Valmieras Ziņas

Kā apvienot uzreiz vairākus aizņēmumus vienā maksājumā

Daudzie kredīti, kas noformēti uz vienu un to pašu atmaksas periodu, nereti pārvēršas nepanesamā nastā. Ja pirmajos mēnešos aizņēmēji vēl kaut kā spēj atmaksāt visus esošos aizņēmumus, tad jau pēc pusgada jūs gaidīs daudzi kavējumi: aizmirsāt atmaksas datumu, jums nebija pietiekami daudz naudas parāda atmaksai, netikāt vaļā no darba, lai veiktu maksājumu bankā u.t.t.

Aizņēmēja stāvokli vēl jo vairāk pasliktina situācija, ja viņš ir uzdrīkstējies noformēt uzreiz vairākus kredītus nebanku organizācijās: šeit soda naudas par kavētiem maksājumu termiņiem aug burtiski “lavīnveidīgi”. Ko darīt šajā gadījumā un kur vērsties pēc palīdzības, ja esat nonācis strupceļā, bet naudas saistības un kreditoru zvani vēl vairāk nomāc jūsu jau tā bēdīgo stāvokli? Izeja ir atrasta un to sauc par “kredītu apvienošanu”. Kā izmantot šo piedāvājumu, kādas ir tā priekšrocības un kas var noformēt kredītu apvienošanu – par to visu lasiet tālāk.

Kam ir paredzēta kredītu apvienošana?

Vairākums aizņēmēju, kas nokļuvuši sarežģītā situācijā ar daudziem neatmaksātiem kredītiem, jo ir pārvērtējuši savas iespējas vai to finansiālais stāvoklis ir pasliktinājies. Pieņemsim, ka šai bēdīgai situācijai pievienojas arī sabojāta kredītvēsture, jo daudzie kavējumi nevar neietekmēt arī jūsu finanšu dosjē! Tāpēc jauns kredīts veco aizņēmumu atmaksai šādos apstākļos diez vai būs jums pieejams. Toties banku programma, kas piedāvā kredītu apvienošanu, ir paredzēta tieši šādiem “smagiem” gadījumiem.

Un tā, kredītu apvienošana ir pieejama pat tad, ja jums:

 1. ir daudzi neatmaksāti kredīti (neatkarīgi no to izcelsmes – banku vai nebanku);
 2. jūs jau esat paspējis sabojāt savu kredītvēsturi;
 3. šobrīd nav oficiāla darba;
 4. kavēto maksājumu summa ir pamatīgi palielinājusi sākotnējo parādu (ja runa ir par mikrofinanšu organizācijām, tad parāds varēja vairākkārtīgi palielināties).

Iespējams, tam ir grūti noticēt, bet kredītu apvienošana būs pieejama pat tam aizņēmējam, kam tikpat kā vairs nav cerību uz pilnu parādu atmaksu. Viss, kas jums būs vajadzīgs, lai noformētu kredītu apvienošanu, tas ir pilns dokumentu klāsts par visiem agrāk nenomaksātajiem kredītiem, personu apliecinoši dokumenti un elementāru prasību ievērošana (18 gadi, reģistrēta dzīvesvieta, pilsonība).

Esat gatavi tam, ka kreditors, iespējams, gribēs nodrošināties. Šai gadījumā viņš var pieprasīt ķīlu vai galvotāju, piemēram, Latvijas Kredītu Centrs. Bet, ja esat pārliecināts par savām iespējām, tad šī prasība būs tikai kreditora formalitāte.

Kāpēc kredītu apvienošana ir izdevīga?

Nebanku kredītu apvienošana bieži kļūst aktuāla, kad aizņēmumu procentu likme par jau noformētajiem aizņēmumiem pārsniedz 100% gadā. Protams, šāda komisija iedzen aizņēmēju strupceļā un spiež vērsties pie citas, daudz izdevīgākas finansēšanas, kas paredz viena liela aizņēmuma izsniegšanu, lai dzēstu visus iepriekšējos. Šis apvienotais kredīts būs izdevīgs, jo tam būs samazināta gada procentu likme (salīdzinot ar jau noformētajiem) un daudz garāks atmaksas periods. Tieši tāpēc ikmēneša maksājums par apvienotajiem kredītiem neapgrūtinās jūsu finansiālo stāvokli.

Neapšaubāmi, jums nākas atmaksāt jau esošos parādus par dārgiem kredītiem, bet jūs būtiski ieekonomēsiet uz to, ka:

 • jūsu soda naudas un kavēti maksājumu termiņi nākotnē nepalielināsies ģeometriskā progresijā;
 • neatmaksāto kredītu faktiskie atlikumi tiks nomaksāti pēc apvienotā kredīta procentu likmes.

Kredītu apvienošanas galvenā īpatnība ir tā, ka aizņēmējam ir jānoformē finansējums par summu, kas varētu precīzi nosegt viņa esošos parādus, jo, ja kredīta naudas nepietiks, kavētie maksājumi turpinās augt, bet pārpalikusī summa novedīs pie apvienotā kredīta pārmaksas. Lai izvairītos no šādas situācijas, aizņēmējam ir tikai jāuzrāda visi kredītlīgumi par noformētajiem aizņēmumiem. Tālāk kreditors bezskaidrā veidā pats nomaksās visus jūsu kredītus.

Ar kādiem nosacījumiem var noformēt kredītu apvienošanu:

 1. kredītu apvienošana ļauj vienlaikus atmaksāt līdz 15 kredītiem;
 2. ilgtermiņa atmaksas periods līdz 10 gadiem;
 3. finansējuma summa līdz 25 000 eiro;
 4. kredītu apvienošanu iespējams noformēt, ja nav darba, galvotāja vai ķīlas īpašuma;
 5. pieteikumu kredītu apvienošanai var nosūtīt online un uzreiz atmaksāt visus parādus, pat personīgi netiekoties ar kreditoru;
 6. kredītu apvienošanas noformēšana neprasīs vairāk kā 1 dienu.

Kredītu apvienošana – tas ir izdevīgs piedāvājums arī tajā gadījumā, ja jūs neesat zaudējis darbu, jūsu finansiālais stāvoklis ir stabils, bet jūs esat atradis lētāku bankas vai nebanku struktūras programmu, tāpēc gribat izmantot izdevīgos nosacījumus un ieekonomēt. Vēl pirms pieteikuma iesniegšanas aizņēmumu apvienošanai jums ir jāsalīdzina visi pieejamie apvienotie kredīti, lai izvēlētos vislētāko variantu ar piemērotiem nosacījumiem. Lai to izdarītu, varat izmantot salīdzināšanas tīmekļa vietnes, kas piedāvā iespēju uzreiz vērsties pie kreditora, piemēram, Altero.lv vai izmantot kredītu kalkulatorus investoru oficiālajās tīmekļa vietnēs.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri