Valmieras Ziņas

Kā apvienot uzreiz vairākus aizņēmumus vienā maksājumā

Daudzie kredīti, kas noformēti uz vienu un to pašu atmaksas periodu, nereti pārvēršas nepanesamā nastā. Ja pirmajos mēnešos aizņēmēji vēl kaut kā spēj atmaksāt visus esošos aizņēmumus, tad jau pēc pusgada jūs gaidīs daudzi kavējumi: aizmirsāt atmaksas datumu, jums nebija pietiekami daudz naudas parāda atmaksai, netikāt vaļā no darba, lai veiktu maksājumu bankā u.t.t.

Aizņēmēja stāvokli vēl jo vairāk pasliktina situācija, ja viņš ir uzdrīkstējies noformēt uzreiz vairākus kredītus nebanku organizācijās: šeit soda naudas par kavētiem maksājumu termiņiem aug burtiski “lavīnveidīgi”. Ko darīt šajā gadījumā un kur vērsties pēc palīdzības, ja esat nonācis strupceļā, bet naudas saistības un kreditoru zvani vēl vairāk nomāc jūsu jau tā bēdīgo stāvokli? Izeja ir atrasta un to sauc par “kredītu apvienošanu”. Kā izmantot šo piedāvājumu, kādas ir tā priekšrocības un kas var noformēt kredītu apvienošanu – par to visu lasiet tālāk.

Kam ir paredzēta kredītu apvienošana?

Vairākums aizņēmēju, kas nokļuvuši sarežģītā situācijā ar daudziem neatmaksātiem kredītiem, jo ir pārvērtējuši savas iespējas vai to finansiālais stāvoklis ir pasliktinājies. Pieņemsim, ka šai bēdīgai situācijai pievienojas arī sabojāta kredītvēsture, jo daudzie kavējumi nevar neietekmēt arī jūsu finanšu dosjē! Tāpēc jauns kredīts veco aizņēmumu atmaksai šādos apstākļos diez vai būs jums pieejams. Toties banku programma, kas piedāvā kredītu apvienošanu, ir paredzēta tieši šādiem “smagiem” gadījumiem.

Un tā, kredītu apvienošana ir pieejama pat tad, ja jums:

 1. ir daudzi neatmaksāti kredīti (neatkarīgi no to izcelsmes – banku vai nebanku);
 2. jūs jau esat paspējis sabojāt savu kredītvēsturi;
 3. šobrīd nav oficiāla darba;
 4. kavēto maksājumu summa ir pamatīgi palielinājusi sākotnējo parādu (ja runa ir par mikrofinanšu organizācijām, tad parāds varēja vairākkārtīgi palielināties).

Iespējams, tam ir grūti noticēt, bet kredītu apvienošana būs pieejama pat tam aizņēmējam, kam tikpat kā vairs nav cerību uz pilnu parādu atmaksu. Viss, kas jums būs vajadzīgs, lai noformētu kredītu apvienošanu, tas ir pilns dokumentu klāsts par visiem agrāk nenomaksātajiem kredītiem, personu apliecinoši dokumenti un elementāru prasību ievērošana (18 gadi, reģistrēta dzīvesvieta, pilsonība).

Esat gatavi tam, ka kreditors, iespējams, gribēs nodrošināties. Šai gadījumā viņš var pieprasīt ķīlu vai galvotāju, piemēram, Latvijas Kredītu Centrs. Bet, ja esat pārliecināts par savām iespējām, tad šī prasība būs tikai kreditora formalitāte.

Kāpēc kredītu apvienošana ir izdevīga?

Nebanku kredītu apvienošana bieži kļūst aktuāla, kad aizņēmumu procentu likme par jau noformētajiem aizņēmumiem pārsniedz 100% gadā. Protams, šāda komisija iedzen aizņēmēju strupceļā un spiež vērsties pie citas, daudz izdevīgākas finansēšanas, kas paredz viena liela aizņēmuma izsniegšanu, lai dzēstu visus iepriekšējos. Šis apvienotais kredīts būs izdevīgs, jo tam būs samazināta gada procentu likme (salīdzinot ar jau noformētajiem) un daudz garāks atmaksas periods. Tieši tāpēc ikmēneša maksājums par apvienotajiem kredītiem neapgrūtinās jūsu finansiālo stāvokli.

Neapšaubāmi, jums nākas atmaksāt jau esošos parādus par dārgiem kredītiem, bet jūs būtiski ieekonomēsiet uz to, ka:

 • jūsu soda naudas un kavēti maksājumu termiņi nākotnē nepalielināsies ģeometriskā progresijā;
 • neatmaksāto kredītu faktiskie atlikumi tiks nomaksāti pēc apvienotā kredīta procentu likmes.

Kredītu apvienošanas galvenā īpatnība ir tā, ka aizņēmējam ir jānoformē finansējums par summu, kas varētu precīzi nosegt viņa esošos parādus, jo, ja kredīta naudas nepietiks, kavētie maksājumi turpinās augt, bet pārpalikusī summa novedīs pie apvienotā kredīta pārmaksas. Lai izvairītos no šādas situācijas, aizņēmējam ir tikai jāuzrāda visi kredītlīgumi par noformētajiem aizņēmumiem. Tālāk kreditors bezskaidrā veidā pats nomaksās visus jūsu kredītus.

Ar kādiem nosacījumiem var noformēt kredītu apvienošanu:

 1. kredītu apvienošana ļauj vienlaikus atmaksāt līdz 15 kredītiem;
 2. ilgtermiņa atmaksas periods līdz 10 gadiem;
 3. finansējuma summa līdz 25 000 eiro;
 4. kredītu apvienošanu iespējams noformēt, ja nav darba, galvotāja vai ķīlas īpašuma;
 5. pieteikumu kredītu apvienošanai var nosūtīt online un uzreiz atmaksāt visus parādus, pat personīgi netiekoties ar kreditoru;
 6. kredītu apvienošanas noformēšana neprasīs vairāk kā 1 dienu.

Kredītu apvienošana – tas ir izdevīgs piedāvājums arī tajā gadījumā, ja jūs neesat zaudējis darbu, jūsu finansiālais stāvoklis ir stabils, bet jūs esat atradis lētāku bankas vai nebanku struktūras programmu, tāpēc gribat izmantot izdevīgos nosacījumus un ieekonomēt. Vēl pirms pieteikuma iesniegšanas aizņēmumu apvienošanai jums ir jāsalīdzina visi pieejamie apvienotie kredīti, lai izvēlētos vislētāko variantu ar piemērotiem nosacījumiem. Lai to izdarītu, varat izmantot salīdzināšanas tīmekļa vietnes, kas piedāvā iespēju uzreiz vērsties pie kreditora, piemēram, Altero.lv vai izmantot kredītu kalkulatorus investoru oficiālajās tīmekļa vietnēs.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”,- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” A.Upīša ielā 10,Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,A.Upīša ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Andreja Upīša iela 10, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-23 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Padtex Insulation” ir uzņēmums, kas ražo siltumu izolējošus materiālus karstu detaļu (krāni, caurules, motori, turbīnas) nosegšanai. Uzņēmumam paplašinoties un palielinot ražošanas apjomus, aicinām savā komandā pievienoties KONSTRUKTORUS (profesijas kods 2141 21) Tava darba apraksts: izgatavot produktu rasējumus atbilstoši klientu un tehnoloģiskām prasībām; veikt aprēķinu un projektēšanas darbus ar specializētām datorprogrammām; izstrādāt rūpnieciskās produkcijas dizaina failus; piedalīties pieprasījumu apstrādes, ražošanas, tehniskās uzraudzības, izstrādājumu pilnveidošanas un realizācijas procesos. Mūsu prasības kandidātiem: darba pieredze darbā ar specializētām projektēšanas un rasēšanas datorprogrammām (AutoCAD, Creo); precizitāte, atbildības sajūta, spēja radoši pieiet darbam, gatavība pilnveidoties profesionāli un intelektuāli; vēlama augstākā tehniskā izglītība (pieļaujama – profesionālā vidējā izglītība vai atbilstošas jomas students); gatavība doties apmācībās ārzemēs. Mēs piedāvājam: iespējas pilnveidot darbam nepieciešamās praktiskās prasmes un savas profesionālās zināšanas pieredzējušā kolektīvā; stabilu darba vietu Valmierā; konkurētspējīgu atalgojumu 1350 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; labus darba apstākļus; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā. CV ar norādi “Konstruktors” gaidīsim līdz 2019.gada 20.decembrim uz e-pastu alise@padtex.lv vai iesniedzot personīgi Cempu ielā 27, Valmierā, LV-4201. Tālrunis informācijai 22418808. Par atlases rezultātiem informēsim uz atlases tikšanos uzaicinātos kandidātus. Profesija: KONSTRUKTORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Darba sākšanas datums: 2020-01-01 Kontaktpersona: CV ar norādi “Konstruktors” sūtīt uz alise@padtex.lv vai iesniegt personīgi, t.22418808 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri