Valmieras Ziņas

Nāc uz atvērto durvju dienu Rīgas Juridiskajā augstskolā 12. jūnijā plkst. 16.00

Izlaiduma eksāmenu stress jau tūliņ būs garām, dodot vietu ne mazāk satraucošai izvēlei par turpmāko studiju jomu un augstskolu. Ja savu nākotni redzi tieslietās vai biznesā, sapņo par karjeru diplomātiskajā dienestā vai vēlies strādāt starptautiskajās institūcijās, nāc uz Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) Atvērto durvju dienu 12.jūnijā plkst 16:00 – 18:00 un uzzini, vai mēs esam īstie viens otram. 

Studijas angļu valodā, studenti un pasniedzēji no vairāk nekā 30 valstīm, 40+ Erasmus partneraugstskolas, moderna un komfortabla studiju vide Rīgas centrā ir tikai daži no iemesliem, kāpēc mūsu studenti izvēlas Rīgas Juridisko augstskolu. Svarīgākais – zināšanas un prasmes, kurām dod priekšroku darba devēji, kā arī pieeja plašajam profesionālo un akadēmisko ekspertu lokam, kas palīdz straujam karjeras sākumam. 

“Jau kopš bērnības mani fascinējusi vēsture un starptautiskās attiecības, līdz ar to jau 7.klasē es zināju, ka gribu kļūt diplomāts. Vispārliecinošākais arguments par labu Rīgas Juridiskajai augstskolai bija interaktīvais studiju process, kas sniedza ne vien skaidru, bet arī visaptverošu priekšstatu par studju priekšmetu. Juridiskās zināšanas un spēcīga argumentācijas māksla ir izšķirīgas prasmes diplomātiskajam dienestam. Tās ir prasmes, kuras es pilnveidoju studiju laikā RJA Tiesību un Diplomātijas programmā un pielietoju praksē Briselē Latvijas Republikas pārstāvniecībā NATO.” Edgars Poga, RJA bakalaura programmas “Tiesības un diplomātija” 2.kursa students, Latvija. 

Vairāk par RJA bakalaura programmu “Tiesības un diplomātija” iespējams uzzināt šeit. 

Vistālāko ceļu uz Rīgu mērojuši bakalaura studenti no ASV, bet Rīgas Juridiskajā augstskolā  mācās arī jaunieši no Azerbaidžānas, Armēnijas, Igaunijas, Somijas, Indijas, Kazahstānas, Kuveitas, Nīderlandes, Krievijas, Zviedrijas, Turcijas, Anglijas, Pakistānas, Uzbekistānas, un, protams, Latvijas. Kā katru gadu, šai grupai pievienojas arī Erasmus studenti, katrs ar savas valsts un universitātes pieredzi. 

Lai mudinātu arī jauniešus no Latvijas pilsētām un laukiem pievienoties šim pulkam, sākot ar šo gadu, Rīgas Juridiskā augstskola piedāvā 2 stipendijas – 100% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam – labākajiem RJA balakaura programmu “Tiesības un bizness” un “Tiesības un diplomātija” reflektantiem no Latvijas (ārpus Rīgas un Pierīgas).

Vairāk par stipendijām vari uzzināt šeit: 

“Mana interese par studijām Rīgas Juridiskajā augstskolā sākotnēji balstījās uz moduļu dažādību, kas tiek mācīti, un pasniedzēju globalizēto pieeju. Mani tālāk ieintriģēja studentu asociācija ar savu aktīvo darbību un dažādiem regulāriem pasākumiem. Tagad, gandrīz pēc gada, es esmu ļoti priecīga par savu lēmumu studēt RJA un draudzīgo un pozitīvo atmosfēru, kas šeit valda. Es noteikti ieteiktu studijas Rīgā ikvienam, kas meklē īpašu pieredzi un ir gatavs silti saģērbties ziemā!” Maria Raef-Kamel, RJA bakalaura programmas “Tiesības un bizness” 1.kursa studente, ASV. 

Vairāk par RJA bakalaura programmu “Tiesības un bizness” iespējams uzzināt šeit.

“Es izvēlējos RJA, jo man patīk tas, ka šī augstskola ir relatīvi neliela. Iepriekš es studēju Nīderlandē, kur lekcijas notiek milzīgās auditorijās. RJA ir iespēja iepazīt pasniedzējus tikpat labi kā kursabiedrus. Vairums pasniedzēju ir savas jomas praktiķi, kas dod labu ieskatu, kā studijās mācītais izskatās un ir pielietojams dzīvē. RJA ir vieta, kur uzstājas daudzi interesanti vieslektori – vēstnieki, diplomāti, juristi un tiesneši. Man patīk fokuss uz kvalitāti, ne kvantitāti.” Rick Jacobus de Geest, RJA bakalaura programmas Tiesības un diplomātija 2.kursa students, Nīderlande.

Lai uzzinātu vairāk par Rīgas Juridisko augstskolu un mūsu bakalaura programmām, atnāc uz mūsu atvērto durvju dienu 12.jūnijā plkst 16:00 uz Strēlnieku 4 k-2 un satiec mūsu studentus, absolventus un pasniedzējus. Reģistrēšanās atvērto durvju dienai šeit: 

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.Nr.4418000073) aicina pastāvīgā darbā internāta skolotāju. Pretendentiem izvirzītās prasības: Augstākā izglītība pedagoģijā vai augstākā izglītība citā nozarē un gatavība apgūt B programmu pedagoģijā 72 stundu apjomā; Komunikācijas un sadarbības prasmes, pozitīva attieksme; Spēja pieņemt lēmumus, risināt konfliktus un prasme rīkoties nestandarta situācijās. Galvenie amata pienākumi: Izglītojamo audzināšanas darba plānošana un īstenošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām; Nodrošināt iekšējo kārtības noteikumu, dienas režīma ievērošanu un uzdoto pienākumu izpildes kvalitāti izglītojamajiem. Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads. Mēnešalga 975,00 EUR. Darbs maiņās. Stundu apmaksa. Pieteikumu un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”. Telefons papildus informācijai 292936360 (direktors). Profesija: INTERNĀTA, DIENESTA VIESNĪCAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Naukšēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630

Darbs Valmierā, Voldemāra Baloža ielā 11 - elektroinstrumentu tirdzniecība Makita. Ja jums patīk pārdot, meklējat jaunus izaicinājumus, klienti ir svarīgi jums, un, ja jums ir izpalīdzoša un profesionāla attieksme pret klientiem - šis darbs ir domāts jums. Kā elektroinstrumentu Makita Tirdzniecības aģents būsiet atbildīgs par: - apgrozījuma mērķa sasniegšanu; - darbu ar jau esošajiem un jaunajiem klientiem. Prasības kandidātiem: - interese par elektroinstrumentiem; - dinamiska un izlēmīga lēmumu pieņemšana;  - fokuss uz mērķa sasniegšanu; - komunikācijas un organizatoriskas iemaņas; - datorprasme. Uzņēmums piedāvā:  - strādāt jaunā un dinamiskā komandā; - stabilu ilgtermiņa darbu; - labus darba apstākļus; - konkurētspējīgu atalgojumu; - sociālās garantijas. Jūs varat būt daļa no mūsu komandas un palīdzēt mums attīstīties. Izaugsmes iespējas. Gaidīsim Jūsu motivācijas vēstuli ar CV uz e-pastu info@tespars.lv ! Tālrunis informācijai: 29147247. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kas tiks izvirzīti uz nākamo kārtu - interviju. Profesija: TIRDZNIECĪBAS AĢENTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Voldemāra Baloža iela 11, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-08-25 Darba sākšanas datums: 2019-08-16 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri