Valmieras Ziņas

Kredītu salīdzināšana internetā

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvien biežāk un biežāk dzirdam, ka izmaksas pieaug ne tikai patēriņa precēm, bet arī dažāda veida pakalpojumiem. Un ik viens meklē iespējas ietaupīt, lai maksātu mazāk par ikdienā nepieciešamo preču iegādi vai pakalpojumiem, kas to iegādi nodrošina. Arī aizdevumu procenti pie kredītdevējiem tiek paaugstināti, tādēļ arvien aktīvāk tiek meklētas iespējas salīdzināt kredītus un izmantota patēriņa kredītu salīdzināšana.

Pēdējā laikā, ja tiek plānots aizņēmums, viss norāda uz to, ka neskatoties kāds ir plānotā aizdevuma mērķis, par svarīgāko patērētājiem ir kļuvis tas, lai būtu iespēja atmaksāt aizdevumus lieki nepārmaksājot. Lai saņemtu un atrastu labāko iespēju ietaupīt, patērētāju vidū aizvien biežāk tiek izmantota Kredītu salīdzināšana internetā.

Šāda veida kredītu salīdzināšana ir ļoti ērta un sniedz papildus ērtības:

  • jāaizpilda tikai viens pieteikums,
  • piedāvājumi (atbildes) no visiem populārajiem aizdevējiem,
  • iespēja iepazīties ar visām priekšrocībām pie katra piedāvājuma,
  • ietaupījums, izvēloties izdevīgāko,
  • un papildus labumi – īpašie piedāvājumi.

Tiesa, jāņem vērā, ka skaidrs mērķis sniedz iespēju ietaupīt vēl vairāk, jo kredītu kompānijām, definēts aizdevuma izsniegšanas mērķis ļauj samazināt vēl vairāk jau tā noteiktās procentu likmes. Par piemēru noteikti jāmin hipotekāro kredītu salīdzināšana, kur skaidri saprotams ka mērķis ir saistīts ar nekustamo īpašumu.

Tā pat arī, ja nepieciešams kāds ātrs aizdevums uz īsu laika posmu, piemēram rēķinu apmaksai līdz algas dienai, ieteicams salīdzināt kredītu piedāvājumus. Protams, neskatoties, ka ātrie kredīti, pēc būtības, ir ar lielāku procentu likmi, tomēr ieteicams ir salīdzināt piedāvājumus. Kaut nedaudz, bet ātro kredītu salīdzināšana arī var dot iespēju ietaupīt, ja to dara apdomīgi un gudri, nevis impulsīvi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri