Valmieras Ziņas

Nāc uz atvērto durvju dienu Rīgas Juridiskajā augstskolā 12. jūnijā plkst. 16.00

Izlaiduma eksāmenu stress jau tūliņ būs garām, dodot vietu ne mazāk satraucošai izvēlei par turpmāko studiju jomu un augstskolu. Ja savu nākotni redzi tieslietās vai biznesā, sapņo par karjeru diplomātiskajā dienestā vai vēlies strādāt starptautiskajās institūcijās, nāc uz Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) Atvērto durvju dienu 12.jūnijā plkst 16:00 – 18:00 un uzzini, vai mēs esam īstie viens otram. 

Studijas angļu valodā, studenti un pasniedzēji no vairāk nekā 30 valstīm, 40+ Erasmus partneraugstskolas, moderna un komfortabla studiju vide Rīgas centrā ir tikai daži no iemesliem, kāpēc mūsu studenti izvēlas Rīgas Juridisko augstskolu. Svarīgākais – zināšanas un prasmes, kurām dod priekšroku darba devēji, kā arī pieeja plašajam profesionālo un akadēmisko ekspertu lokam, kas palīdz straujam karjeras sākumam. 

“Jau kopš bērnības mani fascinējusi vēsture un starptautiskās attiecības, līdz ar to jau 7.klasē es zināju, ka gribu kļūt diplomāts. Vispārliecinošākais arguments par labu Rīgas Juridiskajai augstskolai bija interaktīvais studiju process, kas sniedza ne vien skaidru, bet arī visaptverošu priekšstatu par studju priekšmetu. Juridiskās zināšanas un spēcīga argumentācijas māksla ir izšķirīgas prasmes diplomātiskajam dienestam. Tās ir prasmes, kuras es pilnveidoju studiju laikā RJA Tiesību un Diplomātijas programmā un pielietoju praksē Briselē Latvijas Republikas pārstāvniecībā NATO.” Edgars Poga, RJA bakalaura programmas “Tiesības un diplomātija” 2.kursa students, Latvija. 

Vairāk par RJA bakalaura programmu “Tiesības un diplomātija” iespējams uzzināt šeit. 

Vistālāko ceļu uz Rīgu mērojuši bakalaura studenti no ASV, bet Rīgas Juridiskajā augstskolā  mācās arī jaunieši no Azerbaidžānas, Armēnijas, Igaunijas, Somijas, Indijas, Kazahstānas, Kuveitas, Nīderlandes, Krievijas, Zviedrijas, Turcijas, Anglijas, Pakistānas, Uzbekistānas, un, protams, Latvijas. Kā katru gadu, šai grupai pievienojas arī Erasmus studenti, katrs ar savas valsts un universitātes pieredzi. 

Lai mudinātu arī jauniešus no Latvijas pilsētām un laukiem pievienoties šim pulkam, sākot ar šo gadu, Rīgas Juridiskā augstskola piedāvā 2 stipendijas – 100% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam – labākajiem RJA balakaura programmu “Tiesības un bizness” un “Tiesības un diplomātija” reflektantiem no Latvijas (ārpus Rīgas un Pierīgas).

Vairāk par stipendijām vari uzzināt šeit: 

“Mana interese par studijām Rīgas Juridiskajā augstskolā sākotnēji balstījās uz moduļu dažādību, kas tiek mācīti, un pasniedzēju globalizēto pieeju. Mani tālāk ieintriģēja studentu asociācija ar savu aktīvo darbību un dažādiem regulāriem pasākumiem. Tagad, gandrīz pēc gada, es esmu ļoti priecīga par savu lēmumu studēt RJA un draudzīgo un pozitīvo atmosfēru, kas šeit valda. Es noteikti ieteiktu studijas Rīgā ikvienam, kas meklē īpašu pieredzi un ir gatavs silti saģērbties ziemā!” Maria Raef-Kamel, RJA bakalaura programmas “Tiesības un bizness” 1.kursa studente, ASV. 

Vairāk par RJA bakalaura programmu “Tiesības un bizness” iespējams uzzināt šeit.

“Es izvēlējos RJA, jo man patīk tas, ka šī augstskola ir relatīvi neliela. Iepriekš es studēju Nīderlandē, kur lekcijas notiek milzīgās auditorijās. RJA ir iespēja iepazīt pasniedzējus tikpat labi kā kursabiedrus. Vairums pasniedzēju ir savas jomas praktiķi, kas dod labu ieskatu, kā studijās mācītais izskatās un ir pielietojams dzīvē. RJA ir vieta, kur uzstājas daudzi interesanti vieslektori – vēstnieki, diplomāti, juristi un tiesneši. Man patīk fokuss uz kvalitāti, ne kvantitāti.” Rick Jacobus de Geest, RJA bakalaura programmas Tiesības un diplomātija 2.kursa students, Nīderlande.

Lai uzzinātu vairāk par Rīgas Juridisko augstskolu un mūsu bakalaura programmām, atnāc uz mūsu atvērto durvju dienu 12.jūnijā plkst 16:00 uz Strēlnieku 4 k-2 un satiec mūsu studentus, absolventus un pasniedzējus. Reģistrēšanās atvērto durvju dienai šeit: 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “WOLTEC” ir viens no vadošajiembūvniecības uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums ir specializējiesenergobūvniecībā, ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvē, telekomunikācijutīklu izbūvē un vispārējā būvniecībā.     SIA “WOLTEC” izsludina konkursu uz vakanci BŪVNIECĪBAS DEPARTAMENTAVADĪTĀJS/-A Mūsu prasības:   Ø būvprakses sertifikāts būvdarbu vadīšanā (būvprakses sertifikāts būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību), Ø atbilstoša augstākā izglītība būvniecībā, Ø pieredze struktūrvienības vadīšanā, Ø prasmes darbā ar datoru (MS Office,AutoCAD, PROJECT), Ø B kategorijas autovadītājaapliecība, Ø spēja strādāt patstāvīgi unorganizēt darbu, Ø spēja uzņemties iniciatīvu un atbildību, Ø labas saskarsmes prasmes un vēlmestrādāt komandā. Mēs piedāvājam: stabilu atalgojumu no EUR 3000,- BRUTO, uz darba rezultātiem vērstu motivācijas sistēmu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas, vērtīgu darba pieredzi uz attīstību vērstā uzņēmumā, darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, atbildīgu un dinamisku darbu, profesionālo apmācību un attīstību. Motivācijas vēstuli, CV (profesionālās pieredzes aprakstu), augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, pieredzi apliecinošus dokumentus (pēdējo trīs gadu) un sertifikātu kopijas lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 15.novembrim personīgi vai pa pastu (adrese: Ausekļa iela 31, Valmiera, LV-4201), vai elektroniski uz e-pastu personals@woltec.lv. Par konkursa rezultātiem informēsim pretendentus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Profesija: VADĪTĀJS/ DIREKTORS (būvniecības jomā) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: personals@woltec.lv

Mūsu partneri