Valmieras Ziņas

“Smiltenes tehnikuma” piedāvājumi “Vidzemes uzņēmēju dienās”

PIKC “Smiltenes tehnikums” galvenais uzdevums ir būt par tiltu uz veiksmi un labklājību. Gan jaunietim, gan pieaugušajam, gan cilvēkiem ar speciālām vajadzībām. Straujais dzīves temps un tehnoloģiju attīstība liek mācīties visu mūžu.

Piedalīšanās “Vidzemes uzņēmēju dienās” tehnikumam jau kļuvusi par tradīciju. Tajā būs pārstāvētas visas skolas mācību programmas un arī tehnikuma teritoriālā struktūrvienība Alsviķos. Apmeklētājus gaida balvas un dažādi interaktīvi pārsteigumi, kas ļaus iepazīt tehnikuma galveno piedāvājumu – kvalitatīvu profesionālo izglītību. Interesenti varēs veikt dažādas medicīniskās manipulācijas, strādāt ar pulsometru, atpazīt bāra inventāru, izgatavot marcipāna rozītes, iededzināt kokā uzrakstus, apgūt interesantus salvešu un dvieļu locīšanas veidus, nolasīt čipa informāciju, iepazīties ar darba instrumentiem, ko izmanto tehnikas remontam un mērniecības darbos un ne tikai…

Šobrīd uzņemšana pieaugušo izglītības programmās!

Šobrīd tehnikumā notiek audzēkņu uzņemšana četrās darba tirgū pieprasītās Jauniešu garantijas projekta profesionālās pilnveides programmās uzņēmējdarbības jomā. Interesenti no 22. septembra līdz 22.oktobrim var pieteikties arī 14 dažādu profesiju mūžizglītības programmās un īsākos kursos, lai apgūtu vairākas dzīvē noderīgas prasmes. Mācību ilgums – 68 – 970 stundas. Audzēkņu līdzmaksājums – tikai 5 – 10%. Piedāvātās jomas:

*viesmīlības pakalpojumi,
* restorānu pakalpojumi,
* ēdināšanas pakalpojumi,
* grāmatvedība,
* ceļu būvniecība,
* šūšanas pakalpojumi,
* kursi traktortehnikas tiesību iegūšanai (TR2)
* lauksaimniecība.

Darba videi pietuvinātas mācības

PIKC “Smiltenes tehnikums” ir viena lielākajām profesionālās izglītības iestādēm Vidzemē. Aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. Mācības maksimāli pietuvinātas darba videi.

Tehnikuma audzēkņi pirmās profesionālās iemaņas apgūst veterinārajā mazo dzīvnieku klīnikā, skolas restorānā, mācību virtuvēs un viesnīcā “Kalna ligzda”. Nākamie speciālisti būvniecības un mašīnzinību jomā vispirms mācās ceļu būves mašīnu vadīšanu simulatoru klasē, pēc tam seko praktiskās nodarbības ar 3D mašīnkontroles sistēmu aprīkoto tehniku, kā arī jaunajā manēžā, kur audzēkņi apgūst visu nepieciešamo, kas saistīts ar meliorāciju un ceļu būvniecību (nivelēšana, drenāžu ierīkošana, bruģēšana, betonēšana, darbs ar dažādiem ceļu būves materiāliem u.c.).

Skolā regulāri notiek augstas raudzes profesionāļu meistarklases, kurās aktīvi piedalās arī vietējie uzņēmēji.

Izvērstāka informācija par skolu – www.smiltenestehnikums.lv

Uz tikšanos Vidzemes uzņēmēju dienās Valmierā!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ievēro prasību sabiedriskajā transportā lietot sejas masku?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SĒTNIEKUS Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, tai skaitā: zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās. Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā pamata izglītība. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, bruto darba alga no EUR 430.00. Pieteikties līdz 2020.gada 15.novembrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 228663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: SĒTNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 228663305.

Latvijas Mežs SIA aicina darbā biroja administratoru Pienākumi :  Lietvedības procesu organizēšana, dokumentu sagatavošana, noformēšana un arhivēšana; Administratīvā atbalsta nodrošināšana vadībai un kolēģiem, precīza doto uzdevumu izpilde;  Personāla lietvedības kārtošana; Efektīva biroja ikdienas darba organizēšana un plānošana; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus. Prasības :  Augstākā izglītība; Vēlama pieredze biroja darba vadīšanā vai līdzīgā amat; Labas komunikācijas prasmes un spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Augsta pašdisciplīna un pienākuma izjūta; Angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Labas prasmes darbā ar biroja tehniku (Word, Excel, Outlook utt); Augstas organizatoriskās spējas, spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; Izteikta atbildības sajūta, iniciatīva, vēlme attīstīties; Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu un citu darbus; Noturība stresa situācijās un pozitīva attieksme. Piedāvājam: Pieredzei / prasmēm atbilstošu atalgojumu; Darba veikšanai nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu; Draudzīgu kolēģu atbalstu. Ja vēlies kļūt par daļu no mūsu komandas, līdz 5. novembrim sūti CV un pieteikuma vēstuli uz e-pasta adresi: info@latvijasmezs.lv. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Vairāk info: www.latvijasmezs.lv, www.facebook.com/latvijasmezs.lv Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 14, Valmiera, LV-4201 Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-11-10 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: info@latvijasmezs.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri