmēju dienās”

PIKC “Smiltenes tehnikums” galvenais uzdevums ir būt par tiltu uz veiksmi un labklājību. Gan jaunietim, gan pieaugušajam, gan cilvēkiem ar speciālām vajadzībām. Straujais dzīves temps un tehnoloģiju attīstība liek mācīties visu mūžu.

Piedalīšanās “Vidzemes uzņēmēju dienās” tehnikumam jau kļuvusi par tradīciju. Tajā būs pārstāvētas visas skolas mācību programmas un arī tehnikuma teritoriālā struktūrvienība Alsviķos. Apmeklētājus gaida balvas un dažādi interaktīvi pārsteigumi, kas ļaus iepazīt tehnikuma galveno piedāvājumu – kvalitatīvu profesionālo izglītību. Interesenti varēs veikt dažādas medicīniskās manipulācijas, strādāt ar pulsometru, atpazīt bāra inventāru, izgatavot marcipāna rozītes, iededzināt kokā uzrakstus, apgūt interesantus salvešu un dvieļu locīšanas veidus, nolasīt čipa informāciju, iepazīties ar darba instrumentiem, ko izmanto tehnikas remontam un mērniecības darbos un ne tikai…

Šobrīd uzņemšana pieaugušo izglītības programmās!

Šobrīd tehnikumā notiek audzēkņu uzņemšana četrās darba tirgū pieprasītās Jauniešu garantijas projekta profesionālās pilnveides programmās uzņēmējdarbības jomā. Interesenti no 22. septembra līdz 22.oktobrim var pieteikties arī 14 dažādu profesiju mūžizglītības programmās un īsākos kursos, lai apgūtu vairākas dzīvē noderīgas prasmes. Mācību ilgums – 68 – 970 stundas. Audzēkņu līdzmaksājums – tikai 5 – 10%. Piedāvātās jomas:

*viesmīlības pakalpojumi,
* restorānu pakalpojumi,
* ēdināšanas pakalpojumi,
* grāmatvedība,
* ceļu būvniecība,
* šūšanas pakalpojumi,
* kursi traktortehnikas tiesību iegūšanai (TR2)
* lauksaimniecība.

Darba videi pietuvinātas mācības

PIKC “Smiltenes tehnikums” ir viena lielākajām profesionālās izglītības iestādēm Vidzemē. Aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Mācības maksimāli pietuvinātas darba videi.

Tehnikuma audzēkņi pirmās profesionālās iemaņas apgūst veterinārajā mazo dzīvnieku klīnikā, skolas restorānā, mācību virtuvēs un viesnīcā “Kalna ligzda”. Nākamie speciālisti būvniecības un mašīnzinību jomā vispirms mācās ceļu būves mašīnu vadīšanu simulatoru klasē, pēc tam seko praktiskās nodarbības ar 3D mašīnkontroles sistēmu aprīkoto tehniku, kā arī jaunajā manēžā, kur audzēkņi apgūst visu nepieciešamo, kas saistīts ar meliorāciju un ceļu būvniecību (nivelēšana, drenāžu ierīkošana, bruģēšana, betonēšana, darbs ar dažādiem ceļu būves materiāliem u.c.).

Skolā regulāri notiek augstas raudzes profesionāļu meistarklases, kurās aktīvi piedalās arī vietējie uzņēmēji.

Izvērstāka informācija par skolu – www.smiltenestehnikums.lv

Uz tikšanos Vidzemes uzņēmēju dienās Valmierā!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri