Valmieras Ziņas

Latvijas tirgotāju dienas Valmierā jau jau 12.-13. maijā!

Lasīšanas laiks: 3 min

12. un 13. maijā, Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā pirmo reizi norisināsies vērienīgs pasākums ’’Latvijas tirgotāju dienas’’, kurā piedalīsies vairāk nekā 170 visdažādāko nozaru pārstāvji – ražošanas uzņēmumi, tirgotāji, amatnieki, kā arī izglītības iestādes un pašvaldības.

Tirgotāju dienās Valmierā būs iespēja iepazīties ar vietējā tūrisma piedāvājumu no  Valmieras un Smiltenes novada pašvaldībām, tāpat būs iespēja uzzināt par Valmieras un Smiltenes tehnikumu profesionālās izglītības iespējām. Par visu, kas nepieciešams, lai iegūtu dažādu transportlīdzekļu vadītāja kvalifikāciju būs iespēja uzzināt pie autoskolas ’’Lauris’’ speciālistiem. Ar interešu izglītības piedāvājumu tirgotāju dienas papildinās Valmieras Sporta skola ar hokeja, florbola, vieglatlētikas un citiem sporta novirzieniem, tāpat piedalīsies arī Valmieras džudo skola un Bertānu Valmieras basketbola skola. Ar savu piedāvājumu, protams, iepazīstinās un pasākumā piedalīsies arī Valmieras Olimpiskais centrs.

Auto pasaulē ievedīs ’’SIA Mūsa motors Rīga’’, savukārt Mūsu Auto Valmiera ļaus apskatīt jaunākos Volkswagen un Škoda produktus kādi šobrīd ir pieejami. Piemēram, jauno Volkswagen ID BUZZ elektrisko busiņu un sportisko Škoda Octavia RS. Ar jaunākajiem KIA un Renault modeļiem iepazīstinās ’’Tehauto Valmiera’’. Tāpat būs iespēja aplūkot jaunāko auto un moto pasaulē no tādiem ražotājiem kā VOLVO, BMW, FORD, NISSAN un OPEL. Būs arī kvadricikli no ’’Autofavorīts’’ un motocikli no ’’SDK’’ – oficiālajiem SEA DOO, Triumph, Can-Am pārstāvjiem.

Finanšu sektoru tirgotāju dienās pārstāvēs ’’Swedbank’’ un ’’Luminor Bank’’ Valmieras filiāles.

Visu par vides un darba aizsardzību būs iespēja uzzināt pie ’’FN Serviss’’ profesionāļiem, savukārt ar aktualitātēm atkritumu šķirošanā un pārstrādē iepazīstinās SIA ’’ZAAO’’.

Ar visu, kas nepieciešams dārza darbiem iepazīstinās ’’Baltic Agro’’. Tāpat būs apskatāmi traktori un lauksaimniecības tehnika no ’’Ferrus ’’. Tirgotāju dienās būs apskatāmi un nopērkami arī kubli un pirtis no ’’BalticBuildings ’’. Pārstāvēta tiks  arī atjaunojamās enerģijas nozare – saules paneļi, kā arī dažādas apkures sistēmas.

Protams, neizpaliks arī vēdera prieki. Zupas, picas, burgeri, kebabi, suši, beļģu vafeles, uzbeku plovs un daudz kas cits. Vesela iela pie Valmieras Olimpiskā centra tiks atvēlēta tirgotāju dienu Street Food zonai, kurā ko savai gaumei atradīs jebkurš pasākuma apmeklētājs.

Abu dienu garumā darbosies arī amatnieku un mājražotāju tirdziņš, bet mazākajiem tirgotāju dienu apmeklētājiem būs pieejamas dažādas atrakcijas Valmieras Olimpiskā centra futbola stadionā.

’’Latvijas tirgotāju dienas’’ Valmierā atbalsta apdrošināšanas kompānija “Balcia Insurance SE”, būvtehnikas un instrumentu nomas uzņēmums ’’STORENT’’ un Valmieras Attīstības aģentūra.

12. maijā Latvija sāk savu dalību 2023. gada pasaules hokeja čempionātā un 20.00 pirmajā spēlē tiekas ar Kanādas valstsvienību. Tirgotāju dienu komanda sadarbībā ar Valmieras Olimpisko centru piedāvās nebijušu notikumu – ikvienam hokeja fanam būs iespēja vērot Latvijas izlases spēli uz lielā ekrāna. Paralēli hokeja spēlei, protams, turpinās darboties arī tirgotāju dienu Street Food zona.

Uzzini vairāk par ’’Latvijas tirgotāju dienām’’ apmeklējot vietni www.tirgotajudienas.lv. Tiekamies Valmierā 12. un 13. maijā!

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri