Valmieras Ziņas

Nāc uz atvērto durvju dienu Rīgas Juridiskajā augstskolā 12. jūnijā plkst. 16.00

Izlaiduma eksāmenu stress jau tūliņ būs garām, dodot vietu ne mazāk satraucošai izvēlei par turpmāko studiju jomu un augstskolu. Ja savu nākotni redzi tieslietās vai biznesā, sapņo par karjeru diplomātiskajā dienestā vai vēlies strādāt starptautiskajās institūcijās, nāc uz Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) Atvērto durvju dienu 12.jūnijā plkst 16:00 – 18:00 un uzzini, vai mēs esam īstie viens otram. 

Studijas angļu valodā, studenti un pasniedzēji no vairāk nekā 30 valstīm, 40+ Erasmus partneraugstskolas, moderna un komfortabla studiju vide Rīgas centrā ir tikai daži no iemesliem, kāpēc mūsu studenti izvēlas Rīgas Juridisko augstskolu. Svarīgākais – zināšanas un prasmes, kurām dod priekšroku darba devēji, kā arī pieeja plašajam profesionālo un akadēmisko ekspertu lokam, kas palīdz straujam karjeras sākumam. 

“Jau kopš bērnības mani fascinējusi vēsture un starptautiskās attiecības, līdz ar to jau 7.klasē es zināju, ka gribu kļūt diplomāts. Vispārliecinošākais arguments par labu Rīgas Juridiskajai augstskolai bija interaktīvais studiju process, kas sniedza ne vien skaidru, bet arī visaptverošu priekšstatu par studju priekšmetu. Juridiskās zināšanas un spēcīga argumentācijas māksla ir izšķirīgas prasmes diplomātiskajam dienestam. Tās ir prasmes, kuras es pilnveidoju studiju laikā RJA Tiesību un Diplomātijas programmā un pielietoju praksē Briselē Latvijas Republikas pārstāvniecībā NATO.” Edgars Poga, RJA bakalaura programmas “Tiesības un diplomātija” 2.kursa students, Latvija. 

Vairāk par RJA bakalaura programmu “Tiesības un diplomātija” iespējams uzzināt šeit. 

Vistālāko ceļu uz Rīgu mērojuši bakalaura studenti no ASV, bet Rīgas Juridiskajā augstskolā  mācās arī jaunieši no Azerbaidžānas, Armēnijas, Igaunijas, Somijas, Indijas, Kazahstānas, Kuveitas, Nīderlandes, Krievijas, Zviedrijas, Turcijas, Anglijas, Pakistānas, Uzbekistānas, un, protams, Latvijas. Kā katru gadu, šai grupai pievienojas arī Erasmus studenti, katrs ar savas valsts un universitātes pieredzi. 

Lai mudinātu arī jauniešus no Latvijas pilsētām un laukiem pievienoties šim pulkam, sākot ar šo gadu, Rīgas Juridiskā augstskola piedāvā 2 stipendijas – 100% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam – labākajiem RJA balakaura programmu “Tiesības un bizness” un “Tiesības un diplomātija” reflektantiem no Latvijas (ārpus Rīgas un Pierīgas).

Vairāk par stipendijām vari uzzināt šeit: 

“Mana interese par studijām Rīgas Juridiskajā augstskolā sākotnēji balstījās uz moduļu dažādību, kas tiek mācīti, un pasniedzēju globalizēto pieeju. Mani tālāk ieintriģēja studentu asociācija ar savu aktīvo darbību un dažādiem regulāriem pasākumiem. Tagad, gandrīz pēc gada, es esmu ļoti priecīga par savu lēmumu studēt RJA un draudzīgo un pozitīvo atmosfēru, kas šeit valda. Es noteikti ieteiktu studijas Rīgā ikvienam, kas meklē īpašu pieredzi un ir gatavs silti saģērbties ziemā!” Maria Raef-Kamel, RJA bakalaura programmas “Tiesības un bizness” 1.kursa studente, ASV. 

Vairāk par RJA bakalaura programmu “Tiesības un bizness” iespējams uzzināt šeit.

“Es izvēlējos RJA, jo man patīk tas, ka šī augstskola ir relatīvi neliela. Iepriekš es studēju Nīderlandē, kur lekcijas notiek milzīgās auditorijās. RJA ir iespēja iepazīt pasniedzējus tikpat labi kā kursabiedrus. Vairums pasniedzēju ir savas jomas praktiķi, kas dod labu ieskatu, kā studijās mācītais izskatās un ir pielietojams dzīvē. RJA ir vieta, kur uzstājas daudzi interesanti vieslektori – vēstnieki, diplomāti, juristi un tiesneši. Man patīk fokuss uz kvalitāti, ne kvantitāti.” Rick Jacobus de Geest, RJA bakalaura programmas Tiesības un diplomātija 2.kursa students, Nīderlande.

Lai uzzinātu vairāk par Rīgas Juridisko augstskolu un mūsu bakalaura programmām, atnāc uz mūsu atvērto durvju dienu 12.jūnijā plkst 16:00 uz Strēlnieku 4 k-2 un satiec mūsu studentus, absolventus un pasniedzējus. Reģistrēšanās atvērto durvju dienai šeit: 

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Darba laiks 8:oo – 17:oo, atsevišķos gadījumos pēc nepieciešamības pagarināts darba laiks līdz 20:00. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Piena produktu pārstrādātājs" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.lv Vairāk informācijas pa tālr. 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-06-30 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz sannija.novika@foodunion.com, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri